گرجستان فرماندار ستایش دادستان کل برای درخواست DOJ به پروب دست زدن به Ahmaud Arbery مورد

نیوزویک | No comments

گرجستان فرماندار برایان کمپ در یکشنبه ستایش دادستان کل کریس کار برای درخواست وزارت دادگستری ایالات متحده برای انجام تحقیقات به اداره تیراندازی مرگبار Ahmaud Arbery.

“ما متعهد به کامل و شفاف بررسی چگونگی Ahmaud Arbery مورد به کار گرفته شد از ابتدا” Carr گفت: در بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه. “خانواده, جامعه و دولت گرجستان شایسته پاسخ و ما را با دیگران در اجرای قانون در سطح فدرال و ایالتی برای یافتن پاسخ آن.”

دادستان کل درخواست کرده است DOJ پروب “ارتباطات و بحث” مربوط به پرونده بین دفتر دادستان منطقه از Brunswick قضایی مدار و دفتر دادستان منطقه از ویکراس قضایی مدار. این دو منطقه وکلای شد اختصاص به مورد قبل از آنها recused خود را.

به DOJ را نیز بررسی عناصر دیگر در Arbery مورد با توجه به انتشار اخبار از دفتر دادستان کل است.

کمپ حمایت خود را برای بررسی و ستایش کار برای درخواست آن را در یکشنبه شب.

“با تشکر از شما [مهمان]. این یک گام مثبت برای اطمینان از حقیقت و عدالت پیروز” فرماندار توییتی.

گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) روز چهارشنبه اعلام کرد که گرگوری McMichaels یک 64 ساله سابق اجرای قانون رسمی و 34 ساله و پسر تراویس McMichaels دستگیر شدند در ارتباط با فوریه 23, تیراندازی مرگبار از 25 سال Arbery.

هر دو نفر “به اتهام قتل و تشدید حمله. این McMichaels شد و سپس به زندان گرفته شده و خواهد شد رزرو به Glynn زندان شهرستان” این GBI گفت.

اخبار از دستگیری آمد و پس از به تازگی ظاهر تصویری از تیراندازی باعث هتک حرمت شد. این ویدئو نشان داد Arbery که سیاه و سفید است, در حال سقوط به زمین پس از رویارویی با دو سفر را در یک کامیون. Arbery غیر مسلح و برای تنه زدن در گرجستان Glynn County زمانی که او به ضرب گلوله پس از برخورد.

خشم در میان آمریکایی ها تشدید شد توسط این واقعیت است که هیچ یک از مردان در این ویدئو دستگیر شده بود پس از Arbery مرگ بیش از دو ماه پیش.

وکیل آلن دیوید تاکر از نیوبرانزویک, گرجستان, که منتشر شد این ویدئو گفت: او به اشتراک گذاشته شده کلیپ چرا که “مردم از حق دانستن است.” او نشان می دهد که چگونه او در اختیار این فیلم است.

“وجود نداشته است اطلاعات بسیار کمی ارائه شده توسط اداره پلیس یا دفتر دادستان منطقه وجود دارد به طور کامل بیش از حد حدس و گمان و شایعه, غلط, روایات و دروغ آشکار در اطراف این رویداد” تاکر گفت: گرجستان عمومی رادیو.

“من تنها هدف در انتشار این ویدئو مطلق شفافیت چون جامعه من شد پاره پاره از هم جدا شده توسط اشتباه اتهامات و فرضیات,” او اضافه شده است.

عصر ایران به خارج از Glynn اداره پلیس شهرستان برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

Ahmaud Arbery shooting demonstration
تظاهرکنندگان افزایش مشت خود را در رژه عبور موتور سوار به افتخار Ahmaud Arbery در Sidney Lanier پارک در 9 مه سال 2020 در نیوبرانزویک, گرجستان.
Sean Rayford/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>