گرجستان به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری اولیه پس از Coronavirus نگرانی تبدیل شدن به حالت دوم به حرکت خود در انتخابات


انتخابات در گرجستان روز شنبه اعلام کرد که اولیه آن انتخابات شده اند به تعویق افتاد به دلیل coronavirus ترس حرکت مشابهی توسط لوئیزیانا در اوایل این هفته. حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در میان شرکت کنندگان در گرجستان رای گیری که همچنین فدرال و ایالتی و محلی دفاتر.

لوئیزیانا در حال حاضر نقل مکان اصلی آن انتخابات از آوریل 4 ژوئن 20. گرجستان اولیه برای برنامه ریزی مارس 24 موکول شده است برای پنج شنبه, آوریل 9 با توجه به Atlanta Journal-Constitution.

“حوادث به سرعت در حال حرکت و بالاترین اولویت حفاظت از سلامت نظر سنجی ما کارگران و خانواده های آنها و جامعه” گفت: وزیر امور خارجه براد Raffensperger که دفتر نظارت بر انتخابات.

بیش از 275,000 گرجی رای دادند در انتخابات زودهنگام آغاز شد که در تاریخ 2 مارس. گرجستان ساخته شده حرکت به تعویق انداختن اولیه آن تاریخ برای کمک به جلوگیری از جمعیت زیادی از جمع آوری و در مراکز رای دهی در سراسر کشور. Nikema ویلیامز, دولت حزب دموکرات صندلی گفت: به تعویق انداختن انتخابات بود در مورد حفاظت از سلامت خود دولت رای دهندگان.

“اولویت ما این است که برای حفاظت از سلامت و ایمنی از همه گرجی ها و به اطمینان حاصل شود که به عنوان بسیاری از گرجی ها که ممکن است یک فرصت برای رای دادن” ویلیامز گفت. “ادامه در شخص رای گیری می تواند سازش هر دو اهداف است.”

برای گرجستان آن را یک فرصت برای دولت جنوب برای کمک به تصمیم گیری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است. این دو در انتخابات هستند و از سوی دیگر ، برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها مدعی در جمهوری بلیط.

همانطور که از شنبه شب بایدن برنده 890 نمایندگان نسبت به برنده شدن در این Deomcratic نامزدی و ساندرز نزدیک است با 736 نمایندگان. همه مهم دیگر مدعی کاهش یافته است خارج از مسابقه است.

بعدی اولیه مارس 17 با رای دهندگان از آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو رفتن به پای صندوق های رای. گرجستان تنها دولت برنامه ریزی برای رای دادن در مارس 29 و پورتوریکو برگزار اولیه آن در مارس 29.

Empty Ballot Box
رای دهندگان رأی گیری در یک مکان سنجی در Cromie مدرسه ابتدایی در تاریخ 10 مارس سال 2020 در وارن میشیگان.
عکس ایلین Cromie/گتی ایماژ

COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus به سرعت آلوده بیش از 156,000 مردم در سراسر جهان از جمله بیش از 5800 مرگ و میر. سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه رسما نام آن را یک بیماری همه گیر و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه آن را به نام ملی اضطراری است.

Coronavirus آلوده از 2500 نفر در ایالات متحده از جمله مرگ و میر 55. گرجستان دیده می شود 66 ساکنان آلوده با یک مرگ تا کنون.

بسیاری از ایالت ها و شهرهای بزرگ در حال حاضر ممنوع اجتماعات بزرگ. آتلانتا برنامه ریزی شده بود به میزبان مردان چهار نهایی مسابقات بسکتبال در اوایل ماه آوریل اما NCAA در روز پنج شنبه لغو تمام کالج, رویدادهای ورزشی از جمله مارس جنون باقی مانده از سال تحصیلی.

همراه با بسیاری از مدارس تعطیل به مدت دو هفته در سراسر کشور و بسیاری از کسب و کار مشاوره کارکنان خود را برای کار از خانه اگر آنها می توانند لیگ اصلی بیس بال و NBA قرار داده اند فصل خود را در انتظار نگه داشته تا اطلاع ثانوی به دلیل coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im