یک گی افسر پلیس در خیابان Louis, میزوری, که خود را متهم به فرماندهان از عبور از او را بیش از برای ارتقاء نزدیک به دو ده بار به دلیل گرایش جنسی رسیده است و چند میلیون دلار حل و فصل است.

سرهنگ کیت Wildhaber گفت که پس از او شکایت با ایالات متحده آمریکا کمیسیون فرصت های برابر شغلی ادعا تبعیض منتقل شد به یک حوزه و به دور از خانه خود را در مقابله به مثل.

در طرح دعوی در دادگاه واصل در سال 2017 Wildhaber همچنین گفت که جان Saracino سپس یک عضو St. Louis County مدیره از پلیس کمیسیون به او گفت که پلیس فرماندهی کارکنان “مشکل خود را با تمایلات جنسی” است و اگر او می خواست برای ترویج “شما باید تن به بندگی,” ABC News گزارش شده است. Saracino رد او نظر.

اما Wildhaber گفت که او بیش از گذشته برای ترویج 23 بار با وجود عملکرد خوب بررسی و رزومه قوی.

او گفت: مافوق خود به ویژه در سنت لوئیس کانتی رئیس پلیس جان Belmar نه ترویج او “چرا که او مطابقت ندارد به شهرستان جنسیتی مبتنی بر هنجارهای انتظارات و/یا تنظیمات” اظهار داشت کت و شلوار.

در ماه آوریل گذشته Wildhaber تا به حال ارائه شده برای حل و فصل این شهرستان برای $850,000 و ارتقاء به ستوان که هیئت کمیسیون رد St. Louis Post-Dispatch گزارش شده است.

police, car, light, stock, getty
یک انبار تصویر را نشان می دهد چراغ های یک ماشین پلیس.
گتی

بازگشت در ماه اکتبر یک هیئت منصفه سنت لوئیس کانتی مدار دادگاه اعطا Wildhaber نزدیک به 20 میلیون دلار است. او مذاکره با شهرستان برای نگه داشتن سهم بیشتری از این جایزه و به توافق رسیده بود در روز دوشنبه.

Wildhaber پرداخت خواهد شد $10.25 میلیون تا پایان ژانویه 2021. پس از هزینه های حقوقی خود را, او را به حفظ $6.5 میلیون, با توجه به واشنگتن آزما. او همچنین ترویج شده است به ستوان و فرمانده منصوب از St. Louis County Police بخش جدید تنوع و گنجاندن واحد با توجه به CBS وابسته KMOV.

پس از اعلام پرداخت در دوشنبه Belmar اعلام کرد او می خواهد بازنشسته پس از 34 سال کار حرفه ای با St. Louis County Police Department اگر چه St. Louis County اجرایی سام صفحه گفت این بود که در ارتباط با حل و فصل.

صفحه گفت: حل و فصل بحث ذخیره کرده بود county پول است.

“این طرح دعوی در دادگاه اذعان آنچه سرهنگ Wildhaber جان سالم به در اداره پلیس و اجازه می دهد تا ما حرکت رو به جلو به عنوان یک county” صفحه گفت.

“من فکر می کنم این مهم است به رسمیت شناختن که این را می فرستد پیام به هر کس در شهرستان دولت و به همه ما کارفرمایان در منطقه سنت لوئیس که تبعیض را تحمل نمی کند” او افزود: با توجه به St. Louis Post-Dispatch.

نیوزویک در تماس است سنت لوئیس کانتی اجرایی و همچنین Wildhaber را وکیل اهل Riggan برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su