جورج فلوید تشییع جنازه: هوستون میسازد آن پسر به بقیه به عنوان ساعت جهان در – به روز رسانی زنده

  • فلوید عزاداری آغاز می شود در 5pm انگلستان
  • ‘هر کس در جهان می داند که جورج فلوید است که در حال حاضر’: هوستون به خاطر آن از دست پسر
  • Priti پاتل توصیف تجارب خود را از نژادپرستی و پاکستان به خشونت ‘اراذل و اوباش’ به عدالت
  • نظر: افشای بی عدالتی نه, از بین بردن مجسمه آورده ممنوعیت برده داری
  • BBC رد می کند ‘نرم’ Black Lives Matter اعتراض عکس
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

Family و دوستان از جورج فلوید جمع آوری شده در شهر هوستون تگزاس روز سه شنبه به پرداخت نهایی خود را احترام به 46 ساله که کشته شد دو هفته پیش با یک مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در گردن او در طول بازداشت خود.

در میان مهمانان بودند سیلوستر Turner, هوستون, شهردار, بازیگر Jamie Foxx و Floyd Mayweather, باکسر که تحت پوشش خانواده هزینه های مراسم تشییع جنازه.

آقای فلوید گذاشته خواهد شد به بقیه با مادرش Lacendra شناخته شده به عنوان “Cissy” در هوستون یادبود باغ در پرلند.

جو بایدن از حزب دموکرات به ریاست جمهوری نامزد ملاقات با فلوید خانواده در هوستون در شب دوشنبه و به یک آدرس ویدیویی در طول خدمات مراسم تشییع جنازه.

آقای بایدن ملاقات با آقای فلوید شش-سال-دختر Gianna و مادرش Roxie واشنگتن است. او ابراز همدردی خود را به Gianna و “وعده داده شده به فشار برای تغییرات در پلیس.”

“او کسی است که گفت:” روز در حال رفتن به تغییر جهان” آقای بایدن گفت: پس از این نشست است. “من فکر می کنم او پدر میخوام تغییر جهان است. من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده این است که یکی از آن بزرگ نقاط عطف در تاریخ آمریکا است.”

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

بایدن: ‘در حال حاضر زمان برای عدالت نژادی’

Joe بایدن. حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: خدمات مراسم تشییع جنازه در یک ویدئو به آدرس: “هنگامی که وجود دارد این است که عدالت برای جورج فلوید ما واقعا می خواهد در راه ما را به عدالت نژادی در امریکا است. سپس Gianna (فلوید دختر) خود را پدر خواهد جهان را تغییر داده اند.

“آمریکا هیچ چاره ای اما برای انجام بهتر. در حال حاضر زمان برای عدالت نژادی.”

مادران از دیگر مردان سیاه کشته شدند

Family اعضای دیگر سیاه و سفید مردان کشته شده در درگیری با حضور فلوید مراسم تشییع جنازه.

Amomng آنها گوئن Carr مادر اریک گارنر در نیویورک درگذشت مردی که در یک پلیس سبد به عنوان او فریاد “نمی توانم نفس بکشم”.

همچنین در کلیسای خانواده Ahmaud Arbery 25 ساله گرجستان مردی که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن توسط دو مرد سفید در ماه فوریه است.

در خارج از کلیسا در داغ مرطوب 32C آب و هوا, دو, ثبت نام رای دهندگان جداول راه اندازی شد.

بهادار نیویورک می افتد سکوت

US مالی اپراتورهای در بازار از جمله بازار بورس نیویورک برگزار شد یک لحظه سکوت در روز سه شنبه به افتخار جورج فلوید.

کف بازار بورس است که متعلق به شرکت بین قاره ای ارز, Inc رفت و سکوت 8 دقیقه و 46 ثانیه در ظهر همزمان با آغاز فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون و مقدار زمان یک افسر پلیس کنده زانو خود را به Floyd گردن.

