جورج فلوید دادستان خواستار قتل درجه اول مسئول در برابر درک چوین, می گوید, افسر می دانست که قربانی شد

نیوزویک | No comments

دادستان به نمایندگی از جورج فلوید خانواده در مورد خود را در برابر مینیاپولیس اداره پلیس گفت: افزایش اتهامات جنایی ضروری برای درک چوین یکی از چهار افسر که اقدامات منجر به Floyd مرگ در روز دوشنبه.

پرداختن به این مورد در اخبار CBS’ به صورت ملت در صبح روز یکشنبه حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump در مورد احتمال که چوین و فلوید حال تعامل قبل از هفته گذشته منجر به مرگ کردند.

“ما اعتقاد داریم او می دانست که جورج فلوید بود” Crump گفت: در اشاره به چوین اضافه کرد که این اطلاعات جدید می تواند ارتقاء اتهامات در حال حاضر پرونده در برابر اخراج افسر به قتل درجه اول.

چهار روز پس از فیلم فلوید مرگ برای اولین بار منتشر شد Hennepin County وکیل Mike Freeman اعلام کرد چوین گرفته شده بود را بازداشت و مواجه سوم-قتل درجه و طرح اتهامات برای نقش خود در قتل. این ویدئو نشان داد چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به 10 دقیقه به عنوان فلوید بارها و بارها گفت که او در تلاش برای نفس کشیدن قبل از افتادن در نهایت ناخودآگاه.

چوین در علاوه بر این به سه نفر دیگر از افسران درگیر در خشونت بورس اخراج شدند از مینیاپولیس اداره پلیس در روز سه شنبه.

اتهامات سوم-قتل عمد و غيرعمد مشابه هستند اگر چه آنها حمل طولانی حداکثر حکم زندان زمانی که اعمال می شود به طور مشترک از به صورت جداگانه. هر دو نشان می دهد فرد متهم با مرگ یکی دیگر قصد زندگی آن شخص است.

چوین به همین اتهام صادر شده پیش از گزارش می دهد که ظاهر بعد از آن که روز جمعه ذکر شده در نظرات سابق مینیاپولیس باشگاه مالک که گفت: هر دو فلوید و افسر شاغل بودند توسط محل. چوین شده بود استقرار مقیم خارج از افسر وظیفه بهتر از دو دهه در حالی که فلوید تا به حال به صورت دوره ای کار می کرد به عنوان یک گارد امنیتی, بیش از سال گذشته است.

در صورت ملت نظرات در یکشنبه Crump توضیح داد که چوین و فلوید را به اشتراک گذاشته اشتغال به طور بالقوه نشان میدهد که این قتل عمد و در نتیجه توجیه درجه اول اتهامات عنوان شده علیه.

Benjamin Crump
وکیل بنیامین Crump در حال سخنرانی در کنفرانس خبری پس غیر مسلح نوجوان مرگ مایکل براون توسط پلیس میسوری در سال 2014. Crump در حال حاضر به نمایندگی از خانواده جورج فلوید در مورد خود را در برابر مینیاپولیس اداره پلیس گفت: افسر بازداشت فلوید مرگ باید به اتهام قتل درجه اول در طول مصاحبه ای در روز یکشنبه.
Michael B. Thomas/گتی

“آنها تا به حال به همپوشانی” وکیل گفت: از چوین و فلوید مربوطه کار شیفت. او پیشنهاد کرد این صحنه گرفته شده در فیلم بود که شواهد کافی از افسر قصد به علت جدی به بدن آسیب برساند.

“ما فکر می کنیم که او قصد بر نه یک دقیقه دو دقیقه اما بیش از هشت ساعت تقریبا نه ساعت او را نگه داشته زانو در گردن بود که التماس و تمنا برای نفس” او گفت:. “جورج فلوید درگذشت به دلیل زانو در حال هل به گردن او و او نمی تواند نفس بکشد.”

نیوزویک رسیده به Crump و دفتر چوین وکیل برای نظرات اضافی اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>