غول مدیر گیب Kapler دیگران زانو زدن در طول سرود ملی

Oakland, California — San Francisco Giants مدیر گیب Kapler برنامه ای برای استفاده از موقعیت خود را به صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی و ارائه یک صدا برای کسانی که نمی شنیده. Kapler و چند تن از بازیکنان خود را به زانو در طول سرود ملی قبل از خود را 6-2 نمایشگاه پیروزی مقابل اوکلند دو و میدانی.

این بازی همچنین, ویژه, اولین مربی زن تاریخ MLB الهام Nakken در پایه اول برای غول.

Kapler مشترک برنامه های خود را زمانی که او خطاب به تیم اوایل روز دوشنبه و گفت: هر کس می تواند توسط غول, بدون توجه به آنچه که آنها تصمیم به انجام.

“من می خواستم آنها بدانند که من با خوشحالی با کشور ما به کار گرفته شده توسط پلیس و من به آنها گفتم من می خواستم برای تقویت صدای خود را و من می خواستم برای تقویت صدا از جامعه و جوامع به حاشیه رانده شده و همچنین” Kapler گفت. “بنابراین من به آنها گفتم که من می خواستم به استفاده از پلت فرم برای نشان دادن نارضایتی من با روشی که ما به کار گرفته نژادپرستی در کشور ما است. من می خواستم برای نشان دادن نارضایتی من با روشن ما سیستمیک نژادپرستی در کشور ما و من می خواستم آنها را به می دانم که آنها را به تصمیم گیری خود را و ما را احترام و حمایت از کسانی که تصمیم گیری. من می خواستم آنها را به احساس امنیت در صحبت کردن.”

Giants Anthem Baseball
San Francisco Giants’ مدیر گیب Kapler زانو زده در طول سرود ملی قبل از نمایشگاه بازی بیس بال در برابر اوکلند دو و میدانی در جولای 20, 2020, در اوکلند کالیفرنیا. بن مارگوت / AP

حق fielder Jaylin دیویس که آفریقایی آمریکایی و اولین مربی پایه Antoan ریچاردسون نیز در زمان زانو به عنوان shortstop براندون کرافورد بود بین آنها را با یک دست در هر یک از شانه های خود را. دیویس برگزار شد دست راست خود را بیش از قلب خود را در حالی که ریچاردسون که سیاه و سفید است و از باهاما را در آغوش گرفت و دست خود را در مقابل او.

بحث های زیادی رفت و به هر فرد انتخاب و Kapler گفت: برخی از غول های رسیده به سازمان های دیگر. Kapler گفت: Giants ادامه خواهد داد به چنین بحث های مهم هم به عنوان یک تیم و “آنها را بخشی از تار و پود ما محل باشگاه وانجمن.”

“ما تا به حال بسیاری از مکالمات در مورد سرود بیش از دوره گذشته 72 ساعت و وقتی که من می گویند ما منظورم ما کارکنان مربیگری و بازیکن ما” Kapler گفت. “ما در ارتباط با گروه های کوچک از بازیکنان ما در ارتباط با بازیکنان به صورت جداگانه و تا به حال معنی گفتگو در مورد این موضوع.”

آن را در همان زمینه که در آن سابق یک شکارچی بروس ماکسول در سال 2017 شد اولین اتحادیه عمده به زانو زدن برای سرود.

Kapler آغاز فصل اول مدیریت غول پس از دو ناامید کننده سال هدایت فیلیز نمی گویند برای برخی چگونه اغلب او را به زانو زدن جز این که “ما در حال رفتن به 60 شانس در فصل به طور منظم به تصمیم همان است که ما امروز به یا ایستاده یا زانو زدن و یا انجام کاری متفاوت است. در حال حاضر آن را یکی دیگر از فرصت فردا شب.”

Kapler شده است صریح در مورد بی عدالتی اجتماعی و نژادی مسائل و ورزشکاران نقش در کمک به خار مثبت تغییر دهید.

“آنها احساس قوی در مورد این موضوع به طوری که آنها به زانو در” یک پارچ مایک Fiers گفت.

Kapler چندین پست در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در Instagram ماه گذشته, یادداشت های CBS Sports.

سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri شروع به گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی در سال 2016 در اعتراض به نابرابری نژادی پلیس و بدرفتاری با اقلیت. او صریحا انتقاد برای سال, اما احساسات عمومی تغییر کرده است از جورج فلوید مرگ است.

فلوید یک مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن در حالی که فلوید بود و دستبند و گفت: او نمی تواند نفس بکشد.

همچنین دوشنبه الهام Nakken – بیس بال برای اولین بار در لیگ کارکنان – فرصتی برای مربی پایه اول برای سان فرانسیسکو.

“تبریک تاریخ ساخت!” شکارچی پنس ارسال شده در توییتر در مدت کوتاهی پس از نهایی کردن.

Fox Sports شد در میان دیگران نیز به tweeting در مورد او:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit