Gen Z با استفاده از تکنولوژی برای کمک به شهروندان ارشد مبارزه با تنهایی در میان مستندات

مارگارت Eiosikoff تا به حال اولین زوم تماس در سن 89 و بخشی از تعداد فزاینده ای از شهروندان ارشد با استفاده از فن آوری برای غلبه بر مشکل دیرینه تنهایی که آفت بسیاری از بزرگان.

“فرزندان من گفت:” مادر ما شما را به قرن آینده “و من گفت:” من فقط مورد استفاده قرار گرفتن به یکی از آخرین اما من خواهد آمد همراه,’,” او گفت: CBS News’ بری پترسن. “بنابراین من در یادگیری و من تا به حال یک معامله بزرگ از کمک Gen Tech.”

نسل تکنولوژی یا “ژنرال Tech” — یک گروه داوطلب از دانش آموزان دبیرستان کمک به شهروندان ارشد مبارزه با انزوای اجتماعی و حتی به عنوان مشکل بدتر شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“این کاملا سرد بدانید که این نسل حداقل در حال مراقبت از گرفته شده و که ما می توانیم چیزی در این زمان برای افراد دیگر” co-founder Zachary وانگ گفت.

حتی قبل از همه گیر شروع آنها کار کرده اند برای حفظ آمریکایی های قدیمی تر متصل به جهان خارج با استفاده از آخرین فن آوری است.

کلرادو دانش آموزان از گیلاس نهر دبیرستان می بازدید از ساکنان در هالی نهر جامعه بازنشستگی هر شنبه برای کمک به آنها در یادگیری و استفاده می شود به سرعت در حال تغییر ابزارهای مدرن.

داوطلبانه است و به احتمال زیاد با بهره گیری از هر دو طرف. نظرسنجی ها نشان می دهد Gen Z سنین 18 تا 22 هستند در نظر گرفته غریب آمریکایی ها. این است که در بخشی به دلیل کمبود در شخص فعل و انفعالات.

“من فکر می کنم که رسانه های اجتماعی به ما می دهد این پیله این پوسته” وانگ گفت. “و من فکر می کنم که کار با افراد مسن در نسل تکنولوژی برای رسیدن به این منطقه که در آن شما نه فقط با تمرکز بر روی خودتان و … در این روند شما در حال ایجاد آن روابط شما ایجاد کسانی که اوراق قرضه است که ممکن است تعجب آور شما.”

وانگ گفت: این برنامه به هر دو دانش آموزان و سالمندان “یک چشم انداز کاملا جدید” در ارتباط انسان و مردم اتصالات به جامعه است.

در حالی که هدف از یک فرد در ارتباط نمی توان در حال حاضر به عنوان coronavirus موارد افزایش در مناطق در سراسر آمریکا آنها را اجرا آموزشی و ایجاد منابع برای سالمندان مانند یک ویدیو یوتیوب چگونه به حرکت فن آوری و رسانه های اجتماعی.

نسل تکنولوژی و هالی Creek اولین بار زوم وبینارتوسط نسل تکنولوژیدر
YouTube

راشل کوهن مدیر ارتباطات گروه ترویج فعالیت های بین جوان و پیر آمریکایی ها برای مبارزه با انزوای اجتماعی گفت: این مهم به کسانی که انواع اتصالات برای مبارزه با تنهایی.

“تحقیقات نشان می دهد که اثرات تنهایی — شما می توانید در برابر آن را به سیگار کشیدن 15 نخ سیگار در روز,” او گفت:.

اد ون Bramer بازنشسته دکتر گفت: او همچنین می بیند سلامت خوب است که از این اعمال خوب است.

“من فکر می کنم همه مربوط است در اطراف استرس,” او گفت:. “میزان استرس که ما زندگی امروز است یکی از علل نرخ بیماری های قلبی و سکته مغزی و غیره فشار خون بالا و همه آن چیزهایی است که همراه با فشار و استرس است که همه چهره. بیشتر شما را به گسترش دانش خود را بیشتر شما را به سلامت بیشتر شما را به استفاده از حواس خود را از همه چیز بهتر کار می کنند.”

برای مارگارت Eiosikoff است همچنین آوردن یک تغییر سرعت. به جای گوش دادن به او خدمات کلیسا توسط تلفن او را به استفاده از دانش جدید از چگونه به حرکت زوم برای حضور در ویدئو.

“و من مطمئن هستم که همه آنها می گویند شما در حال حاضر به دریافت لباس پوشیدن برای آمدن به کلیسا در روز یکشنبه,” او گفت:. “شما نمی توانید آمده در لباس خواب شما را ندارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de