گرجستان AG به نگاه چگونه Arbery مورد به کار گرفته شد

سی بی اس آمریکا | No comments

گرجستان دادستان کل کریس کار را بررسی خواهد کرد Ahmaud Arbery را بررسی قتل یک سخنگوی Carr تایید کرد و به ایسنا در روز شنبه. در بیانیه ای Carr گفت که او را نگاه خواهد کرد به چه صورت به کار گرفته شد “از ابتدا.”

“خانواده, جامعه و دولت گرجستان شایسته پاسخ. ما نیاز به دانستن دقیقا چه اتفاقی افتاده است و ما کار خواهد کرد برای پیدا کردن کسانی که پاسخ” Carr گفت: در این بیانیه است.

Arbery, 25, ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در نیوبرانزویک گرجستان در فوریه 23. گرجستان دفتر تحقیقات دستگیر و به اتهام گرگوری McMichael, 64, و پسرش, تراویس McMichael, 34, برای قتل و تشدید حمله به این روز پس از یک تلفن همراه تصویری نمایش دو مرد مقابله و تیراندازی Arbery ظاهر. این McMichaels می گویند آنها اقدام در دفاع از خود.

سالمند McMichael سابق مامور اجرای قانون است که با استفاده از به کار محلی منطقه وکیل Jackie Johnson. Carr به گفته فاکس نیوز’ Dana Perino در روز شنبه که او برای اولین بار آگاه شد از این مورد در 27 فوریه زمانی که جانسون اطلاع خود را از او تضاد منافع.

“دفتر ما نقش است به مطمئن شوید که ما اختصاص یکی دیگر از دادستان منطقه” Carr گفت. در گرجستان وکلای منطقه هستند “قانون اساسی اقتدار” که مسئولیت رسیدگی به جرم جنایات یابند. “هنگامی که وجود دارد یک درگیری ما تعیین یک درگیری دادستان منطقه که محلی است دادستان منطقه” او گفت:. “بنابراین در 27th فوریه که آنچه ما انجام دادیم و زمانی که ما برای اولین بار اطلاع داده شود.”

با توجه به ادامه درگیری های مورد علاقه مورد در حال حاضر در سوم دادستان که گفت این هفته که او را از یک هیئت منصفه به اتهامات عنوان شده علیه McMichaels.

دو شهرستان در کمیسیون گفت: Atlanta Journal-Constitution این هفته که جانسون را مسدود پلیس از دستگیری McMichaels پس از تیراندازی. “پلیس در صحنه رفت و به (جانسون) گفت: آنها آماده بودند برای دستگیری هر دو آنها است. این پلیس در صحنه که تا به حال انجام تحقیقات” کمیسر آلن بوکر که صحبت با Glynn پلیس شهرستان گفت: روزنامه. “او آنها را تعطیل برای محافظت از او را دوست McMichael.”

وقتی پرسیده شد که چرا در آن زمان ماه به دستگیری McMichaels دادستان کل روز شنبه گفت: “در بسیاری از سوالات هستند که خواسته بودن و من میخواهم همین.”

“آنچه من می دانم این است که هنگامی که دولت خواسته بود برای شرکت در آن زمان 48 ساعت او گفت:” از دستگیری.

ویک رینولدز مدیر گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که آژانس او در ابتدا به بررسی روز سه شنبه به درخواست دادستان منطقه تام Durden خواهد شد که رسیدگی به پرونده های مورد,

“لطفا درک کنید که اگر چه وجود دارد یک تحقیق انجام شده توسط Glynn اداره پلیس شهرستان در زمان حادثه بیش از دو ماه پیش GBI بود که بخشی از این تحقیقات” GBI گفت: در روز شنبه در آزادی مطبوعات. “ما در حال انجام تحقیقات مستقل و دو روز به آن است.”

رینولدز در روز جمعه گفت که “علت احتمالی روشن بود به ما عوامل بسیار به سرعت” اجازه می دهد آنها را به سرعت دستگیری McMichaels.

یکی دیگر از Glynn شهرستان کمیسر پیتر مورفی گفت واشنگتن پست که او هم گفته بود توسط مقامات پلیس که به آنها آموزش داده شد توسط جانسون دفتر را بازداشت. مورفی گفت که او همچنین قصد دارد به بررسی دادستان و پلیس و سازمان های درگیر در Arbery است.

یک سخنگوی Carr نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا دادستان کل کار را با کمیساریای در تحقیقات خود اما گفت که “جزئیات بیشتر” خواهد آمد در هفته آینده.

The Atlanta Journal-Constitution گزارش روز شنبه که GBI در حال بررسی “فیلم های اضافی” مربوط به این مورد است. به گزارش این روزنامه این فیلم به نظر می رسد نشان می دهد یک مرد مطابق Arbery توضیحات وارد گاراژ یک خانه در حال ساخت و سپس ترک ملک کمتر از پنج دقیقه بعد.

یک شاهد عینی به نام 911 در همان زمان که به گزارش یک مرد در خانه بود, تحت ساخت و ساز AJC گزارش شده است. شش دقیقه بعد جداگانه تماس گیرنده گفت: 911: “وجود یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان.”

در پاسخ به گزارش GBI تایید کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه بود که آن را بررسی فیلم های اضافی, اما آن است که جدید نیست و دیده شده GBI قبل از آن دستگیر گرگوری و تراویس McMichael.

وکیل لی مریت که نشان دهنده Arbery مادر در بیانیه ای گفت: روز شنبه که دفتر خود را نیز بررسی فیلم, و آن است که مطابق با شواهد در حال حاضر شناخته شده به آنها.

“Ahmaud Arbery بود برای تنه زدن. او متوقف شده توسط یک ملک در حال ساخت که در آن او درگیر در فعالیت های غیر قانونی و باقی مانده است تنها برای یک دوره کوتاه” مریت گفت. “Ahmaud نیست هر چیزی را از سایت ساخت و ساز. او نمی تواند هر گونه صدمه به اموال. او باقی مانده است برای یک دوره کوتاه از زمان بود و نه دستور توسط هر یک را ترک کنند اما به جای سمت چپ در توافق خود را به تنه زدن خود را ادامه خواهد داد.”

“Ahmaud اقدامات در این خانه خالی در حال ساخت به هیچ وجه جنایت تحت گرجستان قانون” خوانده شده اند. “این ویدیو را تایید می کند که آقای Arbery قتل شد قابل توجیه نیست و McMichael را تعقیب و استفاده از زور غیر قانونی بود. ما تکرار Ahmaud Arbery را در هر یک جنایت بود و هیچ مواد غیر قانونی در سیستم نبود مسلح و در عین حال به ضرب گلوله کشته شد سه بار با یک تفنگ ساچمهای در حالی که آهسته دویدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>