منتقد ادبی و مقاله نویس جورج اشتاینر مرده است در انگلستان در سن 90.

فرانسه-ما محقق گذشت در کمبریج جایی که او در حال صرف نیم قرن به عنوان فوق العاده همکار در چرچیل ،

متولد به اتریش یهودی در فرانسه در سال 1929 فرانسیس جورج اشتاینر و خانواده اش فرار به ایالات متحده در سال 1940.

شرح داده شده توسط منتقد ادبی مایا Jaggi به عنوان “یک polyglot و polymath” Steiner بود تفرقه شکل است.

این دامنه گسترده ای از کار خود را – که شامل زبان شناسی, فلسفه و نقد ادبی – تقدیر قرار گرفت تا آنجا با تحسین خود را به عنوان آن را از سایتهای دیگران.

به عنوان یک منتقد نوشت: در نیویورک تایمز در سال 2009: “او فرح موجب شده است توانایی خود را به حرکت از فیثاغورس از طریق ارسطو و دانته به نیچه و تولستوی در یک پاراگراف. خود را تحریک معاون بوده است که او می تواند حرکت از فیثاغورس از طریق ارسطو و دانته به نیچه و تولستوی در یک پاراگراف.”

“ما آمده پس از’

اشتاینر بزرگ شده, صحبت کردن, فرانسوی, آلمانی و انگلیسی و بعد از آن آموخته ،

او مورد مطالعه در دانشگاه هاروارد و شیکاگو قبل از حرکت به انگلستان که در آن او کار می کرد در مجله اکونومیست به مدت چهار سال در 1950s.

به عنوان یکی از تنها دو یهودی دانش آموزان در مدرسه خود را در فرانسه به زنده ماندن هولوکاست سوال اطراف این دوره تاریک تاریخ اروپا نفوذ, بسیاری از نوشته های خود را.

“سیاه و رمز و راز از آنچه اتفاق افتاده است در اروپا به من تفکیک ناپذیر از هویت خود,” او نوشت: در مقاله ای تحت عنوان “یک نوع از بازمانده”.

اگر چه او یک طرفدار هنر و نوشت: به طور گسترده ای مورد آنها او اشاره کرد که آنها ارائه هیچ سپر در برابر وحشت از هولوکاست نوشتن در کتاب منتشر شده در سال 1967: “ما آمده پس از. ما اکنون می دانیم که یک مرد می تواند خواندن گوته یا ریلکه در شب است که او می تواند بازی باخ و شوبرت و به روز خود را در آشویتس در صبح است.”

اشتاینر در ادامه به برگزار بازدید استادی در تعدادی از دانشگاه ها و دریافت افتخارات از جمله فرانسه Chevalier de la Légion d ‘ Honneur. او پرکار نوشته شامل هر دو داستانی و غیر داستانی و او نیز به طور منظم کمک به انواع ادبی مجلات.

او جان سالم به در با همسر خود را مورخ و علمی زارا اشتاینر و دو فرزند خود را.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im