“وجود دارد هیچ جایی برای نژادی و بی عدالتی در سراسر شرکت های بزرگ امریکا و جوامع ما, ما به افراد و ما واقعا نیاز به برجسته که” NYSE جمهور استیسی کانینگهام گفت Axios.

تبادل اپراتورهای نزدک Inc Cboe بازارهای جهانی Inc و IEX گروه نیز هر یک برگزار شد یک لحظه سکوت در ظهر به افتخار فلوید که مرگ باعث تظاهرات در سراسر جهان است.

بیشتر ضد نژادپرستی تظاهرات با الهام از درمان خود شدند مجموعه را در ایالات متحده و در اروپا است.

“ملت ما این است که درد در سمت راست در حال حاضر. بنابراین ما می توانیم حداقل رساندن درد. این واقعا مهم است که ما پیدا کردن راه حل” خانم کانینگهام گفت.

صدها نفر از مهمانان جمع آوری

Mr فلوید بستگان و صدها نفر از مهمانان از جمله سیاستمداران ایالات متحده, ورزشکاران و بازیگران جمع آوری شده در چشمه ستایش کلیسا برای خدمات آغاز شد که با نزدیک شدن به عزاداران باز تابوت به خود را می گویند خداحافظی به مردی که تبدیل به سمبل امریکا آخرین حساب با نژادی و بی عدالتی است.

خواهر جورج فلوید Zsa Zsa فلوید و LaTonya فلوید در آغوش به عنوان تشییع جنازه آغاز می شود

اعتبار:
David J. فیلیپ /AP

“ما ممکن است گریه کنیم سوگواری ما آرامش می شود و ما را پیدا کنید امیدواریم” کلیسا co-پاستور میا رایت گفت.

Several افسران پلیس از دانشگاه جنوبی تگزاس نگهبانی در ورودی پناهگاه پوشیدن ماسک صورت چاپ شده با آقای فلوید در حال مرگ عبارت “من نمی توانم نفس بکشم”. در طول تاریخ سیاه و دانشگاه است که در کنار هوستون پروژه مسکن که در آن آقای فلوید بزرگ شدم.

تیاو عزاداران در داخل کلیسا شامل مظنونان حمله به دانشگاه شیلا جکسون لی و آل سبز هر دو حزب دموکرات از منطقه هوستون و شهرستان رئیس پلیس هنر اکودو.

دوستان و خانواده در لباس سفید برای جشن فلوید زندگی

Oتو ما خبرنگار جوزی Ensor در چشمه ستایش کلیسا در هوستون پوشش خدمات.

او می نویسد:

اکثر مهمانان با پوشیدن لباس سفید به جشن جورج فلوید زندگی به جای سیاه و سفید به سوگواری. اعضای خانواده در خارج از کلیسا باید گفت که امروز نمی شود بلکه آغاز یک عصر جدید.

تجمع اعتراضی در میدان پارلمان به مناسبت تشییع جنازه

Protesters شروع تجمع در میدان پارلمان به مناسبت زندگی جورج فلوید.

آقای فلوید درگذشت, on May 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او برای چند دقیقه به عنوان او گریه برای مادرش.

مردم زانو زدن در طول یک دقیقه سکوت در نلسون ماندلا, مجسمه در میدان پارلمان به مناسبت جورج فلوید به تشییع جنازه او می گیرد

اعتبار: ویکتوریا جونز/PA

ثانیهمرگ است در سن 46 الهام بخش در سراسر جهان تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی از جمله در لندن است.

بیشتر عزاداران انتظار می رود برای جمع آوری در وستمینستر در 5 بعد از ظهر برای آقای فلوید مراسم تشییع جنازه.

بایدن به ارائه آدرس

Joe بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری را به یک آدرس ویدیویی در طول امروز مراسم تشییع جنازه خدمات.

آقای بایدن که در خدمت به عنوان باراک اوباما و معاون رئیس جمهور هشت سال ملاقات با فلوید, خانواده, بخش خصوصی در هوستون سه شنبه شب ،

این نخستین عمده سفر خارج از خانه اش در ایالت دلاور پس از coronavirus مستند آغاز شد.

