گرجستان AG درخواست پروب به وکلای منطقه’ دست زدن به Arbery مورد

سی بی اس آمریکا | No comments

گرجستان دادستان کل کریس کار اعلام کرد که او درخواست کرده است گرجستان دفتر تحقیقات به بررسی اقدامات دو منطقه وکلای درگیر در Ahmaud Arbery مورد. مورد درگیر “ممکن است دادستانی سوء” توسط دفاتر وکلای منطقه به GBI در انتشار اخبار گفت.

“متاسفانه بسیاری از سوالات و نگرانی های بوجود آمده اند مورد, میان چیزهای دیگر, ارتباطات بین, و اقدامات صورت گرفته توسط وکلای منطقه از نیوبرانزویک و ویکراس مدارات” Carr گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “به عنوان یک نتیجه, ما درخواست کرده اند GBI به نقد و بررسی به منظور تعیین اینکه آیا این روند را تضعیف کرد و در هر راه است.”

این پرونده اکنون در چهارمین دادستان منطقه پس از درگیری های متعدد از علاقه.

Arbery, 25, ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در نیوبرانزویک گرجستان در فوریه 23. پلیس در ابتدا مصاحبه گرگوری McMichael, 64, و پسرش, تراویس McMichael, 34, اما اجازه دهید آنها را بروید. ماه بعد گرجستان دفتر تحقیقات آورده شد بر روی صورت و دستگیر McMichaels برای قتل و تشدید حمله 48 ساعت به آن تحقیقات مستقل.

سالمند McMichael سابق مامور اجرای قانون است که با استفاده از به کار محلی منطقه وکیل Jackie Johnson. Carr به گفته فاکس نیوز’ Dana Perino در روز شنبه که او برای اولین بار آگاه شد از این مورد در 27 فوریه زمانی که جانسون اطلاع خود را از او تضاد منافع.

“هنگامی که یک وکیل منطقه است که قادر به گرفتن بر روی یک مورد به دلیل درگیری با دفتر ما باید انتخاب یکی دیگر از دادستان برای رسیدگی به پرونده” Carr در یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام درخواست خود را روز سه شنبه.

با توجه به GBI جانسون و سپس دست مورد به دادستان منطقه جورج Barnhill از ویکراس قضایی مدار.

“چندی پس از آقای Barnhill, انتصاب او و خانم جانسون متوجه شدند که آقای Barnhill پسر, دستیار دادستان منطقه در خانم جانسون را کار کرده بود با آقای McMichael در محاکمه مربوط به آقای Arbery. آقای Barnhill, اما, برگزار می شود بر روی این پرونده برای چندین هفته پس از این کشف” این GBI گفت: در آزادی مطبوعات دریافت Carr درخواست سه شنبه.

با توجه به GBI, Barnhill توصیه Glynn اداره پلیس شهرستان در روز پس از Arbery قتل “که او را نمی بیند و زمینه را برای دستگیری هر یک از افراد درگیر در آقای Arbery مرگ” یک واقعیت بود که “ناشناخته و نامعلوم به دادستان کل.” Barnhill تماس Carr در 7 آوریل به افشای تضاد منافع این GBI نوشت اما “موفق به افشای دخالت خود را در این مورد قبل از قرار ملاقات خود را.”

روز دوشنبه Carr به نام جدید دادستان در مورد: شهرستان کاب دادستان منطقه Joyette هلمز. هولمز یک زن سیاه و سفید در حال حاضر چهارمین دادستان اختصاص داده شده به این مورد پس از منطقه وکیل تام داردن که برای اولین بار به ارمغان آورد و GBI بریزید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>