جورج فلوید تظاهرات ضد نژادپرستی تظاهرات در خیابان

 • توضیح داد: چرا تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید?
 • سیاه امریکا ناامیدی طنین انداز سال
 • در تصاویر: خشم در سراسر آمریکا
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

ضد نژاد پرستی معترضان بار دیگر به خیابان ها در شهرستانها در سراسر ایالات متحده به صدای خشم خود را از توحش پلیس به عنوان برگ برنده دولت مارک محرکین از پنج شب از شورش های داخلی تروریست ها.

در حالی که رهبران محلی به دادگاه تجدید نظر به شهروندان به سازنده خروجی خود را به خشم بیش از مرگ یک غیر مسلح سیاه شب در زمان حکومت تحمیل شده بود در شهرهایی مانند لس آنجلس هوستون و مینیاپولیس است که به کانون ناآرامی.

هزاران نفر از ملی نیروهای سپاه پاسداران مستقر شده اند در سراسر کشور در تلاش برای بازگرداندن آرامش اما معترضان و پلیس درگیر شدند در ایستاده آف در شهرهای مختلف در حالی که وجود دارد همچنین گزارش تازه از غارت.

بیشتر از نزدیک تماشا اعتراض خارج از دولت و کنگره آمریکا در مینیاپولیس’ دو شهر سنت پل که در آن چند هزار نفر جمع شده بودند قبل از راهپیمایی کردن یک بزرگراه است.

“ما باید سیاه و سفید پسر سیاه, سیاه, دوستان, ما نمی خواهیم آنها را به مرگ. ما خسته از این اتفاق می افتد این نسل است که با داشتن آن ما خسته از ظلم و گفت:” مونا عبدی 31 ساله سیاه زن که پیوست کردند.

او گفت: از او سه پسر: “من می خواهم به مطمئن شوید که او زنده باقی می ماند.”

وجود دارد دیگر در مقیاس بزرگ تظاهرات در شهرهای میامی و واشنگتن, DC که در آن پلیس ضد شورش به انتظارنشسته بودند تا در خارج از کاخ سفید به عنوان جمعیت جمع آوری شده در نزدیکی یک پارک.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

جو بایدن بازديد صحنه تظاهرات

جو بایدن بازدید از یک سایت در اعتراض به مرگ جورج فلوید در ویلمینگتون کارولینای شمالی

اعتبار:
حسن نیت ارائه میدهد تصویر از جو بایدن از رئیس جمهور

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به بازدید از یک ضد نژادپرستی تظاهرات در ایالت دلاور.

“ما یک ملت در, درد, در حال حاضر, اما ما نباید اجازه دهیم این درد برای از بین بردن ما” آقای بایدن در توئیتر نوشت: با ارسال یک عکس از او را به صحبت کردن با خانواده در محاصره کردن سایت که در آن معترضان جمع شده بودند در شب شنبه.

“به عنوان رئیس جمهور من کمک خواهد کرد که منجر به این مکالمه – و از همه مهمتر من گوش خواهد داد.”

‘دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شما از اینجا ؟

تلگراف را Rozina Sabur است بر روی زمین در مینیاپولیس صحنه تظاهرات مخرب

یک حلقه بزرگ از گل در اطراف محل اتصال که در آن جورج فلوید پایان او را ملاقات کرد.

پس از مرگ او در روز دوشنبه در این منطقه تبدیل به یک حرم به 46 ساله لی لی. یک جریان ثابت از مردم شده است سفر به موقت یادبود در تمام طول روز.

در طول راه, زیر بشکهای میز گذاشته شده توسط مردم محلی ارائه رایگان آب و غذا و دارو به کسانی که به آن نیاز دارید.

مردم ادای احترام خود را در مینیاپولیس در گوشه ای که در آن جورج فلوید توسط پلیس بازداشت شد

اعتبار:
الیزابت Flores/استار تریبیون از طریق AP

در این شب وجود دارد صدها نفر از مردم جمع آوری شده در محل اتصال گوش دادن به مناجات از بلندگوهای شده اند که بحث سابقه ای طولانی از خشونت پلیس در این منطقه است.

یک مادر سیاه و سفید دارای یک ثبت درخواست “در چه نقطه ما را متوقف و شروع به در حال ترسناک؟”, مرجع کوچک کودک برگزاری سوی دیگر او.

یک سخنران پرسید: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شما از اینجا ؟ باراک اوباما هستند که شما در اینجا ؟ معاون رئیس جمهور شما را در اینجا ؟ آه. این فقط جامعه را در اینجا.”

“من می خواهم خانواده به دیدن کسی که پشت خود را,” او گفت:.

سخنران بعدی یک دولت قانونگذار در مینه سوتا در مجلس نمایندگان گفت: این جمعیت در صحنه در این گوشه بود و دقیقا به همین دلیل جامعه مورد نیاز برای انتخاب بیشتر اقلیت های قومی و ارقام.

“که می توانست من,” او گفت که او مردم را به دولت و قوه مقننه.

“هیچ کس در حال رفتن به خانه چون جورج فلوید نیست آمدن به خانه.”

داستان بالا

 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما را تعیین Antifa یک “سازمان تروریستی” پس از یک شب دیگر از سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس
 • تاکتیک های پلیس برای کنترل تظاهرات شکستن در سراسر آمریکا رو به رو هستند انتقاد پس از حوادث سنگین دست اقدام باعث واکنش شدید
 • در شهرستانها در هر گوشه ای از امریکا خشم و نژادپرستی و خشونت پلیس های ریخته شده بر روی خیابان در زمان منجر به برخوردهای زشت
 • نظر: های اخیر مرگ و میر ناشی از آمریکایی های آفریقایی تبار dispels اسطوره که نژاد پرستی ریشه کن شده است در ایالات متحده با وجود انتخاب یک رئیس جمهور سیاه پوست
 • آنچه اتفاق افتاده در شب جورج فلوید بازداشت و مرگ ؟
 • در عمق: سیاه امریکا ناامیدی بیش از افغانستان طنین انداز سال به عنوان خیابان رایت دوباره
 • تجزیه و تحلیل: جورج فلوید تظاهرات یک یادآوری است که شورش بخشی از یک سنت طولانی مدت از اعتراض

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im