جورج فلوید تظاهرات: مردی که سوار کامیون به معترضان یک KKK رهبر, دادستان ها می گویند

  • ‘هر کس در جهان می داند که جورج فلوید است که در حال حاضر’: هوستون به خاطر آن از دست پسر
  • Priti پاتل توصیف تجارب خود را از نژادپرستی و پاکستان به خشونت ‘اراذل و اوباش’ به عدالت
  • نظر: افشای بی عدالتی نه, از بین بردن مجسمه آورده ممنوعیت برده داری
  • BBC رد می کند ‘نرم’ Black Lives Matter اعتراض عکس
  • اشتراک در تلگراف رایگان برای یک ماه

Virginia دادستان گفت: روز دوشنبه یک مرد در مواجهه با اتهامات عنوان شده برای رانندگی وانت خود را به برابری نژادی معترضان این است که یک رهبر محلی از Ku Klux Klan.

Harry H. راجرز 36 متهم شد با حمله و باتری مخرب زخمی و جنایت خرابکاری های Henrico County police department گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

این بیانیه می گوید آقای راجرز در یکشنبه شب سوار را از طریق یک جمعیت مسدود کردن یک خیابان در نزدیکی ریچموند, ویرجینیا و در اعتراض به مرگ جورج فلوید. یک نفر بود که ضربه توسط آقای راجرز خودرو, اما نه به طور جدی زخمی شدند.

Henrico, کشورهای مشترک المنافع, وکیل شانون تیلور گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که آقای راجرز “خود را برای پذیرش خود و با یک نگاه گذرا به رسانه های اجتماعی است بستری رهبر Ku Klux Klan و یک مبلغ برای مؤتلفه ایدئولوژی.”

ریچموند CBS تلویزیون وابسته WTVR پخش archive فیلم آن را تا به حال از آقای راجرز از سال گذشته با پوشیدن KKK روپوش و تکان دادن مؤتلفه پرچم.

خانم تیلور گفت: دادستان شد و بررسی برای دیدن اگر جنایات نفرت باید به این مورد.

دنبال آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

لا نخواهد منع تعقیب متخلفان

تیاو در شهر لس آنجلس وکیل گفت که دفتر او نمی خواهد تحت پیگرد قانونی قرار هزاران نفر از افراد بازداشت شده در تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس برای شکستن حکومت نظامی ساعت یا عدم پراکنده.

به جای دادستان شهرستان مایک Feuer را گفت که “غیر تنبیهی رویکرد خارج از سیستم دادگاه” توسعه داده شده است “مسئولیت رسیدگی به تمام تخلفات ناشی از تظاهرات اخیر که شامل خشونت و غارت و یا خرابکاری.”

آقای Feuer و تیم خود را با این طرح پس از دستگیری تظاهرکنندگان برای نقض مقررات “و عدم پراکنده/شکست به دنبال یک نظم قانونی,” دفتر او در بیانیه ای گفت.

“اعتراض مسالمت آمیز است عمیقا مهم است و این اعتراضات را شعلهور طولانی سر رسیده و تلاش برای تغییر و دل و ذهن و موسسات” آقای Feuer گفت.

“ما نمی توانیم اجازه این لحظه عبور ما به عنوان بیش از حد بسیاری از بار قبل است.”

تظاهرکنندگان دستگیر می شوند برای نقض مقررات منع رفت و آمد در مرکز شهر لس آنجلس

اعتبار:
AP

نیویورک آماده برای بلند کردن حجاب در پلیس انضباطی فایل

یک دهه قانونی که نگه داشته مأموران اجرای قانون’ انضباطی پرونده محرمانه در نیویورک به نظر می رسد رهبری برای تعمیرات اساسی این هفته به عنوان قانونگذاران دولت نقل مکان کرد و به عمل در تعدادی از پلیس پاسخگویی اقدامات است.

دولت قانون به تصویب رسید در 1970s برای جلوگیری از وکلای دفاع جنایی از معرض افسران به صلیب امتحانات مورد بی ربط اطلاعات در خود فایل پرسنل. قانون امر به زندان سپاه پاسداران و آتش نشانان به عنوان به خوبی.

