جورج فلوید تظاهرات: حقوق مدنی گروه سو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از کلیسا عکس op

  • پیام امید در میان ناآرامی به عنوان مینیاپولیس با هم می آید
  • سناتور جمهوری خواه می گوید: او ‘تلاش’ به پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن
  • داخل نیویورک سرشار پلیس سلول های
  • تجزیه و تحلیل: آیا تهمت دست ارتش است ؟
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

US های حقوق مدنی suing دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای امنیتی اخراج فلفل توپ و بمب های دود به آسمان تظاهرات مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید است.

مأموران اجرای قانون مجبور معترضان قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به نزدیکی یک کلیسا برای یک عکس op روز دوشنبه که تقسیم ایالات متحده در میان سراسری اعتراض به خشونت پلیس.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دیگر گروه ها را متهم کرد که رئیس جمهور و مقامات بالای نقض حقوق اساسی از زندگی مسائل فعالان و معترضان.

رئیس جمهور “رک و پوست کنده, جنایی, حمله معترضان چرا که او در مخالفت با دیدگاه های خود می لرزد پایه و اساس کشور ما در قانون اساسی منظور گفت:” اسکات Michelman, ACLU حقوقی مدیر.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

پلیس درگیر در Floyd ‘ مرگ ‘شده بود ماموران فقط برای چهار روز

Two از سه مینیاپولیس افسران پلیس متهم به کمک و معاونت در جرم در مرگ جورج فلوید شد rookies سختی مشروط هنگامی که ارشد تر سفید افسر نادیده سیاه, مرد گریه می کند برای کمک و فشرده زانو به گردن خود دفاع وکلا گفته اند.

Earl Gray گفت: مشتری خود را افسر سابق توماس Lane, تا به حال هیچ چاره ای اما به دنبال دستورالعمل از درک چوین که تاکنون به اتهام قتل درجه دوم بیش از فلوید مرگ است. آقای خاکستری به نام پرونده مشتری خود را “بسیار ضعیف”.

آقای خاکستری و تام Plunkett وکیل برای افسر J. Alexander Kueng خواسته دادگاه برای کاهش وثیقه گفت: مشتریان خود شده بود ماموران پلیس فقط برای چهار روز هنگامی که فلوید کشته شد.

با توجه به سوابق پلیس دو مرد پیوست این گروه در ماه فوریه 2019 شد و تمام افسران در ماه دسامبر. مینیاپولیس افسران باید در خدمت یک سال در مشروط شدن و صرف زمان در زمینه آموزش با یک افسر ارشد قبل از آنها به طور کامل واجد شرایط است.

Mr لین آقای Kueng و Tou Thao متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل. آقای چوین چهره یک قتل درجه دوم شارژ.

پلیس بریتانیا ‘باید مقابله با نژادپرستی نگرانی’

بritish پلیس باید پاسخ به “واقعی و رو به رشد نگرانی” در مورد نژاد پرستی در درون خود نیروهای رئیس پلیس دیده بان گفته است که هزاران نفر پیوست یکی دیگر از بریتانیا در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

مایکل Lockwood, مدیر کل دفتر مستقل برای پلیس انجام (IOPC) – که نظارت بر شکایات علیه نیروهای در انگلستان و ولز به خواست افسران به گوش دادن به اقلیت های قومی و جوامع است.

نظرات در آمد که در حدود 4000 “با صدای بلند و پرشور” معترضان با تجمع در بیرمنگام به عنوان بخشی از یک زندگی ماده تظاهرات پس از دیگری اعتراض در لندن روز قبل از.

نوشتن در مستقل آقای Lockwood گفت که “بحث را گسترده تر خدمات پلیس به گوش دادن و پاسخ به نگرانی های مطرح شده”.

“در حال حاضر و جوامع در انگلستان بیان واقعی و رو به رشد نگرانی ها در مورد رابطه,” او اضافه شده است.

هزاران نفر از مردم نشان داده در بیرمنگام دیروز

اعتبار:
گتی ایماژ

صدها فعال-سربازان وظیفه به ترک واشنگتن در منطقه’

ثانیهundreds فعال-سربازان وظیفه از 82nd Airborne Division که فرستاده شد به منطقه واشنگتن دی سی به طور بالقوه در پاسخ به ناآرامی های مدنی در حال انتظار برای شروع به عنوان بازگشت به صفحه اصلی پایگاه خود را در کارولینای شمالی یک مقام آمریکایی گفته است.

رسمی صحبت با رادیو فردا در خواست نامش فاش نشود گفت: این تصمیم پیش از آن در روز و آنها را به بازگشت به فورت براگ به زودی.

در حالی که نیروهای نظامی آنها در منطقه سرمایه ملی آنها مستقر نشده و به واشنگتن دی سی و در حالت آماده به کار در مورد آنها مورد نیاز است.

معترضان جمع شده بودند دوباره در واشنگتن در روز پنج شنبه

اعتبار:
سازمان حفاظت محیط زیست

داستان بالا امروز

  • تصویر جورج فلوید را کفن تابوت بودن برداشته از یک نعش کش مخابره شد در سراسر کشور به عنوان صدها نفر جمع شده بودند به یاد داشته باشید 46 ساله در یک مراسم یادبود
  • سربازان از خانواده سواره نظام بودند heckled توسط گروهی از معترضان به عنوان آنها تمیز گرافیتی daubed در کلمبوس یادبود جنگ در طول Black Lives Matter مارس
  • انگلیسی ها که پشتوانه سیاه و سفید زندگی می کند ماده کمپین باید چالش نژادپرستانه رفتار در خانواده خود رئیس سابق دیده بان حقوق بشر گفت:
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شد سوالات در مورد اینکه آیا سران نظامی به طور کامل خود را به دست زدن به ضد نژادپرستی تظاهرات در روز پنج شنبه پس از یک excoriating ملامت خود سابق وزیر دفاع را به دست آورد حمایت عمومی از حزب جمهوری خواه و سناتور لیزا Murkowski

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de