Gayle King
گیل پادشاه دریافت واکنش برای آوردن کوبه برایانت تجاوز جنسی به اتهام مصاحبه با لیزا لسلی
قطر Dipasupil/گتی

زیر مصاحبه او با سابق WNBA قهرمان لیزا لسلی CBS صبح امروز میزبان گیل پادشاه دریافت واکنش از طرفداران برای آوردن کوبه برایانت تجاوز جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

مصاحبه بین شاه و لسلی که ملاقات برایانت در 18 و باقی دوستان با NBA افسانه متمرکز بود در به خاطر سپردن دیر لس آنجلس Laker که در سقوط یک هلیکوپتر در ماه ژانویه, و جنبه های مختلف میراث او از لسلی دیدگاه. برایانت شد متهم تجاوز به عنف در سال 2003 توسط یک جوان 19 ساله در کلرادو. در حالی که این اتهامات را برانگیخت عمده بحث در اطراف برایانت مورد اخراج شد زمانی که زن حاضر به شهادت دادن.

“گفته شده است که میراث او پیچیده است به دلیل اتهامات تجاوز جنسی که اخراج شد در سال 2003 و 2004. است که آن را پیچیده را برای شما به عنوان یک زن به عنوان یک WNBA بازیکن؟” پادشاه پرسید: Leslie.

“این پیچیده نیست برای من در همه” لسلی اعلام کرد. “من فقط هرگز دیده می شود او را به عنوان نوع فرد است که چیزی را نقض به یک زن و یا تهاجمی در این راه این است که نه تنها شخص من می دانم.”

شاه سپس پرسید: Leslie اگر این منصفانه است که به بحث در مورد برایانت تجاوز جنسی مورد “با توجه به این که او دیگر با ما و بود که آن را حل و فصل و یا در واقع بخشی از تاریخ خود را?”

“من فکر می کنم رسانه ها باید بیشتر احترام در این زمان. آن را مانند اگر شما تا به حال به سوالات در مورد آن, شما سال های بسیاری از او بخواهید که” لسلی گفت. “من فکر نمی کنم این چیزی است که ما باید در حفظ و حلق آویز بیش از میراث او.”

پس از مصاحبه برخی از مردم طرفداران احساس شاه در تلاش بود تا لکه برایانت میراث با پرسیدن سوال در مورد تجاوز جنسی اتهامات.

“چرا گیل پادشاه حتی ارمغان می آورد که تا حدود کوبه برایانت? بله من درک می کنم او یک کار را انجام دهد. چیز خاصی من احساس می کنم باید به حذف از احترام از فاجعه است. به خصوص برای خود, اما من پرت شدن” کاربر توییتر دلار نوشت.

“که گیل پادشاه مصاحبه انجام شد و در طعم و مزه فقیر…کوبه خانواده نیست و حتی به خاک سپرده شد او اتهامات تجاوز به عنف که او تبرئه از حال آورده” نوشته کاربر توییتر Queenyams با انگشت شست را از emoji.

“این است که ناخالص در گیل قسمت” کاربر توییتر Beyonca نوشت.

“که @GayleKing مصاحبه با لیزا لسلی ناخوش آیند. به درخواست لیزا در مورد کوبه را به اتهام تجاوز جنسی در حالی که او را در ماتم مرگ او واقعا تند و زننده. اتهامات اخراج شدند بیش از 10 سال پیش و در زمان خود از مرگ است که آنچه که شما در تمرکز…را در دستور کار محاسبه شده است” نوشت: کاربر توییتر بوگی.

“گیل پادشاه سعی در دستکاری لیزا لسلی به ضربه کوبه برایانت پس از او در جریان سقوط یک هلیکوپتر با دختر خود و دوستان است. این روند تلاش برای مردم را باور کوبه برایانت بود یک هیولا نیاز به پایان فورا” کاربر توییتر رئیس بزرگ نوشت.

در تاریخ 26 ژانویه برایانت همراه با 13 سال دختر قدیمی Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا. دیگر اعضای سقوط مرگبار بودند شناسایی شده توسط مقامات به عنوان دو تن از Gianna بسکتبال هم تیمی های الهام Altobelli و Payton چستر Altobelli پدر و مادر; Keri و جان چستر سارا تیم دستیار مربی کریستینا Mauser و خلبان Ara Zobayan.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im