• Mattis: مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید به قانون اساسی
  • تظاهرات به خشونت گرایید خارج خیابان داونینگ
  • چرا John Boyega ما است بی باک ترین بازیگر
  • انگلیسی ها را به زانو در ادای احترام به جورج فلوید
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

Donald مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع صادر کرده تاول محکومیت رئیس جمهور ایالات متحده را از دست داده و به ضد نژادپرستی تظاهرات ادعا “سوء استفاده” از قدرت, تماس خود, پیر, رئیس, خواسته تفرقه و ذکر نازی ها.

جیمز Mattis نگه داشته بود نسبتا آرام پس از ترک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دسامبر 2018 در مخالفت با خروج نیروهای آمریکا از سوریه است اما همیشه می گفت او خود را شکستن “وظیفه سکوت” اگر رئیس جمهور اقدامات موجه آن است.

آقای Mattis داد 640-کلمه بیانیه به مجله آتلانتیک که رتبه بندی به عنوان قوی ترین مکان ملامت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از یک عضو سابق کابینه خود را به تاریخ.

“من این هفته وقایع عصبانی و وحشت زده” آقای Mattis شروع تنظیم تن برای یک سری فوق العاده در مورد اظهارات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و راه تظاهرات که جاروب ملت به کار گرفته شده.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا – و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند برای تقسیم ما” آقای Mattis گفت.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید: ‘آن را یک افتخار برای آتش Mattis’

Donald تهمت ضربه پشت در توییتر در جیمز Mattis سابق وزیر دفاع که متهم به رئیس جمهور قانونی بخش در ایالات متحده پس از جورج فلوید تظاهرات.

آقای ترامپ گفت که شلیک Mr برخوردار بوده است “افتخار” است و او “نمی خواهم خود را ‘رهبری’ سبک یا بسیار دیگری در مورد او”:

پلیس به بررسی حمله در استرالیا روزنامه نگاران

تیوی ما پارک پلیس گفت: این قرار داد دو افسر در مرخصی اداری پس از فیلم نشان داد دو استرالیایی روزنامه نگاران مورد حمله در طول دوشنبه شب تظاهرات در واشنگتن است.

اقدام رئیس گرگوری T موناهان گفت: این حادثه در حال بررسی است.

تصویری گرفته شده توسط WJLA-تلویزیون در واشنگتن نشان داد خبرنگار آماندا بند و تصویربردار تیم مایرز در حال حمله به مقامات اجرای قانون پاکسازی یک منطقه در نزدیکی کاخ سفید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن به نزدیکی یک کلیسا که آسیب دیده بود در تظاهرات شب گذشته بود.

روزنامه نگاران شد گزارش زنده برای استرالیا کانال 7 در تظاهرات اعتراض جورج فلوید مرگ در دست پلیس در ایالت مینه سوتا.

“به عنوان سازگار با تاسیس ما شیوه و روش آمریکا دو پارک افسران پلیس اختصاص داده شده اند به وظایف اداری و در حالی که تحقیقات طول می کشد محل در مورد این حادثه با استرالیا مطبوعات” موناهان گفت: در بیانیه ای که در توییتر.

سان فرانسیسکو آماده برای بزرگترین اعتراض

Thousands جمع آوری شده و در پخت گرما سان فرانسیسکو دولورس پارک برای شروع یک راهپیمایی اعتراض از طریق شهرستان است.

این رویداد نشانه پنجمین روز متوالی از اعتراض برای شهرستان است که تحت یک 8pm مقررات منع رفت و آمد از روز یکشنبه پس از آن منطقه مرکز شهر بود غارت در شب شنبه.

حکومت نظامی برداشته شد توسط شهردار لندن نژاد پیش از آن در روز شنبه شروع شده است اما هنوز هم در جای خود امشب.

این رویداد سازمان یافته توسط یک گروه محلی از افراد جوان است. پرداختن به جمعیت از بالای یک اتوبوس مدرسه زرد سازماندهی سیمون گفت: مارس بود “اثبات است که ما لازم نیست ، جامعه منتظر جامعه ای است که همه ما نیاز داریم.”

“ما را به تعریف از صلح کنترل و بهره برداری,” او اضافه شده است.

معترضان در حال جمع آوری برای یک شب پنجم

اعتبار:
اولیویا RUDGARD

Ken هوانگ, 27 بود معترض با یک گروه از دوستان گفت: مخالفت با حکومت نظامی. “این یک واکنش افراطی. این کاهش وظایف پلیس و قرار دادن یک بار بیشتر در مکان های عمومی,” او گفت:.

او گفت که او می خواست برای برطرف کردن این مفهوم است که معترضان شد “اراذل و اوباش”. “ما می خواهیم ثابت کنیم که ما در اینجا برای رعایت پیام ما رعایت ارزش های ما و حمایت ما عزت” او گفت:.

این پارک که بین طول تاریخ Latino ماموریت منطقه و ثروتمند خانواده گرا محله Noe Valley معمولا بیشتر از یک محل به صورت حرفه ای جوان به جمع آوری و حمام افتاب گرفتن.

در بالای تپه مشرف به شهر محلی مادر سارا Sawyer, 40, به آب و غذا و ماسک. “ما فقط نگران مردم است. ما فرزندان و ما تصمیم گرفتیم که به جای راهپیمایی ما را در ارائه پشتیبانی ما,” او گفت:.

“ما می خواهیم برای کمک به آنها را جلوگیری از خستگی. آن را داغ امروز, این یک روز طولانی است. این 4ساعت و در حال حاضر آنها در حال رفتن به راهپیمایی برای ساعت.”


اعتبار:
اولیویا RUDGARD


اعتبار:
اولیویا RUDGARD

داستان بالا امروز

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع صادر کرده تاول محکومیت رئیس جمهور ایالات متحده را از دست داده و به ضد نژادپرستی تظاهرات ادعا “سوء استفاده” از قدرت و تماس خود, پیر, رئیس, خواسته تفرقه
  • سه سابق افسران پلیس در حال حاضر در بازداشت جورج فلوید متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل دیروز در حالی که درک چوین که دوخته او را از گردن دیدم اتهام خود را به روز رسانی به قتل درجه دوم
  • هزاران نفر از صلح آمیز تظاهرکنندگان راهپیمایی در انگلستان و در سراسر جهان در برابر مرگ جورج فلوید اما دو نفر دستگیر شدند در لندن به ظن حمله به اورژانس کارگر
  • باراک اوباما گفته است معترضان که خود را اعمال “هستند به عنوان عمیق به عنوان هر چیزی که من دیده ام در طول عمر من” و تشویق شهرستانها متعهد به اصلاحات برای پایان دادن به خشونت پلیس
  • رابی کالین: چرا John Boyega که پیوست معترضان در هاید پارک در چهارشنبه بریتانیا است بی باک ترین بازیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de