جما Dryburgh برنامه را به تور LPGA توسط طوفان با تشکر از رز خانم ها سری تاسیسات

جما Dryburgh گرفته شده با استفاده از Scot تماس “تاسیسات” ارائه شده توسط رز خانم ها سری و در حال حاضر در نظر دارد تا با استفاده از اعتماد به نفس به حمل و نقل خود را به زمانی که تور LPGA رزومه در ایالات متحده در روز جمعه.

بخشی از Dryburgh خواسته های او در شایر لندن در روز پنج شنبه برای یکی به اخر مانده دور از mini-مدار راه اندازی توسط جاستین رز به بریتانیا زن بالا جوانب این شانس را به بازی در طول بیماری همه گیر.

در عین حال با وجود پیشرو آمریکایی گلف منظور از شایستگی در رز سری Dryburgh تصمیم به سر در سراسر اقیانوس اطلس برای ما راه اندازی مجدد. “من سوخته را ترک کنند چرا که من واقعا لذت بردن از این مجموعه و داشتن برنده دو رویداد می خواستم برای نشان دادن قدردانی من به گل سرخ چون آنها به بازیکنان از جمله من یک تاسیسات هنگامی که ما تا به حال هیچ چیز دیگری برای هدف” Dryburgh گفت.

“اما تور LPGA من است گوشت و نوشیدنی و من می خواهم برای ایجاد خودم را در اینجا. اولین رویداد رانندگی در مسابقات در حال وقوع است در اینورنس باشگاه [در تولیدو اوهایو] که در آن Solheim جام می گیرد در سال آینده. من خود اعتقاد بسیار زیاد است و پس از آن پیروزی.”

برونته قانون Jodi Ewart Shadoff و مل رید نیز در $1 میلیون زمین در امثال نلی Korda و Lexi تامپسون. اما بالای کره ای ها را انتخاب کرده اند نه به سفر به دلیل coronavirus.

در شایر لندن تنها طرح بریتانیا طراحی شده توسط Seve Ballesteros گرجستان سالن خواهد بود به دنبال تعمیرات اساسی همکار Englishwoman چارلی هال سیتی در صدر جدول رده بندی قبل از هفته آینده سه روز Computacenter نهایی بزرگ بود سرويس رايگان فورشيرد در شمال Hants این برکشایر و ونت ورث.

Teeing آن را در برابر این نخبگان جوانب مثبت است که 12 سال Roisin Scanlon. این Bedfordshire که پخش کردن چهار نقص دعوت شده بود تا پس از تحت تاثیر قرار دادن گل رز در سال گذشته جاستین رز تلگراف Junior Golf Championship.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im