He گفت: او تصمیم گرفت برای شرکت در روز سه شنبه خدمات در فرد به عنوان او نمی خواست راز خود را حفاظت از خدمات تیم به علت هر گونه اختلال.

روز دوشنبه با او ملاقات با آقای فلوید شش-سال-دختر Gianna و مادرش Roxie واشنگتن است. او ابراز همدردی خود را به Gianna و “وعده داده شده به فشار برای تغییرات در پلیس.”

“او کسی است که گفت:” روز در حال رفتن به تغییر جهان” آقای بایدن گفت: پس از این نشست است. “من فکر می کنم او پدر میخوام تغییر جهان است. من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده این است که یکی از آن بزرگ نقاط عطف در تاریخ آمریکا است.”

فلوید عزاداری آغاز می شود

Welcome بازگشت به وبلاگ زندگی می کنند.

ما توان پوشش همه آخرین به روز رسانی از امروز عزاداری برای جورج فلوید, آفریقایی آمریکایی که مرگ الهام گرفته از جنبش در سراسر ایالات متحده و فراتر از آن.

آقای فلوید مراسم تشییع جنازه برنامه ریزی شده است برای شروع در ساعت 11 صبح به وقت محلی در هوستون, تگزاس – که 5pm در انگلستان – در این شهر چشمه ستایش کلیسا. این سرویس را بصورت زنده.

Pallbearers آوردن تابوت به چشمه ستایش کلیسا در هوستون تگزاس

اعتبار:
AFP

Prominent رهبران حقوق مدني خواهد صحبت می کنند در طول خدمات تماس گرفته و برای عدالت اجتماعی اصلاحات و بهبود در امریکا روابط.

یک چنین رهبر Reverend Al Sharpton, است انتظار می رود به ارائه مداحان.

در میان مشاهیر حضور در این سرویس Floyd Mayweather سابق قهرمان بوکس است که در پوشش هزینه های یادبود.

حدود 1 بعد از ظهر به وقت محلی (7 بعد از ظهر در انگلستان) آقای فلوید بدن گرفته خواهد شد در یک اسب کشیده حمل و نقل به هوستون یادبود باغ که در آن او به خاک سپرده خواهد شد همراه است. هوستون اداره پلیس ارائه خواهد شد اسکورت.

ویرجینیا قاضی بلوک تقاضا به جلو و پایین مؤتلفه مجسمه

یک قاضی در ریچموند, ویرجینیا, روز دوشنبه با صدور 10 روز در برابر دستور فرماندار رالف نرتهم تصمیم به حذف یک مجسمه مؤتلفه General Robert E. Lee از شهر با توجه به واشنگتن پست.

آقای نرتهم هفته گذشته گفت که مجسمه باید از پایه آن “در اسرع وقت” در میان در سراسر کشور تظاهرات خواستار برابری نژادی.

دستور صادر شده توسط یک شهرستان ریچموند مدار قاضی دادگاه در روز دوشنبه گزارش داد. یک وکیل برای مردی که به دنبال دستور – William C. گرگوری – بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر و نه آقای نرتهم ،

معترضان جمع آوری در اطراف مجسمه مؤتلفه General Robert E. Lee در بنای تاریخی خیابان

اعتبار:
AP

بخشی از پارک لافایت به بازگشایی

تیوی خدمات پارک های ملی می گوید: بخشی از پارک لافایت در این کشور پایتخت را بازگشایی در روز چهارشنبه.

لافایت پارک یکی از کشور برجسته ترین سایت های سیاسی و تظاهرات و دیگر رایگان-بیان وقایع است. اما آن را بسته شده از دوشنبه گذشته توسط یک قوی سیاه زنجیره ای پیوند حصار بود که با عجله ساخته پس از ما پارک پلیس با استفاده از بمب های دود فلفل گلوله و افسران سوار بر اسب به خشونت پاک کردن معترضان مسالمت آمیز.

