یک دولت برتر انتخاب و در روز چهارشنبه با کمک راست AfD گفت: برای ایستادگی کردن برای هموار کردن راه برای برگزاری انتخابات. “استعفای اجتناب ناپذیر است,” او گفت:.

انتخابات رهبر حزب لیبرال توماس Kemmerich در ایالت شرقی تورینگن ملی باعث خشم.

آنگلا مرکل به نام انتخابات “نابخشودنی” و گفت: این باید معکوس شود.

برای سال آلمان احزاب باید دوری از AfD.

آقای Kemmerich به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که خود را لیبرال FDP حزب تصمیم گرفته بود به درخواست انحلال دولت و پارلمان در ارفورت.

روز چهارشنبه رای شده است به عنوان یک زلزله سیاسی برای آلمان.

این AfD دارای پشتیبانی گسترده ای در تورینگن. اما دولت انتخابات در ماه اکتبر برنده شد توسط چپ Die Linke که رهبر Bodo Ramelow سرنگون شد از قدرت است.

آقای Kemmerich ضرب و شتم آقای Ramelow با 45 رای به 44. علاوه بر حمایت از AfD آقای Kemmerich نیز رای از نمایندگان مجلس محلی خود FDP و خانم مرکل از حزب دموکرات مسیحی CDU.

اما او اصرار داشت وجود داشته است هیچ همکاری با راست و متهم آنها را از انجام یک “perfidious ترفند به ضرر دموکراسی”.

‘روز بد برای دموکراسی”

زبان در سفر به آفریقای جنوبی با صدراعظم گفت: تورینگن رای تا به حال به معکوس – یادآوری میکند که دولت انتخابات را باید دوباره اجرا شود.

“این یک روز بد برای دموکراسی یک روز که با شکست طولانی و افتخار سنت CDU ارزش. این به هیچ وجه در خط با آنچه CDU فکر می کند ما چگونه عمل کرده اند در سراسر حزب ما وجود دارد,” او گفت:.

بسیاری از سیاستمداران دیگر نیز به نام برای آقای Kemmerich به گام و به صورت یک انتخابات جدید در تورینگن. آنها شامل سر CDU, Annegret Kramp-Karrenbauer.

  • آنگلا مرکل را آرام قدرت

رایگان دموکرات’ (FDP) رهبر مسیحی ویلانوا حال سفر به پایتخت دولت ارفورت در روز پنج شنبه برای گفتگو با آقای Kemmerich پیش از این حزب در بیانیه ای.

بعضی از آنها در مقایسه با AfD حرکت تعجب آور به نازی ها’ افزایش قدرت و وجود تظاهرات در چندین شهرهای آلمان پس از انتخابات.

در سال 1930 یک نازی وارد تورینگن دولت – حزب اول دستیابی به موفقیت بزرگ در جمهوری وایمار منجر آدولف هیتلر انتصاب به عنوان صدراعظم در سال 1933.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

این تورینگن AfD رهبری است Björn Höcke یکی از AfD ترین چهره های بحث برانگیز.

او موجب اعتراض زمانی که او محکوم به موزه یادبود هولوکاست در قلب برلین توصیف آن به عنوان “یادبود از شرم”.

نامه ای توسط آقای Höcke به آقای Kemmerich در 1 نوامبر رفته ویروسی در توییتر که در آن منطقه ای AfD رهبر ارائه حمایت حزب خود را – یا به شکل یک تکنوکرات دولت و یا یک اقلیت FDP-led دولت است. آن را به مدت طولانی قرمز-قرمز-سبز ائتلاف حاکم در تورینگن, او گفت:.

این نامه برای اولین بار در گزارش منطقه ای پخش MDR در آن زمان نشان می دهد که AfD به دنبال یک معامله قبل از دوشنبه سیاسی شوک.

ضد مهاجرت و ضد اسلام AfD است نمایندگان مجلس در تمام 16 از آلمان و دولت و پارلمان.

در سراسر کشور به AfD اتحاد 89 کرسی در مجلس (بوندس تاگ) از 709 در کل ساخت آن را بزرگترین حزب مخالف.

منتقدان آقای Kemmerich انتخابات وحشت زده شد که این دو مرکز-راست احزاب ظاهرا ساخته شده یک پیمان با یک حزب است که دارای دیدگاه های افراطی مهاجرت و آزادی بیان و مطبوعات است.

حزب او تا به حال به سختی خراشیده به مجلس محلی در ارفورت فقط با 5 درصد آرا در ماه اکتبر گذشته.

در یک صدای جیر جیر (در آلمان) به AfD آمار در افرادی که آنها را در مقایسه با حزب نازی.

“این نازی مقایسه به عنوان مثال یکی توسط پیتر فری از @ZDF واقعا بد بودن. ما در AfD ایستاده برای یک قانون مبتنی بر دولت دموکراسی کثرت گرایی سیاسی و برای زندگی یهودیان در کشور ما است. ما در برابر همه خشونت و سانسور از نظر. جلوگیری از تحریک!” توییت گفت.

در میان توییتهایی مقایسه AfD به نازی ها یکی از Die Linke را Bodo Ramelow که در کنار یک عکس از هیتلر شدن صدراعظم با چهار عکس از آقای Höcke دست دادن با آقای Kemmerich.

توییت شامل نقل قول از هیتلر که گفت در مارس 1930: “ما زمانی بزرگترین موفقیت در تورینگن. امروز ما واقعا مهم حزب وجود دارد… احزاب در ایالت تورینگن در کشور است که تا به حال با تشکیل دولت نمی توانند اکثریت بدون کمک های ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im