جورج پل کاردینال تبرئه از کودکان تجاوز جنسی می نویسد: در مورد درد و رنج در عید پاک Op-Ed

جورج پلاسترالیا کاردینال تبرئه از کودکان سوء استفاده جنسی اتهامات نوشته شده عید پاک نظر قطعه بررسی این موضوع رنج می برند.

پل پیدا شد به جرم سوء استفاده جنسی دو پسر در 1990s شد اما از زندان آزاد شد پیش از آن در هفته بعد از استرالیا بالا دادگاه لغو حکم. روحانی در خدمت 13 ماه از شش سال حکم زندان.

محکومیت ساخته شده پل, ترین, عضو ارشد کلیسای کاتولیک به زندان برای سوء استفاده جنسی از کودکان. در آن زمان او یک مشاور به پاپ و واتیکان خزانه دار. کاردینال توصیف کرده بود آنچه به عنوان “یک بار مطلق و ننگین زباله.”

در یک قطعه برای آخر هفته استرالیا با عنوان “در درد و رنج ما پیدا کردن رستگاری” که از اعضای ارشد کلیسای کاتولیک ruminated در بیخدایی این coronavirusکودک سوء استفاده جنسی و خود را از زندان زمان از طریق لنز از عید پاک است.

“من فقط صرف 13 ماه در زندان برای یک جرم من نمی ارتکاب یک ناامیدی پس از دیگری” نوشته پل. “من می دانستم که خدا با من است, اما من نمی دانم آنچه که او بود اگر چه من متوجه شدم او را ترک کرده است همه ما رایگان است.

“اما با هر ضربه آن را تسلی می دانم که من می تواند آن را به خدا برای برخی از هدف مانند چرخش و جمعی از درد و رنج به انرژی معنوی.”

cardinal george pell, australia, getty
کاردینال جورج پل می رسد در ملبورن دادگاه شهرستان در 27 فوریه 2019 در ملبورن استرالیا است.
مایکل دوج/گتی ایماژ

هر کس در مواجهه با “یک زن و شوهر از سوالات” از جمله “چه باید بکنم در این وضعیت ؟ چرا این قدر شر و درد و رنج ؟ و چرا این اتفاق می افتد به من ؟ چرا coronavirus همه گیر?” پل نوشت.

در حالی که یونانیان باستان و رومی ها مشاهده خدایان به عنوان هوس باز ملحدان “بر این باورند که جهان از جمله آمریکا ، محصول کور شانس” و پیروان “رادیکال آگنوستیسیزم یعنی” استدلال “ما نمی دانیم و شاید ما نمی خواهید به می دانم,” او نوشت.

پل نوشته است که “سوء استفاده جنسی از بحران آسیب دیده و هزاران نفر از قربانیان است. از بسیاری از نقاط از نظر بحران نیز بد برای کلیسای کاتولیک اما ما به شدت برش اخلاقی سرطان و این خوب است.”

هنگامی که پل برنده درخواست تجدید نظر خود را در هفته گذشته دادگاه عالی گفت: هیئت منصفه در دادگاه “باید به سرگرم شک به عنوان به متقاضی گناه با توجه به هر یک از جرائم که او محکوم شد.”

پل گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه: “من باید به طور مداوم حفظ بی گناهی من در حالی که از درد و رنج جدی و بی عدالتی” و اضافه کرد: “این مسئله امروز با دادگاه تصمیم به اتفاق آرا.”

دکتر کتی Kezelman, رئیس جمهور استرالیا قربانی حمایت از گروه های آبی گره بنیاد گفت: در بیانیه ای که برای یک متهم به “باید ثابت کند که شما مورد آزار قرار گرفته بودند و خیانت می تواند بیش از طاقت فرسا با توجه به اثرات عمیقی از تروما است.”

Kezelman گفت: “سوء استفاده جنسی همه گیر در درون کلیسای کاتولیک تهدید کرده است که ایمنی از میلیون ها نفر از کودکان و بزرگسالان تبدیل شدن آنها و اخلاقی فیبر از آنچه در آن به معنی انسان است.

پل در حال حاضر دارای آزادی خود را, اما بسیاری از قربانیان سوء استفاده هرگز رایگان—به دام افتاده در وحشت از این جرایم است که خود را نابود کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im