جورج زیمرمن است تحت پیگرد دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پیت Buttigieg و الیزابت وارن افترا بیش توییتهایی آنها نوشته شده درباره تیراندازی مرگ غیر مسلح سیاه, نوجوان Trayvon Martin. زیمرمن طرح دعوی در دادگاه متهم و آنها را از “بدتر انتشار نادرست و گمراه کننده” توییتهایی دربارهی این پرونده به منظور “جلب آرا در جامعه است.”

زیمرمن واصل طرح دعوی در دادگاه روز سه شنبه در فلوریدا به دنبال $265 میلیون دلار “برای از دست دادن خوب خواهد شد و شهرت” و خسارت مالی.

در سال 2012 زیمرمن به ضرب گلوله کشته و 17 سال سن مارتین هنگامی که او مواجه می شوند, نوجوانان در راه رفتن به خانه پدرش در این نزدیکی هست. زیمرمن بعدها تبرئه شد پس از وکلای او استدلال او اقدام در دفاع از خود تحریک اعتراضات گسترده.

پیت Buttigieg بیشتر

بیشتر در پیت Buttigieg

هر دو دموکراتیک نامزدها منتشر توییتهایی در فوریه 5 که می شده اند Trayvon Martin تولد 25.

“قلب من می رود به [مادر مارتین] @SybrinaFulton و Trayvon خانواده و دوستان است. او هنوز هم باید با ما امروز. ما باید برای پایان دادن به خشونت اسلحه و نژاد پرستی. و ما نیاز به ایجاد یک جهان که در آن همه فرزندان ما-به خصوص پسر جوان سیاه و سفید-می تواند رشد امن و رایگان” الیزابت وارن توییتی به 3.7 میلیون پیروان.

“Trayvon Martin شده اند که 25 امروز. چگونه بسیاری از 25th تولد دزدیده شده است از آمریکا با برتری اسلحه و خشونت و تعصب و ترس؟” پیت Buttigieg گفت: در صدای جیر جیر.

در طرح دعوی در دادگاه زیمرمن ادعا توییتهایی بدنام کردن او را نشان می دهد به میلیون ها نفر از پیروان است که اقدامات او بودند در نتیجه “سفید برتری اسلحه و خشونت و تعصب و ترس” از مارتین رنگ پوست.

Third Week Of George Zimmerman Trial Continues
جورج زیمرمن در دادگاه در سال 2013. گتی

“متهم وارن استفاده از کلمه ‘نژادپرستی’ به عنوان داشتن باعث مرگ Trayvon مارتین اسمیر که disparages و defames زیمرمن یک مرد است که اسپانیایی یک اقلیت مدافع و اوباما حامی” این دادخواست آمده است. “…متهم وارن می داند که به عنوان تاسیس در سال 2013 محاکمه و در رسانه ها که زیمرمن اخراج یک شات تنها فقط به این دلیل او معتقد بود او ممکن است ناخودآگاه و می میرند.”

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند Buttigieg و وارن “قبلی برنامه ریزی برای بی اعتبار کردن و از بین بردن زیمرمن” بخشی از استراتژی سیاسی برای به دست آوردن سیاه آرا. نظرسنجی ها نشان داده اند که دو نامزد ریاست جمهوری عقب مانده در حمایت در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان.

اما O’DONNELL حقوقی مشارکت کننده Keir Dougall سابق فدرال دادستان و وکیل محاکمه می گوید زیمرمن را یک “صعود دشوار” تلاش برای اثبات خود را در مورد دادگاه.

چرا که زیمرمن یک شکل عمومی به نفع خود ادعای خود او “می توانست ثابت کند که این اظهارات آگاهانه نادرست و یا بی پروا به حقیقت” Dougall توضیح داد. که یک نوار بالا. و در همان زمان متمم اول قانون اساسی ارائه می دهد مقدار زیادی از حفاظت به وارن و Buttigieg به حق خود را به آزادی بیان است.

“یکی از هسته انواع سخنرانی متمم اول قانون اساسی محافظت سیاسی است و بیان و شما رو دو نامزد ریاست جمهوری به tweeting در مبارزات انتخاباتی خود را — که به وضوح سیاسی سخنرانی” Dougall گفت. “متمم اول قانون اساسی خواهد بود در قوی ترین آن در حفاظت از این نوع خاص از گفتار.”

در سال 2014 فلوریدا قاضی انداخت از یک افترا کت و شلوار زیمرمن در برابر یک سازمان خبری بر این اساس که او یک چهره عمومی و نمی تواند اثبات خروجی عمل با بی پروا بی توجهی به حقیقت است.

CBS اخبار رسیده به Buttigieg و وارن مبارزات نظر و به روز رسانی خواهد شد این داستان اگر آنها ارائه پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im