تظاهرات شکسته در شرق آلمان, خارجه تورینگن پس از راست حزب AfD کمک به سرنگونی دولت برتر Bodo Ramelow جایگزینی او با نامزد دیگری.

آقای Ramelow است Die Linke (سمت چپ) برنده تورینگن دولت انتخابات در ماه اکتبر و توافق کردند که ائتلاف مقابله در روز سه شنبه.

اما در آنچه که به عنوان زلزله در سیاست آلمان او سپس از دست داد و این رای برای دولت برتر.

این AfD به طور غیر منتظره انداخت و وزن خود را پشت دیگری نامزد حزب.

چرا جنجال?

برای احزاب اصلی به همکاری با AfD در نظر گرفته شده است یک تابو و هر دو آنگلا مرکل محلی CDU و لیبرال FDP به پایان رسید تا در همان سمت حمایت لیبرال نامزد توماس Kemmerich.

هیچ دولت برتر است و تا کنون گرفته شده دفتر قبل با کمک AfD.

ضد مهاجرت حزب بزرگترین نیروی مخالف دولت در آلمان ملی مجلس فدرال. تورینگن یکی از آن سرزمین و منطقه ای AfD دیده می شود که حتی بیشتر شدید وجود دارد به دلیل آن است که رهبری Björn Höcke یکی از آن بسیاری از چهره های بحث برانگیز.

آقای Höcke موجب اعتراض زمانی که او محکوم به موزه یادبود هولوکاست در قلب برلین توصیف آن به عنوان “یادبود از شرم”.

منتقدان وحشت زده شد که این دو مرکز-راست احزاب ظاهرا ساخته شده یک پیمان با یک حزب است که دارای دیدگاه های افراطی مهاجرت و آزادی بیان و مطبوعات است.

آقای Kemmerich را FDP سختی خراشیده به مجلس محلی در ارفورت فقط با 5 درصد آرا در ماه اکتبر گذشته و موفقیت خود را در انتخابات مجلس آمد و به عنوان یک شوک به Bodo Ramelow حامیان.

  • راست سبقت حزب مرکل در انتخابات منطقه ای

چه واکنش شده است وجود دارد?

آقای Kemmerich گفت: مجلس در ارفورت که او در برابر تمام اشکال فاشیسم – “من ضد AfD و ضد Höcke” – اما محلی گزارش گفت: او قطع شد با فریاد “شارلاتان” و “منافق”.

بیش از 1000 معترضان را به خیابان های ارفورت و دیگر تظاهرات برگزار شد در تورینگن دیگر شهرهای اصلی – وایمار ینا و Gera-عمومی پخش MDR گزارش شده است.

صدها نفر از مردم اعتراض کردند و در مقابل از Mr Kemmerich را مقر حزب در برلین و هشتگ #Dammbruch (سد پشت سر هم) بود روند در روز چهارشنبه شب در آلمان است.

آقای Ramelow خود گفت: آنچه اتفاق افتاد این بود که یک “منزجر کننده جدول کلمات متقاطع”. او اشاره کرد که آن را در تورینگن 90 سال پیش که برای اولین بار ملی دولت سوسیالیستی در آلمان انتخاب شده بود.

نیز وجود دارد خشم از CDU ملی, رهبر, Annegret Kramp-Karrenbauer که به نام برای انتخابات جدید توصیف آنچه اتفاق افتاده بود به عنوان “یک روز بد برای تورینگن, یک روز بد برای آلمان”.

رهبر Mr Kemmerich خود حزب مسیحی ویلانوا حکومت کردن شرکت عامل با حق دور.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de