آلمان لغو ممنوعیت حرفه ای کمک به خودکشی


پنج سال از قانون منع حرفه ای کمک به خودکشی شده است را رد کرد و به عنوان قانون اساسی آلمان دادگاه عالی.

دادگاه حمایت شکایات توسط یک گروه از علاج بیماران و پزشکان است که به چالش کشیده قانون ساخته شده است که “تجاری ترویج کمک به خودکشی” یک جرم جنایی.

مرگ کمک کرده اند قانونی است.

اما قانون تغییر باعث بیماری علاج مردم برای رفتن به سوئیس و هلند برای پایان دادن به زندگی خود را.

مراکز مشاوره که در عمل تا سال 2015 تا به حال به توقف کار به دلیل خطر یک حکم زندان برای ترویج خودکشی.

این قانون با هدف متوقف کردن افراد یا گروه های ایجاد یک شکل از کسب و کار با کمک مردم به مرگ در ازای پول است. در عمل این به معنای ممنوعیت ارائه هر نوع “تکرار” کمک.

اخلاق پزشکی متخصص گیتا نویمان که به ارائه مشاوره و پشتیبانی برای سال مردم در 80s گفت: او می دانست که بدون در آلمان بود که کمک کرد تا با کمک به خودکشی در پنج سال گذشته به دلیل بند جدید در این قانون.

یکی از شاکیان دکتر ماتیاس Thöns گفت که عادی تسکینی کار تبدیل شده بود criminalised. اما سر از آلمان تسکین دهنده پزشکی, جامعه, Heiner Melching هشدار داد که واژگون شدن این ممنوعیت می تواند باز کردن درب به “خودخوانده کشتن از سر ترحم دستیاران”.

چه دادگاه حکم داد

رئیس دادگاه قانون اساسی آلمان Andreas Vosskuhle گفت: در حالی که مجلس می تواند با تصویب قوانین در جلوگیری از خودکشی و افزایش مراقبت تسکینی آن را به حق بر مصونیت از کمک به خودکشی.

اما هنوز هیچ حق قانونی برای کشتن از سر ترحم و پزشکان نمی توان مورد نیاز خود را در برابر را برای کمک به ارائه کمک به خودکشی.

زمانی که قانون تغییر کرد در سال 2015 نمایندگان مجلس به دنبال جلوگیری از مرگ کمک تبدیل شدن به لحاظ اجتماعی قابل قبول است. کشتن از سر ترحم در آلمان باقی مانده مجازات تا پنج سال در زندان است.

مسائل اطراف کمک حال مرگ و کشتن از سر ترحم حساس در آلمان به دلیل یهودیان از قتل 300,000 افراد با معلولیت ذهنی و فیزیکی. نازی ها با اشاره به قتل به عنوان یک “برنامه کشتن از سر ترحم”.

چه کشورهای اروپایی می گویند در مورد مرگ کمک و کشتن از سر ترحم

  • هلند و بلژیک و لوکزامبورگ اجازه کشتن از سر ترحم و کمک به خودکشی در برخی از, به شدت تنظیم شرایط
  • سوئیس اجازه کمک به خودکشی اگر فرد کمک اعمال unselfishly
  • پرتغال در حال حاضر با توجه به برنامه ای برای legalise کشتن از سر ترحم

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de