سخنگوی کتی آهک گفت: بسیاری از نرده های موقت حذف خواهد شد.

برخی از شمشیربازی باقی خواهد ماند در پارک لافایت در اطراف مناطق آسیب دیده اجازه می دهد تا کارگران به تعمیرات و آدرس ایمنی خطرات. Ms آهک به هیچ زمان برای زمانی که بقیه مربع خواهد بازگشایی شده است.

مردم خواندن علائم ترک توسط معترضان در حصار است که جلوگیری از آنها را از وارد شدن به پارک لافایت

اعتبار:
گتی

افسر ‘تجاوز در روز روشن’

یک شارلوت-مکلنبورگ افسر پلیس است که با ملاقات و رفت با تظاهرکنندگان تعدادی از بار بود که در یک درگیری در بعد از ظهر دوشنبه با معترضان.

تصویری را نشان می دهد CMPD کاپیتان براد کخ احاطه شده توسط شعار معترضان در مقابل دولت محلی مرکز قبل از یک مرد سفید تجمع اعتراضی روش و shoves او. پس از تحت فشار قرار دادند در زمان کخ مرد به زمین به عنوان بیشتر معترضان دیده می شد ستون در. او تنها افسر در مجاورت.

بدون آسیب گزارش شده است اما در یک صدای جیر جیر CMPD گفت کخ بود “تجاوز در روز روشن” و خواسته است برای کمک به شناسایی آن درگیر است.

لا نخواهد منع تعقیب متخلفان

تیاو در شهر لس آنجلس وکیل گفت که دفتر او نمی خواهد تحت پیگرد قانونی قرار هزاران نفر از افراد بازداشت شده در تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس برای شکستن حکومت نظامی ساعت یا عدم پراکنده.

به جای دادستان شهرستان مایک Feuer را گفت که “غیر تنبیهی رویکرد خارج از سیستم دادگاه” توسعه داده شده است “مسئولیت رسیدگی به تمام تخلفات ناشی از تظاهرات اخیر که شامل خشونت و غارت و یا خرابکاری.”

آقای Feuer و تیم خود را با این طرح پس از دستگیری تظاهرکنندگان برای نقض مقررات “و عدم پراکنده/شکست به دنبال یک نظم قانونی,” دفتر او در بیانیه ای گفت.

“اعتراض مسالمت آمیز است عمیقا مهم است و این اعتراضات را شعلهور طولانی سر رسیده و تلاش برای تغییر و دل و ذهن و موسسات” آقای Feuer گفت.

“ما نمی توانیم اجازه این لحظه عبور ما به عنوان بیش از حد بسیاری از بار قبل است.”

تظاهرکنندگان دستگیر می شوند برای نقض مقررات منع رفت و آمد در مرکز شهر لس آنجلس

اعتبار:
AP

نیویورک آماده برای بلند کردن حجاب در پلیس انضباطی فایل

یک دهه قانونی که نگه داشته مأموران اجرای قانون’ انضباطی پرونده محرمانه در نیویورک به نظر می رسد رهبری برای تعمیرات اساسی این هفته به عنوان قانونگذاران دولت نقل مکان کرد و به عمل در تعدادی از پلیس پاسخگویی اقدامات است.

دولت قانون به تصویب رسید در 1970s برای جلوگیری از وکلای دفاع جنایی از معرض افسران به صلیب امتحانات مورد بی ربط اطلاعات در خود فایل پرسنل. قانون امر به زندان سپاه پاسداران و آتش نشانان به عنوان به خوبی.

اما در طول سال این قانون همچنین بخور حجاب بیش ترین پرونده به اتهام سوء رفتار پلیس. شکایت رسمی در مورد بیش از حد زور توسط ماموران عمومی هستند و در نیویورک است. در سال های اخیر ادارات پلیس باید اشاره کرد این قانون در امتناع می گویند حتی این که آیا افسران مجازات شده اند.

بایدن را شفقت “به معنای جهان” به خانواده

Democratic نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن شفقت نشان داد که “به معنای جهان” به جورج فلوید خانواده در روز دوشنبه با توجه به یک وکیل برای بستگان مرد سیاه و سفید که در بازداشت پلیس درگذشت.

بایدن ملاقات با آقای فلوید بستگان در هوستون برای بیش از یک ساعت گفت: وکیل بنیامین Crump که نوشته شده یک تصویر در توییتر پس از این نشست از جمله بایدن آقای فلوید عمو راجر و فعال حقوق مدنی در Reverend Al Sharpton.

“او گوش شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در خود وای” آقای Crump گفت: از جلسه خصوصی. “که به معنای شفقت جهان به این خانواده هایی.”

تورنتو برای اولین بار, سیاه, رئیس پلیس پله پایین

تیاو برای اولین بار, سیاه, رئیس پلیس تورنتو به طور ناگهانی اعلام بازنشستگی خود را روز دوشنبه در گفت و او را نزدیک به یک سال در اوایل جولای 31, فقط چند روز پس از زانو با معترضان خواستار پلیس اصلاحات.

مارک ساندرز گفت: او قصد دارد به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش و همچنین امیدوار به کار در جامعه طرح “در نزدیکی و عزیز” به او پس از یک دوره از زمان.

هفته گذشته ساندرز زانو با معترضان تظاهرات علیه خشونت پلیس و decrying مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

تماس به آدرس بی عدالتی مواجه شده توسط سیاه و سفید زنان تغییر جنسیت

تیوی ما تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی باید آدرس خشونت و تبعیض مواجه سیاه فراجنسیتی به زنان گروه های حقوق بشر گفت: روز دوشنبه با حداقل یک دوجین ترانس افراد به قتل رسیده در این سال در ایالات متحده است.

هدف خود را برای مسابقه و هویت جنسیتی, ترانس, سیاه, زنان نادیده گرفته شده و علت آنها را باید از جمله در تظاهرات شده اند که برپا پس از مرگ جورج فلوید گفتند.

نما آمریکایی ها رنج می برند از نرخ های بالاتر از بیکاری بی خانمانی و تبعیض نسبت به دیگران در همجنسگرایان+ جامعه و آنها با خشونت و نژادپرستی هواداران می گویند.

لندن بزرگداشت برنامه ریزی شده به عنوان فلوید گذاشته است به بقیه

یکnti-نژاد پرستی تظاهر کنندگان در حال برنامه ریزی برای جمع آوری در لندن به عنوان جورج فلوید گذاشته است به استراحت در آمریکا پس از قتل بوریس جانسون گفت: بیدار شده بود یک “بی چون و چرا غیر قابل انکار احساس بی عدالتی” در سراسر جهان است.

آقای فلوید به خاک سپرده خواهد شد در خانه اش در شهر هوستون در تگزاس در روز سه شنبه.

نمادین و اجتماعی فاصله گرفته بزرگداشت برنامه ریزی شده است در نلسون ماندلا, مجسمه در میدان پارلمان لندن در 5 بعد از ظهر توسط سازمان ایستادن به نژاد پرستی.

داستان بالا امروز

  • ‘هر کس در جهان می داند که جورج فلوید است که در حال حاضر’: هوستون به خاطر آن از دست داد ، نام خود را تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای یکی از بزرگترین مدنی شورش.
  • Priti پاتل توصیف تجارب خود را از نژادپرستی به او قول را به خشونت Black Lives Matter ‘اراذل و اوباش’ به عدالت
  • BBC رد underplaying سطح از خشونت در جریان تظاهرات بعد از یک تصویر از یک مرد افسران پلیس تهدید شد ظاهرا برش از پوشش.
  • مینیاپولیس شورای شهر متعهد به لغو پلیس به عنوان هزاران نفر از معترضان در سراسر آمریکا تقاضا رادیکال اصلاحات به کشور, قانون اجرای سیاست های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im