گرجستان فرماندار rescinds ماسک سفارشات در سراسر کشور

گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ است به صراحت منع گرجستان شهرها و استان ها از سفارش مردم به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی. باطل او دستور روز چهارشنبه که حداقل 15 دولت های محلی در سراسر کشور اتخاذ کرده بود حتی اگر کمپ پیشتر گفته شهرها و استان ها تا به حال هیچ قدرت به منظور ماسک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

افزایش تعداد کشورهای دیگر سفارش ساکنان به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی از جمله آلاباما اعلام کرد که چنین ممنوعیت شنبه.

خواه فرماندار تا به جای تلاش برای تشویق داوطلبانه ماسک پوشیدن از جمله گفتن که طرفداران کاهش عفونت از ماسک-پوشیدن را فوتبال کالج های نجومی امکان پذیر است.

کمپ حرکت است به احتمال زیاد بسیار خشمگین مقامات محلی در جوامع است که تا به حال عمل کرده از جمله آتلانتا, Augusta, ساوانا رم و فرماندار شهر آتن-Clarke County است. به طور کلی ماسک سفارشات یکشنبه پوشش 1.4 میلیون گرجستان بیش از 10 میلیون نفر.

ساوانا شهردار Van Johnson اولین محلی رسمی برای سرپیچی از کمپ و سفارش ماسک و گفته بود پلیس خواهد شروع به نوشتن $500 استناد به کسب و کار که نیست اجرای قانون است.

“آن را به طور رسمی رسمی. فرماندار کمپ نمی لعنت درباره ما” جانسون در توییتر نوشت شنبه شب. “هر مرد و زن برای خودش. چشم پوشی از علم و زنده ماندن بهترین شما می توانید.”

کمپ را سفارش جدید نیز ممنوعیت دولت های محلی از نیاز به ماسک در اموال عمومی که از درجه اعتبار ساقط مورد نیاز است که برخی از دولت ها تحمیل کرده اند برای شهروندان به پوشیدن ماسک در داخل شهر و شهرستان ساختمان.

کمپ در میان اولین فرمانداران به سهولت زودتر محدودیت و در حالی که عفونت کاهش یافته و برای هفته بعد از آن آنها شروع به افزایش در ماه ژوئن. چهارشنبه اعداد نشان داد حدود 2,800 مردم در بیمارستان بستری ایالت با COVID-19 بیماری تنفسی به بالاترین رکورد و یک شماره که تقریبا دو برابر از ابتدای ماه. دولت گزارش 84 درصد از بیمارستان ها’ در دسترس بحرانی تخت در حال استفاده هستند اگر چه برخی از بیمارستان ها می گویند که باز کردن فضای بیشتر و بیشتر ،

گرجستان به طور کلی تا به حال نزدیک به 128,000 تایید عفونت و حدود 3,100 مرگ و میر به طور کلی همانطور که از شنبه, اگر چه کارشناسان می گویند بسیاری از مردم به این بیماری هستند اما هرگز مورد آزمایش قرار. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم. بیشتر بهبود می یابند اما برخی می تواند به شدت بیمار و یا می میرند.

مقامات محلی و دموکرات ها استدلال کرده بود شهرها و استان ها تا به حال قدرت به جلو حرکت از آنجا که کمپ تا به حال به طور خاص ممنوع ماسک سفارشات. او دستور منع دولت های محلی از تصویب هر coronavirus فراتر از محدودیت های خود را و دستورات او به نام محلی, ماسک حکم “از نظر قانونی غیرقابل اجرا.”

“این است که به طور فزاینده ای روشن از پزشکی و علمی داده است که قطرات و آئروسل انتقال COVID-19 عظیم جامعه در معرض خطر, بنابراین من تصمیم به مکمل فرماندار سفارش با یک ماسک نیاز به تامین بیشتر امنیت جامعه” کلی Girtz شهردار آتن-Clarke County متحد دولت گفت: در یک ایمیل.

عقب و جلو می آید به عنوان افزایش بستری شدن در بیمارستان را دولت به دنبال جدید تخت بیمارستان برای رسیدگی به سابقه و رکورد تعداد افراد بستری شده با ویروس. کمپ اداره در روز سه شنبه امضا مقابله با Piedmont, بهداشت و درمان یکی از چهار بیمارستان بزرگ سیستم در منطقه آتلانتا برای باز کردن 62 تخت در یک برج جدید در سیستم اصلی آتلانتا بیمارستان. دولت ارائه پرستاران برای کارکنان تخت یک قرارداد خصوصی نیروی انسانی شرکت است. یک کمپ سخنگو در چهار شنبه نمی تواند بلافاصله می گویند چقدر دولت پرداخت شد ناحیهای در شمال غربی ایتالیا و یا چه مدت معامله می شد.

خواه فرماندار قبلا اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی یک سرریز بیمارستان ماموت گرجستان کنگره جهانی مرکز و در مرکز شهر آتلانتا.

افزایش COVID-19 تعداد مورد درخواست آتلانتا شهردار Keisha لنس کف برای سفارش این شهرستان به معکوس بازگشایی طرح و بازگشت به مرحله 1 هفته گذشته. “گرجستان بازگشایی در یک بی پروا شیوه و مردم شهر ما و دولت رنج می برند عواقب” پایین گفت.

روند مرگ و میر تا به حال آمار پایین در گرجستان در جولای 9, زمانی که دولت به طور متوسط تنها 12 تازگی گزارش شده مرگ و میر در یک روز بیش از هفته گذشته است. به تازگی گزارش شده مرگ و میر گاهی اوقات اتفاق می افتد هفته قبل از آن. اما روند مرگ و میر شده است از آنجایی که افزایش زیر به سمت بالا روند در موارد و بستری شدن در بیمارستان آغاز شد که در اوایل ماه ژوئن است. گرجستان در حال حاضر به طور متوسط 24 مرگ و میر در طول هفته گذشته به بالاترین سطح در حدود چهار هفته است.

کمپ در چهار شنبه تمدید برخی از قطعات خود دستور اجرایی حاکم بر دولت در پاسخ به همه گیری تا ژوئیه 31. آن را گسترش ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر تجدید قوانین در مورد چگونگی کسب و کار عمل می کنند و سفارشات ساکنان خانه سالمندان ارشد ساکنان خانه و دیگر افراد با شرایط پزشکی به پناهگاه در محل. به طور کلی وضعیت اضطراری را اجرا خواهد کرد از طریق حداقل Aug. 11.

دیگر دولت در حال برداشتن گام در اموال خود را. مکن-Bibb County روز سه شنبه بسته پارک غرفه رشته های ورزشی بسکتبال دادگاه ها و زمین های بازی به کاهش انتقال ویروس.

کمپ گفت که دولت فدرال فرستاده است 32,600 ویال از داروی ضد ویروسی remdesivir که نشان داده شده است برای کمک به افراد مبتلا به عفونت. کمپ گفت که به اندازه کافی برای درمان به 5,400 بیماران. فرماندار گفت که از هم اکنون در بیمارستان ها به طور کلی خواهد بود قادر به خرید مواد مخدر به طور مستقیم اگر چه کوچکتر فدرال حمل و نقل به گرجستان ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net