آلمان در آستانه بازگشایی مجدد همونطور که شامل تازه شیوع کروناویروس

نیوزویک | No comments

فقط روز قبل از آلمان برنامه ریزی شده به سهولت اجتماعی فاصله محدودیت برای COVID-19 شدید شیوع این ویروس در گوشت پردازش گیاه باعث شده است تا یک دولت به تاخیر در شل شدن این دستورالعمل ها.

اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها برداشته شود در مارس 11 برای اکثر نقاط کشور اما در ایالت نوردراین-وستفالن (NRW). در شهرستان کوزفلد 200 نفر از کارکنان مورد آزمايش قرار coronavirus در روز پنج شنبه و 151 آنها را آزمایش مثبت است.

آلمان دارای یک “مکانیسم اضطراری” در شل شدن محدودیت است که باعث زمانی که وجود دارد 50 موارد جدید در هر 100 ، 000 نفر در یک منطقه و یا شهرستان. در کوزفلد تست مثبت آن ساخته شده 61 جدید مورد در هر 100,000 نفر است که رهبری دولت و به تأخیر انداختن آن محدودیت اسایش توسط حداقل یک هفته است.

Germany Coronavirus
خریداران پوشیدن محافظ ماسک صورت صبر کنید تا وارد KaDeWe فروشگاه در اولین روز KaDeWe به طور کامل بازگشایی شد و در طول رمان coronavirus بحران در مه 05, 2020 در برلین آلمان است. آلمان است که با دقت بلند مستند اقدامات در سراسر کشور در تلاش برای افزایش فعالیت های اقتصادی.
Photo by Sean گالوپ/گتی ایماژ

NRW وزیر بهداشت کارل یوزف Laumann گفت: بسیاری از 151 کارکنان کارخانه که تست مثبت برای coronavirus ها از رومانی و بلغارستان که به اشتراک گذاشته محله های نزدیک به هم که به احتمال زیاد منجر به شیوع گسترده. او گفت: 13 کارگران بستری شده اند در حالی که بقیه فرستاده شده اند برای منزوی کردن با علائم خفیف.

این گیاه خاص تعطیل تا اطلاع ثانوی و دیگران در دولت خواهد بود آزمایش Laumann گفت.

با وجود این “ترمز اضطراری” باعث شیوع ناگهانی تمام مدارس و مراقبت از امکانات اجازه خواهد داشت برای بازگشایی, on May 11.

در یکی دیگر از کارخانه در NRW, در شهر ارارکنسچویکک در منطقه روهر, 33 کارگران آمد مثبت برای COVID-19 از 1,250 کارکنان که مورد آزمایش قرار گرفتند.

وجود 35 کشتارگاه در NRW که استخدام بین 17,000-20,000 کارکنان و همه را آزمایش می شود Laumann گفت: در DW.com گزارش.

پیش از آن در هفته در یک کارخانه در ارکنر است که در ولسوالی Segeberg, 109 کارکنان نیز آزمایش مثبت برای ویروس. به عنوان مورد در کوزفلد کارکنان و زندگی در محله های تنگ و مسکن مشترک است.

Segeberg نیز تاخیر تسهیل اجتماعی فاصله محدودیت این گزارش اعلام کرد.

مقامات بهداشت در Schleswig-Holstein دولت باید به نام برای همه کارگران کشتارگاه ها در دولت خود را به آزمایش می شود.

Coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در اواخر سال 2019 و سپس به سرعت گسترش در سراسر جهان است. وجود دارد در حال حاضر بیش از 4 میلیون موارد مثبت و 275,000 مرگ و میر در سراسر جهان است. شده اند وجود دارد بیش از 170,000 موارد در آلمان با 7,500 مرگ و میر.

ایالات متحده آگهی های همه کشورها در آزمون مثبت (1.3 میلیون دلار) و مرگ و میر (78,500). بسیاری از ایالات آمریکا شروع به کاهش اجتماعی فاصله دستورالعمل اجازه می دهد بسیاری از کسب و کار به نام “غیر ضروری” به بازگشایی برای عموم از جمله سالن مو و ورزشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>