گیل شوارتز سابق CBS ارتباطات رئیس مرده است در 68

گیل شوارتز که معروف led ارتباطات برای CBS شرکت برای دو دهه تا 2018 درگذشت شنبه از علل طبیعی. او 68.

“برای بخشی بهتر از سه دهه گیل شوارتز led CBS ارتباطات با استعداد خلاق و هنرمند مانند تخصص و فراوانی از شخصیت” CBS در بیانیه ای گفت.

علاوه بر شرکت های بزرگ, آمیزش پستانی, شوارتز نوشت: در مورد فرهنگ محیط کار تحت نام مستعار استنلی بینگ. او شوخ طبع شوخ ستون به نظر می رسد در مجله فورچون برای بیش از 20 سال و در زمان شارپ هدف در زندگی شرکت است. او نوشت: 13 کتاب کسب و کار از جمله “دیوانه کارفرمایان: لکه بینی آنها در خدمت آنها باقی مانده آنها” و “100 گاو*** شغل…و چگونه به آنها را دریافت کنید.”

او همچنین نویسنده سه رمان به عنوان استنلی بینگ. اخیر منتشر شده در سال 2017 شد “جاودانه زندگی: به زودی به داستان واقعی است.”

gil-schwartz.jpg
استنلی بینگ (گیل شوارتز) جان Filo

شوارتز پیوست CBS به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از ارتباطات در سال 1996 پس از شرکت ادغام با وستینگهاوس پخش, گروه, که در آن او تا به حال نظارت ارتباطات برای 14 سال است.

“او یک مشاور مدیریت ارشد یک مربی به آینده روابط عمومی مدیران و محبوب حضور در هر راهرو” CBS بیانیه ای گفت:. “خود را متنوع و پیچیده مجموعه ای در محدوده زمانی معین از حیله گر روابط رسانه ای و با استعداد word-مهارت smithing به روشنگری و طنز از نظر رسانه های جهان او را دوست داشت. گیل را طولانی یاد می شود توسط بسیاری از تیم های او در سراسر, سرگرمی, اخبار ورزشی و شرکت های بزرگ جهان. ما عمیق ترین همدردی با همسرش لورا, خود, فرزندان, نوه ها و تمام خانواده است.”

شوارتز متولد شد و در 20 ماه مه سال 1951 در شهر نیویورک است. قبل از راه اندازی شرکت خود را حرفه ای او یک نمایشنامه نویس و بازیگر و یکی از بنیانگذاران حرکت بعدی یک تریک گروه تئاتر در بوستون. او همچنین یک نوازنده و یک عکاس مشتاق.

شوارتز جان سالم به در با همسر خود را از 14 سال لورا Svienty; دختر نینا Pajak (مت Pajak); پسر خواهد شوارتز (ژان Moylan); خوانده Kyle بندر; خوانده راشل بندر; نوه Vivien; نوه سام; برادر مایکل شوارتز (Trisha شوارتز); و خواهر زاده سکس شوارتز.

استنلی بینگ در اینده جامعه در “زندگی جاودانه”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر