بوندسلیگا آلمان, لامپ, kick-off بار و چگونه به تماشای مسابقات در انگلستان زندگی می کنند

بوندسلیگا اولین بار است که در اروپا و لیگهای معتبر برای از سرگیری پس از مستند البته بدون جمعیت. در اینجا تمام جزئیات کلیدی به عنوان زنده فوتبال در نهایت بازگشت به صفحه نمایش ما.

هنگامی که بوندسلیگا راه اندازی مجدد?

آلمان در بخش بالا از سر گرفته شد روز شنبه 16 مه پس از دو ماه تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. هر تیم دارای نه یا 10 مسابقات لیگ برتر به بازی به منظور تکمیل شود.

که در آن در حال بازی بودن بازی کرد ؟

بر خلاف لیگ برتر پیشنهاد به استفاده از خنثی سالن های بوندسلیگا تیم بعد از بازی در تیم اصلی را در ورزشگاه به صورت عادی. آنها را در پشت درهای بسته ،

آیا برای اولین بار مجموعه ای از وسایل?

چگونه می توانم تماشای بازی ؟

BT ورزشی منحصر به فرد بوندسلیگا حقوق در انگلستان است. پخش را نشان می دهد نه مسابقات بوندسلیگا در سراسر شنبه مارس 16, یکشنبه, مارس 17 و جمعه 18 مه. باقی مانده از فصل بوندسلیگا BT Sport پخش خواهد شد در هر بازی حداقل یک بازی در هر آخر هفته.

  • دنبال تلگراف را بازی زنده به روز رسانی

چگونه آن را امن برای بازی در آلمان ؟

آلمان بازیکنان اولین کسانی بودند که از اروپا و لیگهای معتبر برای بازگشت به آموزش در حالی که رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. وجود نگرانی در زمانی که کلن گزارش سه نتایج مثبت در هفته گذشته اما مهمتر آنها ادامه آموزش. آزمون مثبت انتظار می رود به عنوان درمان به طور منظم صدمات و پس از دو هفته نبود. آلمانی لیگ برتر فوتبال (DFL) اعلام کرد روز دوشنبه آنها گرفته بود 1,724 فتح آزمون در بازیکنان و کارکنان و 10 مثبت بودند coronavirus.

هفته گذشته Telegraph Sport نشان داد که طول فوق العاده تیم را از طریق خود را برای تکمیل بازی. بازیکنان تست خواهد شد دو بار در هفته و سه اتوبوس های تیم استفاده خواهد شد برای اجتماعی فاصله بازیکنان خواهد وارد این رشته به طور جداگانه و وجود خواهد داشت هیچ handshakes.

آنچه که وجود دارد هنوز هم به بازی ؟

فقط هشت امتیاز جداگانه پنج در آلمان و اگر چه بایرن مونیخ هستند و مورد علاقه های شما به عنوان یکی دیگر برنده با برتری چهار نقطه از آن شده است یک رقابتی فصل است. بایرن مونیخ, بوروسیا دورتموند و RB لایپزیگ باید همه نمره در بیش از 60 مسی پس از 25 بازی تا بازی های خود را معمولا تحویل سرگرمی.

در نبرد سقوط پایین دو در 18 تیم در بخش پایین رفتن به طور خودکار در حالی که این تیم است که پس از اتمام 16th صورت سوم در بوندسلیگا 2 در بازی کردن. پادربورن و Werder Bremen اشغال پایین دو نقطه در حالی که فورتونا دوسلدورف و ماینتس نیز در مشکل.

چگونه جدول لیگ ایستاده است ؟

شرط بندی در بوندسلیگا? اتمام آخرین شرط آزاد و صحاف ارائه می دهد برای آخر هفته اقدام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de