چگونه به خلاص شدن از یک ساعت یک عجله به حمل و نقل عمومی ایمن دوباره پست-Covid فکر می کنم تانک می گوید

بیشتر عجله ساعت, اتوبوس, تمیز توسط اشعه ماوراء بنفش و یک هویت دیجیتالی برنامه است که ثابت می کند شما در حال Covid-19 رایگان قبل از اینکه شما پرواز: اینها توصیه هایی برای گرفتن انگلستان در حمل و نقل عمومی در پی بیماری همه گیر.

مسافران نیز نباید اجازه هیئت مدیره مگر اینکه آنها با پوشیدن یک ماسک کارکنان در هواپیما و قطار و اتوبوس باید به صورت کامل سپر و قطار باید فیلتر هوا شبیه به کسانی که در هواپیما با توجه به یک گزارش جدید از تونی بلر موسسه برای تغییر جهانی به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری با تلگراف.

فراگیر توصیه اذعان به این واقعیت که مردم به سفر با خیال راحت در حمل و نقل عمومی – و پروازهای بین المللی – خواهد بود بسیار دشوار است با توجه به اینکه coronavirus گسترش به طور موثر در محیط داخل ضعیف تهویه مناسب محیط به خصوص اگر افراد نزدیک هم هستند.

به این ترتیب توصیه ها در مورد ساخت حمل و نقل عمومی به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است در این شرایط گفت: نویسندگان این مقاله همه گیر تصحیح سفر.

دانیل Sleat, ویژه مشاور تونی بلر در این موسسه گفت: “این تلاش به انجام بهترین ما می توانیم برای کاهش خطر – هیچ چیز به طور کامل امن و بزرگترین تفاوت ما می توانیم گذشته از ماسک اجتماعی است فاصله. و راه را برای انجام آن به طور چشمگیری کاهش تقاضا به طور چشمگیری کاهش ظرفیت.”

کار با دولت او پیشنهاد کرد که کسب و کار مدارس و بخش خرده فروشی خواهد همه باید به در نظر گرفتن خود را شروع بار و راه آنها انجام کسب و کار و یا به عنوان کاغذ قرار می دهد و آن را “از بین بردن ساعت شلوغی”.

“ما در حال صحبت کردن در مورد حداقل مبهوت شروع زمان اما به هر نقطه نزدیک به کاهش تقاضا داریم به آغوش کار از خانه بیشتر و برای برخی از شرکت های است که واقعا در مورد تجدید نظر در آنچه در یک دفتر است. همه رفتن برای 9 که فقط پایدار نیست,” او گفت:.

آقای Sleat گفت: این کار را باید در آغوش گرفت “مانند یک عملیات نظامی” با بخش های مختلف کار با هم اما تاکید کرد که بزرگترین مسئله بود شرکت ایجاد تغییرات دراز مدت در راه کار می کنند با کار از خانه هنجار در بسیاری از موارد. که مهم بود برای محافظت از کسانی که نیاز به استفاده از حمل و نقل عمومی برای رسیدن به محل کار خود را مانند معلمان و کارگران بیمارستان, او گفت:.

برای مثال تعداد افراد با استفاده از مترو لندن در حال حاضر احتمالا در حال حاضر به عنوان بسیاری به عنوان آن می تواند مقابله با سفارش مردم به اعتماد به نفس آنها امن در هیئت مدیره گفت. اپراتور خود را مشخص شده اند چالش: اگر مردم به ماندن 2 متر از هم در هیئت مدیره راه آهن شرکت باید گفت که ظرفیت مسافر را مجبور به کاهش بین 70 تا 90 درصد و 55 درصد است که اگر آن 1 متر است. حمل و نقل برای لندن گفت: ظرفیت آن را تنها در حدود 13-15 درصد از نرمال در لوله ها و اتوبوس ها در پایتخت.

