جورج فلوید معترضان در سراسر کشور صورت فلش چتری و گلوله های لاستیکی و اسپری فلفل به عنوان شورش تشدید

گزارش از خشونت علیه معترضان شده اند و در حال ظهور در یک شب از درگیری در سراسر شهرستانها در سراسر کشور در پی قتل جورج فلوید.

اگر چه بسیاری از تظاهرات برانگیخته توسط Floyd را از مرگ در دست ex-مینیاپولیس, پلیس, Derek چوین شد صلح آمیز و یا حداقل شروع مسالمت آمیز تعدادی از آنها به پایان رسید تا خوردگی معترضان علیه پلیس و نیروهای گارد ملی در شهرستانها از جمله دنور, Louisville, نیویورک و آتلانتا و واشنگتن دی سی.

در دنور پلیس با توسل به فلش نارنجک و گاز اشک آور برای جلوگیری از معترضان که تا به حال ساخته شده و تعدادی از تلاش برای نقض این کنگره در روز جمعه ایالات متحده آمریکا امروز گزارش شده است.

شب گذشته یکی از معترضان به نظر می رسد آمار عمدا با انتشار گزارش ها و تنش ادامه داد: به سنبله در طول شب جمعه و صبح شنبه با برخی از تظاهرکنندگان را هدف قرار نمای ویندوز.

Police clashes
افسران پلیس در برخورد با معترضان در آتلانتا ، تظاهرات برگزار شد در سراسر ایالات متحده پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در 25 ماه مه در مینیاپولیس.
الیاس Nouvelage/گتی ایماژ

وجود دارد همچنین درگیری در ایندیاناپولیس به عنوان یک اعتراض مسالمت آمیز تبدیل خشونت آمیز در طول شب منجر پلیس به استفاده از بارند از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت.

در ضمن لویی مترو اداره پلیس عذرخواهی کرد بعد از یکی از افسران آن بود گرفتار در دوربین شلیک آنچه به نظر می رسد فلفل توپ در اخبار خدمه از موج-تلویزیون در هنگام پخش زنده از تظاهرات بیش از مرگ Breonna تیلور یک زن سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در خانه اش.

یک رویارویی در پنج شنبه شب و در همان شهر بین ماموران و معترضان منجر به تیراندازی شدند که هفت نفر مجروح شدند. هیچ مهلت به تنش در محل حادثه در روز جمعه با شلیک پلیس می بارند از گاز اشک آور در تظاهرات که جمع شده بودند به گفته واشنگتن پست.

Police with baton
یک افسر پلیس دارای یک باتون در طول یک تظاهرات در 29 مه سال 2020 در آتلانتا ، تظاهرات برگزار شد در سراسر ایالات متحده پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در 25 ماه مه در مینیاپولیس, مینه سوتا.
الیاس Nouvelage/گتی ایماژ

تشدید فضای شکننده بود و گمانه زنی ها در رسانه های اجتماعی از این روش استفاده می شود در برابر معترضان. فیلم های به اشتراک گذاشته شده از دالاس توسط الیاس Schaffer به tweeting به 56,000 پیروان انجام این پیام است که “گلوله های لاستیکی (به نظر می رسد), گاز اشک آور, فلش چتری” شد و تظاهر کنندگان شد “پرتاب سنگ و آتش بازی در پلیس است.”

در ضمن به عنوان یک نماد کینه احساس در طول تظاهرات چند تصاویر بیشتر قابل توجه نسبت به فیلم از یک بولدوزر در خیابان های اوکلند, کالیفرنیا, ساخت راه خود را از طریق این گروه از معترضان میان میآید از آتش و فریاد می زند که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی توسط شرق خلیج تایمز.

در نیویورک وجود دارد درگیری در سراسر بروکلین و پایین منهتن که در سمت چپ معترضان و پلیس مجروح و پس از یک تظاهرات توسط مرکز بارکلیز در بروکلین.

برخی از پرتاب بطری و باقی مانده در افسران پلیس که در پاسخ با فلفل, اسپری, نیویورک تایمز گزارش داد. یک نفر توییتی فیلم از افسران عجله به سمت معترضان.

در آتلانتا و مسالمت آمیز در اعتراض به خشونت تبدیل شد و ماشین پلیس شد, شکست آتش و بطری پرتاب شد و ماموران پلیس با توجه به نگهبانبا یک نفر به tweeting تایید نشده فیلم از آنچه او به عنوان “چند عکس تفنگ” و همچنین “مردم جیغ و فریاد.”

پلیس در گرجستان سرمایه دولت نیز اخراج کیسه لوبیا دور به جمعیت برای متفرق کردن معترضان از وسایل نقلیه زره پوش WSB-TV گزارش شده است. Keisha لنس کف آتلانتا شهردار گفت: در یک کنفرانس خبری گفت: “این یک اعتراض است. این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور شما disgracing شهرستان ما است.”

او با استناد به حقوق مدنی تأکید رهبر نژادی زمینه ناآرامی و reignition از خشم به سمت ادامه داد: افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید.

نژاد بود, موتیف تظاهرات وقوع نزدیکی کاخ سفید که قرار داده شده بود به طور موقت در مستند با جمعیت برگزاری تصاویری از فلوید و شعار “نمی توانم نفس بکشم” بی بی سی گزارش داد که تند و تلخ آخرین کلمات از هر دو او و اریک گارنر سیاه و سفید مردی که از یک پلیس سبد در سال 2014.

روز جمعه چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد بیش از مرگ فلوید, شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de