جورج فلوید یک فرد صلح’ کشیش خود می گوید

این داستان است که شرکت منتشر شده با دین امتیوی.

رومینگ از طریق Cuney خانه پروژه ها در هوستون, تگزاس, عمدتا آفریقایی-آمریکایی محله پاستور پاتریک “PT” Ngwolo کلیسای قیامت هوستون به دنبال رفت و برای شاگردان. آگهی های در دست او راه می رفت خیابان ترویج آینده کنسرت های مسیحی هنرمندان رپ آشتی و کوری پل.

در نشان می دهد یک مرد بود قد بلند بیش از جمعیت است. شبان رنگی به او.

“این بود فلوید” Ngwolo گفت. “او خارج از غرفه در میان جمعیت.”

سال بعد جورج فلوید, 46, درگذشت در حالی که در بازداشت چهار افسر پلیس (که پس از اخراج) در مینیاپولیس, مینه سوتا, on May 26. فیلم نشان می دهد یک افسر kneeled در Floyd گردن برای چند دقیقه در حالی که فلوید به نظر نمی رسد به مقاومت در برابر بازداشت. رویارویی با اجرای قانون آغاز شده و پس از یک گوشه فروشگاه کارمند متهم فلوید از تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill.

او را به یاد همکاران خود در وزارت به عنوان “عوج” به معنی اصلی یا اصلی گانگستر و “مرد صلح.”

George Floyd Was a ‘Person of Peace,’ His Pastor Says
جورج فلوید (دوم از راست, برگزاری مقدس) با وزارت دوستان است. عکس های ارائه شده توسط Nijalon دونن و در اصل منتشر شده در ReligionUnplugged.com.
عکس های ارائه شده توسط Nijalon دونن

دروازه ورود به محله

کشیش Ngwolo و فلوید رابطه که budded در آن محله کنسرت به سرعت رشد کرد و به همکاری با تمرکز بر رابطه وزارت و جامعه سازی.

“ما می خواستیم به انجام مهاجم واقعی زندگی-در-زندگی شاگردی در این ویژه محله” Ngwolo گفت. “او مانند OG محله و مطمئن ساخته شده است که ما استقبال شد ، در کتاب مقدس ما آن را یک” فرد از صلح هستند.” او به ما کمک کرد و به ما اجازه کار در محله خود است.”

فلوید بود و به خوبی متصل شده و به خوبی مورد احترام در منطقه و او مشتاقانه خود را انداخت شهرت و کار خود را به این ابتکار.

محلی بسکتبال شد مقدس زمین محل برای “کلیسا در آجر.” فلوید شد یک شکل مرکزی مسیحی توسعه برنامه Ngwolo گفت.

“همه چیز از سخنرانان به صندلی به جداول, همه چیز تا به حال به توان از یک مکان به مکان بعدی گفت:” کوری پل یکی از فلوید همکاران در وزارت. فلوید داوطلب برای راه اندازی و پاره کردن برای وزارت حوادث در دادگاه گاهی اوقات سقز 30 صندلی در یک زمان دوستان خود گفت.

آشتی به یاد می آورد فلوید کمک به او را پس زدن دهنه اسب زیادی وابسته به غسل تعمید استخر پر از آب بر روی دادگاه.

“این در واقع یک اسب طریق” Ngwolo گفت.

در یکی از این محله outreaches در تابستان 2015, فلوید را دوست Nijalon دونن غسل تعمید شد.

“که تجربه آن را به یاد ماندنی” دان گفت. “ما از صحبت کردن در مورد بزرگ فلوید بودن OG یک فرد صلح یک دروازه بان. او قدرت ما است. او کسی از جامعه که قدرت برادران و خواهران از خارج به usher انجیل در. قادر به غسل تعمید در جایی مثل Cuney خانه آن را نشانه ای از امید است.”

فلوید بود به اتهام سرقت مسلحانه در سال 2007 برای یک خانه حمله در هوستون و در خدمت پنج سال را در زندان با توجه به اسناد دادگاه. در سال 2018 کرد و از تگزاس به مینه سوتا به عنوان یک گارد امنیتی برای نجات ارتش و پس از آن در حمل و نقل و به عنوان یک لی لی AP گزارش شده است.

رنج در خاک

Ngwolo معتقد است که کلیسا باید عمدی در مورد نه فقط گسترش انجیل بلکه جوامع در حال توسعه که در حال مبارزه.

“بحث ما در مورد شاگردی توسعه جامعه است شاگردی… که در آن فضاهای بودن تقریبی به درد که می بینید” Ngwolo گفت.

Ngwolo تشویق مسیحیان در مواضع قدرت خود را به استفاده از اهرم در پیگیری عدالت است.

“کسی که در زندگی روزمره می بیند چیزی شبیه به این با فلوید و خشم حق به طوری که ما بیش از حد, اما در سطوح مختلف است. این اتفاق می افتد هر روز” پل رپ هنرمند گفت.

او بازگو داستان کسی که در Cuney محله بود که به اشتباه بازداشت برای یک جرم و جنایت است.

“اگر آن را برای این واقعیت است که خود را کشیش اتفاق می افتد به یک وکیل شما می دانید چه منظور من او را در واقع انجام می شود زمان برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده” پل گفت. “و این نیست که فقط یک Netflix مستند برای ما است… آن را عادی… وجود دارد بنابراین بسیاری از Floyds.”

پل امید آن که دوستان خود را از مرگ جرقه می تواند درک و آگاهی بیشتر سیستمیک موضوع به ویژه در میان مسیحیان است.

دان خود را تکرار کرد. با احتیاط از مردم به دور از این مسئله و نسبت به آن با در نظر گرفتن مرحله دونن تشویق مردم به گوش دادن به صداهای نزدیک به این موضوع و جلوگیری از انجام کارهایی هستند که در واقع “در روح بزرگ فلوید.”

“کلیسا باید به نظاره نشست و گوش دادن به کشیشان دیگر…که در واقع زحمتکش خاک… اگر شما می خواهید به کار در روح بزرگ فلوید توانمند ما به کار ادامه دهد که ما در حال انجام,” او گفت:. “این است که یک مکالمه طولانی برای ما. ما در آن برای مسافت های طولانی. ما او فقط نمی خواهد بود یکی دیگر از هشتگ اما برای میلیون ها نفر از دیگر پروتستان های انجیلی او را فقط یک برچسب.”

به افرادی که نمی فهمم شورش فوران در سراسر کشور و یا کسانی که نگاه اهانت آمیزی در کسانی که عصبانی هستند, Paul به مشاوره های مختلف.

“من می خواهم به آنها می گویند شما بروید وجود دارد این واقعیت است که شما نمی توانید ببینید که چگونه مردم در رسیدن به این نقطه است که نشان دهنده یک شکاف از درک” او گفت:. “این مهم است به درک نه فقط” چگونه می تواند آنها را انجام دهد ” اما ” چرا آنها انجام می دهند.'”

Ngwolo گفت: او می داند که چرا مردم عصبانی هستند.

“من نه تنها آن را درک کنند من باید برخی از آن را,” او گفت:. “همه ما نیاز به عیسی مسیح و همه ما نیاز به امید و همه ما نیاز به کمک.”

لیزا Vandenboom یک دانشجو در کالج کینگ یک کارآموز در دین Unpluggedو دین مقاله نویس برای امپایر استیت تریبون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر