آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را رد کرد یک وزیر برای استقبال از این انتخابات از یک نامزد لیبرال بود که با حمایت جناح راست شده است.

نامزد توماس Kemmerich برنده انتخابات در ایالت تورینگن با پشتیبانی راست حزب AfD.

مسیحی Hirte که متعلق به خانم مرکل CDU, پارتی, توییتی تبریک خود را پس از آن.

آقای Kemmerich پیروزی با AfD حمایت دیده می شد به عنوان یک زلزله سیاسی. خانم مرکل گفت که “unforgiveable”.

روز چهارشنبه انتخابات شکست یک تابو در سیاست آلمان که از احزاب اصلی کار نمی کند با راست و منجر به خشم در میان خانم مرکل مرکز-چپ ائتلاف ملی دولت سوسیال دموکرات (SPD).

به عنوان رای فرستاده تکان طریق آلمان آقای Hirte توییتی به FDP سیاستمدار آقای Kemmerich: “انتخابات خود را به عنوان یک نامزد میانه نشان می دهد یک بار دیگر که Thuringian [چپ] قرمز-سبز داد رای داده شده است برای خوب است.”

  • چگونه راست ناشی از زلزله در سیاست آلمان
  • AfD: قربانی یا ویکتور?

صدای جیر جیر به طور گسترده ای محکوم و سون Kindler سبز, یک عضو آلمانی پارلمان – مجلس – پاسخ داد: “تشکیل پیمان با نازی ها و همچنین دادن به شما تبریک می گویم چه شرم آور است.”

آقای Hirte بود وزیر سابق آلمان شرقی متحده و وزیر اقتصاد و انرژی است. در یک بیانیه کوتاه خانم مرکل سخنگوی Steffen Seibert گفت: “صدراعظم به امروز پیشنهادی برای فدرال جمهور اخراج وزیر امور خارجه مسیحی Hirte.”

در پیگیری جیر ارسال شده در شنبه Mr Hirte تایید کرد که او اخراج شده است.

“صدراعظم مرکل گفته است که من… که من دیگر نمی تواند دولت فدرال کمیسر جدید متحده,” او نوشت. “بنابراین او پس پیشنهاد من خواسته اند برای تخلیه.”

آنچه اتفاق افتاده در ایالت تورینگن در کشور?

این اولین بار پس از جنگ آلمان است که یک رهبر بوده است کمک به طریق حق دور. احزاب اصلی رسما مخالفت با هر گونه معاملات با AfD که رشد کرده است برای تبدیل شدن به اصلی ترین حزب مخالف در مجلس.

در مواجهه با یک عمده واکنش به انتخابات خود را برنده آقای Kemmerich روز پنجشنبه اعلام کرد که او استعفا – فقط 25 دقیقه پس از او انتخاب شد و به نام برای انتخابات ضربه محکم و ناگهانی.

روز بعد او گفت: وکلای او توصیه شده بود او را به ماندن در به طور موقت اما معکوس این در شنبه اعلام کرد او ایستاده بود پایین “با اثر فوری”.

او گفت: او را به نوبه خود یک بسته پرداخت از €93,000 (£79,000; $102,000), که او از نظر قانونی مجاز به تحت تورینگن قانون حتی اگر او تنها در خدمت یک روز در دفتر.

بیشتر در آلمان AfD

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ارشد نمایندگان مجلس در تورینگن پارلمان طرح دیدار در 18 فوریه برای تصمیم گیری در قانون اساسی راه را دوباره در انتخابات برای دولت برتر.

هیچ جایگزینی انتخاب شده است و در عین حال برای آقای Kemmerich. وجود دارد خواستار به رای دادن در انتخابات منطقه ای در ایالت تورینگن در کشور اما صدراعظم مرکل دموکرات مسیحی (CDU) در حال مقاومت در برابر این گزینه.

این CDU و SPD در مورد برگزاری مذاکرات در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im