“ما باید به طور موثر به انجام دور با آن بسته بندی شده جمعیت در طول اوج بار سفر” آقای Sleat گفت: یا انگلستان بود و بسیار به احتمال زیاد برای دیدن دوم موج مرگبار coronavirus.

پیشنهادات از اتاق فکر به عنوان دولت انگلستان شده است و در تلاش برای تشویق ملت به سفر دوباره. این مجموعه به اصلاح توصیه های سفر به تعدادی از سازمان ملل برای تشویق گردشگران داخلی.

حمل و نقل عمومی استفاده و پرواز کاهش یافت در طول مستند تا 90 درصد در شهرستانها مختلف در سراسر جهان است. اما مردم در این شبکه ها بسیار مهم است برای بهبود اقتصاد جهانی هر دو در انگلستان و در سطح جهانی در این مقاله استدلال می کند.

سفر و گردشگری به حساب 10.3 درصد و یا $9trn از اقتصاد جهانی و نشان دهنده یکی از ده شغل. چهارده درصد از نیروی کار با استفاده از حمل و نقل عمومی روزانه در حال افزایش به 49 درصد در لندن است.

بر خلاف آنچه ممکن است انتظار می رود هواپیما در واقع در میان امن ترین اشکال از جرم, حمل و نقل, گزارش, پیدا, چون بالا-بهره وری ذرات هوا (هپا) فیلترهای استفاده شده در هیئت مدیره به طور موثر تعویض هوا در هر سه دقیقه.

اما مسافران هنوز هم باید آزمایش به اثبات آنها نیست عفونی قبل از مسافرت به دلیل خطرات ناشی از گسترش این بیماری در سراسر مرزها و در فرودگاه. یک “هویت دیجیتالی” و یا برنامه خود را به اثبات وضعیت می تواند یک راه برای مدیریت این فرایند در این گزارش پیشنهاد شده است.

اندرو بنت سیاست تحلیلگر در موسسه گفت: “هویت گم شده تکه ای از استراتژی دولت برای خروج از مستند بنابراین برای سرعت بخشیدن به تحویل دولت به فوریت نیاز به مجموعه ای از استانداردهای فنی لازم و اجتماعی و حمایت های مورد نیاز به امنیت عمومی و رضایت.”

در پایان مقابل از طیف های مترو لندن و دیگر سیستم های مترو بودند شاید خطرناک ترین, این گزارش گفت: به دلیل عدم استفاده از تهویه. باز کردن پنجره در overground قطار و اتوبوس بود, یک راه ساده برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در آن پیشنهاد شده است.

آن نیز توصیه می شود دقیق تر ماسک-پوشیدن مقررات اجرا شد رانندگان با توجه به قدرت امتناع از سفر به مردم نمی پوشیدن آنها. در حالی که پوشش صورت هستند و از لحاظ تئوری در حال حاضر اجباری در حمل و نقل عمومی در انگلستان با استفاده از تکه تکه شده است.

این گزارش همچنین نشان می دهد بهتر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای رانندگان و کارگران دیگر دست sanitiser مستقر در سراسر شبکه و تمیز کردن به طور منظم از اتوبوس و قطار که در آن ممکن است از جمله استفاده از نور ماوراء بنفش است که trialled در شانگهای به عنوان تابش اشعه ماوراء بنفش می تواند کشتن ویروس. دراز مدت را نشان می دهد به دنبال چه هپا-فیلترهای سبک استفاده می شود می تواند در قطار و همچنین هواپیما.

علاوه بر این مهم است که مردم بدانند که این اقدامات در محل برای کمک به آنها احساس امنیت در این گزارش گفت:.

در گفتار پیشین وزیر حمل و نقل پروردگار اندرو آدونیس استدلال کرد: “صالح تظاهرات که این رویکرد جدید در حال وقوع است با یک تظاهرات از این “طبیعی” و از طریق رسانه های حیاتی برای ایجاد اعتماد به نفس لازم برای شروع به استفاده از حمل و نقل عمومی است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de