Ghislaine ماکسول می پرسد برای وثیقه تضمین شده توسط £3m خواص انگلستان ادعا می کند او چهره Covid-19 زندان خطر

Ghislaine ماکسول وکلا با توسل به نیویورک دادگاه به اعطای انگلیسی اری برنده زن وثیقه تضمین شده توسط املاک در انگلستان به ارزش حدود $4million (£3.1 m) ادعا او در “خطر جدی” قرارداد Covid-19 در زندان است.

Ms ماکسول است که برگزار می شود در فدرال شهری بازداشتگاه در بروکلین به اتهام او کمک کرد تا فریب حداقل سه نفر یکی به عنوان جوان به عنوان 14 به آزار جنسی توسط دیرین کاردانی جفری اپستاین. او را انکار اتهامات عنوان شده علیه.

وکلا ارائه $5m اوراق قرضه مطمئن شش مورد اعتماد دوستان و اعضای خانواده و امن در برابر ملک در بریتانیا به ارزش تا $3.75 متر با توجه به مقالات ثبت شده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منطقه جنوب نیویورک در روز جمعه.

وکیل علامت کوهن و جفری Pagliuca ادعا Ms Maxwell, 58, خواهد بود در “خطر جدی” قرارداد Covid-19 اگر او همچنان در زندان ادعا coronavirus یک “بی سابقه و فوق العاده تهدید خطرناک است که توجیه آزادی به قید وثیقه.”
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس دختر, Melania, جفری اپستین و Ghislaine ماکسول مطرح هم در Mar-a-لاگو باشگاه پالم بیچ فلوریدا در سال 2000


اعتبار: گتی

تحت سیستم زندان ها را ویروس پروتکل Ms ماکسول در حال حاضر تحت یک 14 روز در قرنطینه.

پنج زندانی و شش نفر در حال حاضر گزارش شده به این ویروس. هشت زندانی و 35 کارکنان قبلا تشخیص داده شده اند بهبود از این بیماری است.

دختر انگلیسی, انتشار نجیب زاده رابرت ماکسول است که با توجه به ظاهر از راه دور در دادگاه منهتن در روز سه شنبه که در آن برنامه خود را برای وثیقه شنیده خواهد شد.

او خواهد بود arraigned توسط قاضی در شش اتهامات از جمله این که او در توطئه برای جلب دختران به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی با اپستاین از سال 1994 از طریق 1997 در خانه خود را در شهر نیویورک و فلوریدا جدید مکزیک و در Ms ماکسول اقامت در لندن است.

دادستان خواسته اند که او را در بازداشت و وثیقه را تکذیب کرد چرا که او “گسترده بین المللی روابط سه پاسپورت و تابعیت در دو کشور دیگر و مطلقا هیچ دلیلی برای ماندن در ایالات متحده است.”

آنها گفت که او یک “افراطی” پرواز خطر به عنوان او سفر کرد حداقل 15 بار در سطح بین المللی در سه سال گذشته از جمله به انگلستان, ژاپن و قطر.

Ms ماکسول وکلا ادعا کرد در دفاع از حرکت روز جمعه که او هیچ تمایلی به ترک ما از او به عنوان “بسیار نزدیک” با اعضای خانواده و دوستان خود در نیویورک است و زندگی در این کشور برای بیش از 30 سال است.
شهری بازداشتگاه که در آن Ghislaine ماکسول است که برگزار می شود در بروکلین نیویورک


اعتبار: ایسنا

آنها استدلال می کنند که او با آن مواجه متعدد دعاوی مدنی توسط اپستین قربانیان در طول سال و “نه فرار”. آنها ادعا کرد که او نه یک بار سمت چپ این کشور پس از اپستاین بازداشت در قاچاق جنسی اتهامات ژوئیه گذشته.

آنها پیشنهاد او تسلیم تمام گذرنامه و ارسال الکترونیکی tagging), ضابط سفر او به “جنوب و شرق منطقه” نیویورک.

دادستان ها می گویند که خانم ماکسول بیش از یک دوجین از حساب های بانکی با بزرگترین حاوی بیش از 20 میلیون دلار است.

او زندگی کرده بود در یک خانه در برادفورد, New Hampshire, زمانی که او دستگیر شد توسط FBI و افسران هفته گذشته است.
ملک است که اعتقاد بر این بود که خانه از Ghislaine ماکسول در برادفورد, New Hampshire

یک دادگاه تشکیل پرونده اظهار داشت که خانم ماکسول به نظر می رسد به زندگی شده اند در 156 هکتار ملک در زیبا شهر که او خریداری شده در ماه دسامبر گذشته در خرید نقدی با استفاده از یک شرکت با مسئولیت محدود برای محافظت از هویت خود را.

Ms ماکسول را تکذیب کرد دادستان پیشنهادی که به او شده بود “پنهان از قانون” این ادعا که او عقب نشینی از جامعه به دلیل یک “یورش” از توجه رسانه ها است که به مبلغ یک “فصل باز”.

اپستاین تا به حال ساخته شده مشابه درخواست وثیقه پس از دستگیری او در سال گذشته ارائه به باقی می ماند در $77 میلیون نیویورک عمارت.

درخواست او رد شد.

Ms ماکسول دفاع معتقد است که او “نه جفری اپستین” و نمی مطرح هر گونه تهدید برای جامعه و یا رنج می برند از هر گونه “وسواس جنسی proclivities”.

“او نه به نام دولت کیفرخواست از اپستاین در سال 2019 با وجود این واقعیت است که دولت بوده است و تحقیق در این مورد برای سال” وکیل گفت. “به جای فعلی کیفرخواست بر اساس اتهامات اخلاقی که گفته می شود رخ داده است و تقریبا بیست و پنج سال پیش. Ms ماکسول به شدت تکذیب این اتهامات در نظر دارد برای مبارزه با آنها و حق برائت.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de