جورج Floyd متن نشان می دهد آخرین لحظات: ‘مامان من شما را دوست دارم. بگویید بچه ها من آنها را دوست دارم. من مرده ام’

جورج فلوید گفت که او نمی تواند نفس بیش از 20 بار نام خود را برای کودکان و دیر و گفت: ماموران را “کشتن” او را قبل از او درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت, شواهد جدید نشان داده است.

آقای فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, on May 25, هنگامی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. مرگ او به راه انداخته است یک موج عظیم تظاهرات در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده و الهام گرفته از تظاهرات در سراسر جهان است.

تصویری از مرگ او رفت و ویروسی و نشان داد آقای فلوید فریاد “نمی توانم نفس بکشم” و فراخوانی برای مادر خود را به عنوان او را خفه.

اما رونوشت از افسران پلیس,’ بدن, دوربین, فیلم, ظ روز سه شنبه در دادگاه ایالتی مینه سوتا توسط توماس لین – یکی از افسران درگیر در آقای فلوید مرگ نشان داده است جزئیات جدید در مورد لحظات پایانی خود.

زمانی که ماموران او را دستگیر کردند آقای فلوید التماس آنها را به او را در ماشین پلیس آنها گفتن او ترس و فیزیکی در پریشانی.
این ترکیبی از عکس ها نشان می دهد که درک چوین, چپ, J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao


اعتبار: Hennepin شهرستان کلانتر دفتر

به عنوان آنها سعی کردند به زور او را به ماشین آقای فلوید گریه که او نمی تواند نفس بکشد و “رفتن برای مردن در اینجا”.

بعد با توجه به متن او گفت: “مامان من شما را دوست دارم. بگویید بچه ها من آنها را دوست دارم. من مرده است.”

به نام او برای مادر و کودکان چندین برابر بیشتر.

او در طول بازداشت آقای فلوید گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” بیش از 20 بار. افسران شنیده می شود گفتن او را به “آرامش” و این که او انجام شده بود “خوب” و “خوب صحبت”.

در یک نقطه به عنوان آقای فلوید اصرار آنها قصد کشتن او افسر درک چوین فریاد زد: “پس از آن متوقف صحبت کردن, متوقف کردن, فریاد, آن طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به صحبت کنید.”

با توجه به متن آقای فلوید گذشته عبارت بودند از: “آنها در حال رفتن برای کشتن من. آنها در حال رفتن برای کشتن من. من نمی توانم نفس بکشم.”

متن ارسال شده بود در روز سه شنبه توسط آقای لین به این اتهام که او غارتی در آقای فلوید قتل پرتاب توسط یک قاضی.

او و سه تن دیگر از افسران درگیر – Mr چوین, Tou Thao و الکساندر Kueng – تمام شد اخراج از مینیاپولیس نیروی پلیس یک روز پس از آقای فلوید مرگ و متهم در قتل او. آنها هر صورت تا 40 سال پشت میله های زندان.

آقای چوین که به زانو در دستبند 46 ساله را گردن چهره های دوم و سوم به اتهام قتل درجه.

آقای Thao و آقای Kueng مانند آقای لین متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل.

اطرافیان تصویری از آقای فلوید مرگ مبهوت و وحشت آمریکایی اشتعال تظاهرات و شورش در شهرهای سراسر کشور و جرقه یک بحث ملی در نژادپرستی و خشونت پلیس.

آقای فلوید بازداشت شد به صورت جزئی اتهام تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill و در حالی که دستبند به دست دو نفر از افسران برگزار می شود او را در خیابان در حالی که آقای چوین فشرده زانو خود را به آقای فلوید گردن و چهارم افسر ایستاده بود و تماشا کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de