جورج فلوید تظاهرات: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تظاهر کنندگان خواهد بود در ملاقات با ‘سگ باطل’

 • مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘سگ باطل’ در انتظار کاخ سفید معترضان
 • توضیح داد: چرا تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید?
 • سیاه امریکا ناامیدی طنین انداز سال
 • در تصاویر: خشم در سراسر آمریکا
 • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به معترضان هشدار داد که آنها خواهد شد با “سگ باطل” اگر آنها در مقیاس کاخ سفید حصار به عنوان پرانتز آمریکا برای یک شب دیگر از تظاهرات خشونت آمیز.

رئیس جمهور ایالات متحده قرار داده است که ارتش در حالت آماده باش در میان خشم عمومی بیش از مرگ جورج فلوید گفت: نیروهای نظامی می تواند بر روی زمین قرار داده “به سرعت” به عنوان موج دیگری از اعتراضات آغاز شد و در شهرستانها در سراسر کشور. آقای ترامپ نیز چهره اتهام تحریک به خشونت نژادی به عنوان او به نظر می رسد به تماس با هواداران خود را به مبارزه در اعتراض به کاخ سفید است.

تظاهرات شکست در بیش از 30 شهر آمریکا با مردم خشمگین فیلم آقای فلوید, سیاه پوست آمریکایی که دوخته شده به زمین توسط گردن خود را توسط یک افسر پلیس است. او بعد درگذشت.

Mr تهمت بود در داخل کاخ سفید به عنوان معترضان با پلیس است. او در توئیتر خود نوشت دیروز که کسانی که از محل اقامت خود شده بود “خیلی باحال” و “کار بزرگ”.

“جمعیت بزرگ حرفه ای سازمان یافته اما هیچ کس نزدیک به نقض حصار. اگر آنها به حال آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند,” او نوشت.

دنبال آخرین به روز رسانی در زیر

به روز رسانی خودکار

سیاه امریکا خشم طنین انداز سال

وات در سال 1965 دیترویت سال 1967 لا 1992, فرگوسن 2014 و در حال حاضر مینیاپولیس 2020: امریکا شده است در اینجا قبل و درمان آن از مردم سیاه و سفید یک زخم باز در حال اجرا را از طریق یک منکسر جامعه قبل از انفجار به صورت دوره ای به خشونت رویارویی Rozina Sabur و پاتریک Sawer نوشتن.

این زمان آن است که کشتن جورج فلوید است که مجموعه ای این کشور به آتش کشیده یک بار دیگر – نام دیگر به شعار در خیابان توسط مردم “مریض و خسته از بودن بیمار و خسته ام”.

که نام شرکت طنین انداز در سراسر امریکا و آقای فلوید آخرین کلمات او به عنوان ذخیره نفس نفس زدن برای هوا – یک پلیس زانو خفگی زندگی او را تبدیل به یک پاره.

جورج فلوید را به قتل پرسیده است: مبارزه برای عدالت برای آمریکایی های سیاه و سفید

اعتبار:
سازمان حفاظت محیط زیست

ادامه مطلب: ناامیدی بیش از افغانستان پس از آخرین در یک خط طولانی از بی عدالتی

پاک کردن آغاز می شود در مینیاپولیس

تلگراف را Rozina Sabur است بر روی زمین در مینیاپولیس که در آن ساکنان در حال تمیز کردن پس از مخرب تظاهرات:

داستان بالا

 • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معترضان هشدار داد که آنها خواهد بود در ملاقات با “سگ باطل” اگر آنها کوچک کاخ سفید حصار
 • تظاهرات شکست در بیش از 30 شهر آمریکا قتل جورج فلوید
 • مینه سوتا فرماندار بستری اجرای قانون در این شهر نمی تواند مقابله و اعلام کامل بسیج از دولت گارد ملی برای اولین بار در تاریخ
 • در اوکلند کالیفرنیا دو فدرال خدمات حراست و ماموران حراست یک ساختمان دولتی به ضرب گلوله کشته شدند هنگامی که یک فرد مسلح آتش گشودند از یک وسیله نقلیه
 • در دیترویت یک جوان 19 ساله بودند از کار اخراج شدند عکس از یک ماشین به جمعیت معترضان که تا به حال جمع آوری شده در مرکز شهر
 • همه چیز درباره شب جورج فلوید درگذشت
 • در عمق: سیاه امریکا ناامیدی بیش از افغانستان طنین انداز سال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de