جورج فلوید خانواده شکایت مینیاپولیس پلیس در مرگ او

وکیل خانواده جورج فلوید 46 ساله سیاه مرد که کشته شد در بازداشت پلیس اعلام کرد یک طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر شهر مینیاپولیس و چهار افسر پلیس متهم در مرگ او. وکیل بن Crump و شرکت مشاور آنتونیو Romanucci اعلام کرد در مورد دعوی در دادگاه مدنی.

طرح دعوی در دادگاه واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در مینه سوتا, مدعی است که چهار افسر نقض فلوید حقوق زمانی که آنها مهار او است و در شهرستان مجاز یک فرهنگ از نیروی بیش از حد و آزار و مصونیت از مجازات برای شکوفا در آن نیروی پلیس.

“آن زانو از کل مینیاپولیس اداره پلیس بر گردن جورج فلوید که به کشته شدن او را” Crump گفت. او چنین استدلال میکرد که “عمدی بی تفاوتی” از طرف شهرستان و اداره پلیس منجر به Floyd مرگ است.

فلوید درگذشت در مینیاپولیس در یادبود روز پس از سفید افسر پلیس درک چوین فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای چند دقیقه. مرگ او موجب یک جنبش در سراسر کشور علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

با توجه به وکلای کت و شلوار با هدف جلوگیری از مرگ دیگری مانند فلوید را با ساخت fallout “از نظر مالی شدیدا” برای مینیاپولیس و عبرتی برای دیگر شهرستانها.

“این یک مورد بی سابقه با این دعوی ما به دنبال ایجاد یک سابقه” Crump گفت.

فلوید مرگ نیز مشتعل تماس به جای مینیاپولیس اداره پلیس با یک گروه ایمنی است که اکثریت اعضای شورای شهر حمایت از آسوشیتد پرس گزارش.

چوین و سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه فلوید مرگ از کار اخراج شدند پس از قتل و چوین شد به اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. سه دیگران – Tou Thao, توماس خط و جواد Kueng – متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس.

کت و شلوار نیز مدعی “مبهم” استفاده از زور در سیاست که تصریح می کند تنها است که پلیس با استفاده از یک مقدار از نیروی برابر با آنچه که استفاده می شود در برابر آنها اجازه می دهد افسران برای تصمیم گیری آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد با توجه به وکلای مدافع.

“(فلوید) سازگار بود او را مهار… نیروی تبدیل به نیروی مرگبار” Romanucci گفت.

Crump به نام فلوید مرگ “شکنجه” و گفت که اگر این شهر سیاست روشن بود برای شروع با “ما نمی خواهد امروز در اینجا.”

“نقطه اوج وارد کرده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de