گرجستان سالن جشن دومین پیروزی متوالی در رز خانم ها سری در روز پنج شنبه و پس از آن به جلو نگاه به منظره یک فینال بزرگ است که جاستین رز تنها می تواند خواب اند از زمانی که او و همسرش از راه اندازی این مینی مدار ماه گذشته.

او در باهاما خانه رز نشان داد او به طور مداوم طراوت بیاد از شایر لندن یکی به اخر مانده رویداد در هشت قوی اجرا شود. به عنوان آن را نیز اتفاق افتاده است به او 40 روز تولد این نشان می دهد که چگونه سرمایه گذاری رز تبدیل شده است در یک زمین شکستن سری که او نه تنها تاسیس اما او همچنین بودجه و جذب حامیان مالی ،

“این فوق العاده است برای دیدن چگونه رقابتی است و به خوبی انجام می شود به گرجستان در رفتن به پشت یک شاهکار است که همیشه دشوار است” رز گفت: Telegraph Sport. “و به بالای آمریکایی گلف منظور از شایستگی و چارلی [هال] در دوم رفتن به هفته گذشته و با دیگران از جمله لیز [جوان] که ایده اولیه منجر به این همه نیز در تماس… خوب این عالی است واقعا.

“کیت و من برنامه ریزی برای یک یا دو نوشیدنی برای روز تولد من امشب اما ما قطعا بالا بردن شیشه ای به موفقیت این سری است.”

با 20000 پوند در خط برای هر کس سر جدول رده بندی در پایان نمایش از سه روز Computacenter Grand Final جمعه آینده پس از آن این است که به وضوح یک جایزه به خوبی به ارزش برنده شدن. در عین حال دست کم نگیرید غرور و افتخار است که با آن می آیند برای قهرمان.

سالن و هال شده اند دوستان و رقبا برای یک مدت طولانی و هر دو را دوست دارم برای رفتن به بانوان اسکاتلند باز و باز در رویال ترون حمل ظروف نقره. نیز وجود دارد که این موضوع کمی از ونت ورث غرب دوره بازی میزبان را به روز آخر (بعد از شمال Hants و برکشایر میزبان افتتاح دو دور) برای اولین بار در معروف طرح خواهد شد که صحنه یک رقابت حرفه ای.

“من نمی توانم صبر کنید — از آن خواهد شد یک موقعیت عالی برای ثبت نام یک سری” سالن گفت: پس از پنج تحت 67 دست او سه شات برنده بیش از همکار Englishwoman جوان و Scot کایلی هنری. “من از دست رفته دو رویدادها و فکر من ممکن است باید اذعان بیش از حد زمین در شایستگی نژاد اما سه ثانیه پس از دو برد قرار داده شده است من وجود دارد. آن است سازگار و دوباره من بازی بسیار سخت است.”

در واقع این مطالعه به طور پیوسته در تدوین یک هسته است. سالن وارد شدند بدون بازی یک عمل دور در مخمل خواب دار بارنت محل — تنها طرح بریتانیا که در اواخر Seve Ballesteros تا کنون طراحی شده است — اما به طور اجتنابناپذیری بازی راه خود را به بالای قهرمانان با چهار birdies در اول نه.

شایر لندن فوق العاده سریع سبزی و bogeys همه بیش از حد آسان برای پیدا کردن به عنوان سالن های کشف شده با کاهش یافته است عکس ششم و 14. اما با birdies در 10 15 و 16 2018 زنان قهرمان باز cruised روشن است.

بدنه جهان بدون 25 تحمل یک کابوس شروع به انداختن عکس سه در دو سوراخ, اما عقاب در 13th به او کمک کرد تا به پایان با یک در یک کراوات برای چهارم با هانا برک و ولز بکی مورگان. هال خواهد بود رها که آن را هنوز هم در دست او است; اگر او برنده در Wentworth او برنده آن است.

ذکر نیز باید ساخته شده از عملکرد Roisin Scanlon 12 ساله از Bedfordshire. او بیرون رفت و در پار و با چهار بازی در 10 صفحه در یک بیش از. افسوس که او دور از هم پاشید و او در تلاش برای 79. اما در هفت بر او هنوز هم به پایان رسید بهتر از نیمه راه و جلوتر از چند خانم تور اروپا برندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de