اما در طول سال این قانون همچنین بخور حجاب بیش ترین پرونده به اتهام سوء رفتار پلیس. شکایت رسمی در مورد بیش از حد زور توسط ماموران عمومی هستند و در نیویورک است. در سال های اخیر ادارات پلیس باید اشاره کرد این قانون در امتناع می گویند حتی این که آیا افسران مجازات شده اند.

بایدن را شفقت “به معنای جهان” به خانواده

Democratic نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن شفقت نشان داد که “به معنای جهان” به جورج فلوید خانواده در روز دوشنبه با توجه به یک وکیل برای بستگان مرد سیاه و سفید که در بازداشت پلیس درگذشت.

بایدن ملاقات با آقای فلوید بستگان در هوستون برای بیش از یک ساعت گفت: وکیل بنیامین Crump که نوشته شده یک تصویر در توییتر پس از این نشست از جمله بایدن آقای فلوید عمو راجر و فعال حقوق مدنی در Reverend Al Sharpton.

“او گوش شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در خود وای” آقای Crump گفت: از جلسه خصوصی. “که به معنای شفقت جهان به این خانواده هایی.”

تورنتو برای اولین بار, سیاه, رئیس پلیس پله پایین

تیاو برای اولین بار, سیاه, رئیس پلیس تورنتو به طور ناگهانی اعلام بازنشستگی خود را روز دوشنبه در گفت و او را نزدیک به یک سال در اوایل جولای 31, فقط چند روز پس از زانو با معترضان خواستار پلیس اصلاحات.

مارک ساندرز گفت: او قصد دارد به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش و همچنین امیدوار به کار در جامعه طرح “در نزدیکی و عزیز” به او پس از یک دوره از زمان.

هفته گذشته ساندرز زانو با معترضان تظاهرات علیه خشونت پلیس و decrying مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

تماس به آدرس بی عدالتی مواجه شده توسط سیاه و سفید زنان تغییر جنسیت

تیوی ما تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی باید آدرس خشونت و تبعیض مواجه سیاه فراجنسیتی به زنان گروه های حقوق بشر گفت: روز دوشنبه با حداقل یک دوجین ترانس افراد به قتل رسیده در این سال در ایالات متحده است.

هدف خود را برای مسابقه و هویت جنسیتی, ترانس, سیاه, زنان نادیده گرفته شده و علت آنها را باید از جمله در تظاهرات شده اند که برپا پس از مرگ جورج فلوید گفتند.

نما آمریکایی ها رنج می برند از نرخ های بالاتر از بیکاری بی خانمانی و تبعیض نسبت به دیگران در همجنسگرایان+ جامعه و آنها با خشونت و نژادپرستی هواداران می گویند.

لندن بزرگداشت برنامه ریزی شده به عنوان فلوید گذاشته است به بقیه

یکnti-نژاد پرستی تظاهر کنندگان در حال برنامه ریزی برای جمع آوری در لندن به عنوان جورج فلوید گذاشته است به استراحت در آمریکا پس از قتل بوریس جانسون گفت: بیدار شده بود یک “بی چون و چرا غیر قابل انکار احساس بی عدالتی” در سراسر جهان است.

آقای فلوید به خاک سپرده خواهد شد در خانه اش در شهر هوستون در تگزاس در روز سه شنبه.

نمادین و اجتماعی فاصله گرفته بزرگداشت برنامه ریزی شده است در نلسون ماندلا, مجسمه در میدان پارلمان لندن در 5 بعد از ظهر توسط سازمان ایستادن به نژاد پرستی.

داستان بالا امروز

  • ‘هر کس در جهان می داند که جورج فلوید است که در حال حاضر’: هوستون به خاطر آن از دست داد ، نام خود را تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای یکی از بزرگترین مدنی شورش.
  • Priti پاتل توصیف تجارب خود را از نژادپرستی به او قول را به خشونت Black Lives Matter ‘اراذل و اوباش’ به عدالت
  • BBC رد underplaying سطح از خشونت در جریان تظاهرات بعد از یک تصویر از یک مرد افسران پلیس تهدید شد ظاهرا برش از پوشش.
  • مینیاپولیس شورای شهر متعهد به لغو پلیس به عنوان هزاران نفر از معترضان در سراسر آمریکا تقاضا رادیکال اصلاحات به کشور, قانون اجرای سیاست های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im