گرجستان سالن می داند که چگونه به ویژه این احساس را به صورت حرفه ای برای برنده شدن در یک مسابقه با پدر خود به عنوان caddie و اگر چه وضعیت رز خانم ها سری رویداد سرويس رايگان فورشيرد در این Buckinghamshire به سختی در مقایسه با اصلی هیچ کس باید شک جما Dryburgh شادی.

سکس با پدر, جان, در کیسه, Dryburgh جهان هیچ 221, نگهداری سالن 2018 زنان بریتانیا باز قهرمان در یک پایان دراماتیک در دنم ،

سالن دو روشن به عنوان او آمد به فینال سوراخ, اما یک دیو ارائه شده Dryburgh 27 ساله از آبردین یک فرصت او بود و نه رها.

با بازگشت به عقب birdies در 13 و 14 قبل از دیگری در 16 و سپس 15-بالا و پایین صفحه برای رقابت در 17 Dryburgh ارسال شده عقب-نه 32 و سه تحت 69. و حتی اگر جان, 61, یک حسابدار مهارت های ریاضی خود را نمی شد مورد نیاز برای تایید است که Dryburgh تا به حال مورد ضرب و شتم سالن توسط یک شات همراه با یکی دیگر از Englishwoman در صورت Gainey.

“این بزرگترین پیروزی از زندگی حرفه ای من تا کنون” Dryburgh که او نیز برنده در استرالیا تور سه سال پیش گفت. “فقط در این زمینه – آن را تقریبا مانند یک تور LPGA رویداد با گرجستان چارلی [هال] و برونته [قانون] و البته خانم لورا [دیویس]. من بهترین جبهه نه اما من اسلم-dunked من پناهگاه شات در 10 برای مرغک و من رفتن.

“Coronavirus قوانین می گویند خود را caddie باید از همان خانواده و t آن را آنقدر بزرگ بود که پدر در اینجا. ما یک رکورد خوب با هم, به عنوان او با من در Q-مدارس وقتی که من تور کارت های, بنابراین من عادی caddie باید نگاه کنید!’
سالن منجر شد تا او bogeyed آخرین


اعتبار: David کانن/گتی ایماژ

به طور طبیعی برای سالن این یک ناامیدی بزرگ است اما این 24 سال این مسابقات برای اولین بار در تقریبا پنج ماه است. هال که برنده اولین رز سری رویداد در Brokenhurst مانور دو هفته پیش به پایان رسید گره خورده است برای چهارم در یک زیر و در گروهی که همچنین شامل آماتور لیلی-ممکن است Humphreys.

این نمایش های دیدنی و جذاب برای 18 سال و آن ساده است به درک چرا plus-شش handicapper از سودبوری مخفیگاه آنان شده است برای چیزهای بزرگ به خصوص پس از مزه پیروزی در Sunningdale و شوهر چهارتایی, چهارتایی مارس.

هامفری در واقع سرگرم واقع بینانه به امید پیروزی پس از یک مرغک در 16 اما یک دیو در 17th متوقف اتهام او. یکی بیشتر پشت در یک کراوات برای هشتم شد او همکار تازه کار 17 الی Gower.

با سفر انتظار برای باز کردن محل سلطنتی سنت جورج پنجشنبه آینده وجود دارد این است که همیشه در حال رشد شور و شوق برای این مینی مدار با عجله راه اندازی در ماه گذشته توسط جاستین رز و کیت در پاسخ به این کشور بالا زن جوانب مثبت رو به چشم انداز خالی تابستان است. امثال سالن و هال در حال بدیهی است که عادت کرده اند به رقابت برای به جای بیش از 5000 پوند جایزه اول اما سالن دلخوری در کمبود تأکید آنچه در آن به معنی.

وجود دارد £20,000 جایزه برای هر کس تاپ آمریکایی گلف منظور از شایستگی پس از سه روز Computacenter فینال برگزار شد Aug 5-7 در شمال Hants این برکشایر و ونت ورث اما اگر چه Dryburgh است افتاده به دوم در جدول رده بندی پشت بدنه خود سری را متاسفانه پایان هفته آینده در سواحل کنت.

“من باید برای رفتن به آمریکا به قرنطینه بنابراین من می توانید بازی را در دو رویداد زمانی که LPGA رزومه” Dryburgh گفت. “این شرم آور است اما من همیشه به یاد داشته باشید این پیروزی است. و ما باید دو دلیل برای جشن امشب خود را به عنوان پدر و مادر من’ 38 سالگرد عروسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im