حزب جمهوری خواه و سناتور کلی Loeffler از گرجستان را گزارش صرف 4 میلیون دلار در تبلیغات پس از داخلی حزب جمهوری خواه رای گیری نشان داد او 44 درصد امتیاز پشت سر نماینده جمهوری خواه Doug Collins میان ایران رای دهندگان در مسابقه بسازید.

Loeffler سابق خدمات مالی و اجرایی و میلیونر منصوب شد به آمریکا با گرجستان فرماندار برایان کمپ پس از سناتور جانی Isakson پایین پا در 31 دسامبر 2019 با توجه به تکرار مسائل مربوط به سلامت.

نظرسنجی انجام شده برای مجلس گرجستان ایران حزبی نشان داد Loeffler garnering 11 درصد حمایت در میان رای دهندگان اساسا بستن او با دموکرات مخالفان مت لیبرمن و رافائل وارناک. کالینز منجر به بسته با 29 درصد حمایت رای دهندگان با توجه به Atlanta Journal-Constitution.

اما در میان حزب جمهوری خواه رای دهندگان Loeffler شانس حتی بدتر است. کالینز led توسط یک حاشیه 62-18 ترک Loeffler 44 درصد است.

Senator Kelly Loeffler
به گزارش ایسنا ، کلی Loeffler (R-GA) منتظر آغاز مراسم تحلیف در قدیمی سنا مجلسی پایتخت ایالات متحده 6 ژانویه 2020 در واشنگتن, DC. سناتور. Loeffler منصوب شد به صندلی برای موفقیت سابق بهداشت ، جانی Isakson (R-GA) که استعفا به دلایل بهداشتی.
الکس ونگ/گتی

همانطور که از دوشنبه Loeffler اعلام کرد که 4 میلیون دلار مبارزات انتخاباتی آگهی برای پخش در گرجستان TV, کابل, رادیو و سیستم عامل های دیجیتال.

یکی از سه تلویزیون جدید تبلیغات برجسته Loeffler را کمک مالی از او در مجلس سنا حقوق و دستمزد به کروناویروس تلاش و 1 میلیون دلار کمک مالی او به غیر انتفاعی های اجرا شده توسط قمر Putney بیمارستان یادبود در آلبانی جورجیا است.

تبلیغ به معنای به طور مستقیم به مقابله با آنچه که او خواستار “لیبرال دروغ” متهم چند میلیونر سابق خدمات مالی و اجرایی و همسرش ریچارد Sprecher, رئیس, New York Stock Exchange, فروش 3.1 میلیون دلار در سهام فقط قبل از رکود مالی مدت کوتاهی پس از او دریافت ژانویه 24 سنا در جلسه توجیهی در coronavirus تهدید.

Loeffler بارها ادعا کرد که سنا مشاوران و سبد سهام مدیران انجام تمام معاملات سهام بدون اطلاع او از فروش.

Loeffler است “یک سناتور ایالات متحده است که در حال حاضر صرف نزدیک به 10 میلیون دلار است و در 4 است. مبارزات انتخاباتی خود را است deader از دیسکو” کالینز سخنگوی دن McLagan گفت: Atlanta Journal-Constitution. “هیچ مقدار از پول می تواند به رفع این اما تیم او غنی و نمی خواهد او حقیقت را بگویید.”

و اشاره کرد که این نظرسنجی انجام شد به نمایندگی از یک گروه به رهبری توسط مجلس دیوید Ralston یک Collins متحد Loeffler سخنگوی استفان لاوسون گفت: انتشار “کلی متمرکز شده است میلیون ها نفر از گرجستان که در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول این همه گیر جهانی—و نه در بی ارزش سنجی تولید شده توسط مخالفان او برای انتخابات است که شش ماه به دور است.”

“به جای سطل زباله مغلوب ساختن پیشی جستن کمپ و دیگران که در حال ارائه کمک در طول این همه گیر شاید حرفه ای سیاستمدار داگ کالینز و متحدانش باید با بلند کردن انگشت و درآمد خود را مالیات دهندگان تامین می شود حقوق” Lawson ادامه داد.

عصر ایران رسیده است به Loeffler انتخاباتی برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

در حالی که Loeffler جدید ads ممکن است به دست آوردن او را از حمایت از حزب جمهوری خواه او را بیش از 20 نامزد از هر دو طرف در نوامبر 3 رای گیری. ویژه انتخابات خواهد شد و به احتمال زیاد منجر به یک ژانویه 2021 انتخابات اگر هیچ یک از نامزد برنده اکثریت آرا.

برنده انتخابات ویژه خدمت از دو سال باقی مانده از Isakson شش سال مدت است. یک انتخابات جدید در سال 2022 تصمیم خواهد گرفت که طول می کشد بیش از صندلی برای زیر شش سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de