گیللینقم باید “شرمنده” از خود برای ‘نفرت انگیز’ تصمیم به رها کردن فوتبال زنان تیم

لیگ یک طرف گیللینقم را تبدیل به بالاترین قرار می گیرد, مردان سمت به رها کردن آن تیم زنان در میان coronavirus بحران با غرب هم کاپیتان Gilly فلاهرتی گفت: باشگاه باید شرمنده’ خود را ‘نفرت انگیز’ تصمیم گیری است.

در گیللینقم خانمها ارشد تیم ادامه خواهد داد به عنوان یک نهاد مستقل و خود را حفظ جاری لیگ وضعیت زنان در لیگ ملی. در آوریل AFC فیلد اعلام کرد که انحلال خود را از تیم زنان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر تنها به مورد-به نوبه خود زیر ماه پس از قابل نقد است.

گیللینقم بیانیه را بخوانید: “در راستای دیگر اقدامات انجام شده یا در حال گرفته شده با توجه به شرایط فعلی و با توجه به تغییر ساختار فوتبال باشگاه این است که با کمال تأسف ما تصمیم گرفته اند که دیگر کار ما ارشد فوتبال بانوان تیم با اثر فوری و برای آینده قابل پیش بینی.

“من می خواهم برای تشکر از بانوان مدیریت و کارکنان خود را برای کار سخت و تلاش بیش از چند سال گذشته و آرزو آنها را به خوبی برای آینده است.

“ما درک می کنیم این تیم ادامه خواهد داد و تحت یک ساختار مستقل موفق توسط Mr جاش Oatham و البته ما به دنبال پیشرفت خود را با علاقه و آنها آرزوی موفقیت ادامه داد.

“زنان لیگ ملی توصیه شده است از تصمیم گیری ما و تحریم های جدید ساختار/تیم خواهد شد که حفظ آن زمان لیگ وضعیت.”

در مارس جهانی اتحادیه بازیکنان Fifpro هشدار داد در ماه آوریل که coronavirus ارائه یک “تقریبا تهدید وجودی” را بازی.
Gilly فلاهرتی تاسف است با گیللینقم تصمیم


اعتبار: گتی ایماژ

از لحاظ تاریخی زنان تیم همیشه اول به رنج می برند که باشگاه نیاز به کاهش هزینه ها: Mariclare شهرستان بودند منحل دو روز قبل از آنها با توجه به بازی آرسنال در آغاز از زنان سوپر لیگ بهار سری در سال 2017 و چارلتون اعلام کرد: بسته شدن زنان خود را تنظیم برای صرفه جویی در پول خود را زیر سقوط از مردان لیگ برتر در سال 2007. ساندرلند بانوان در میان اولین تلفات زمانی که آنها لادن با بدهی حدود £110 میلیون.

سابق انگلستان و چلسی مدافع فلاهرتی که در زندگی کنت برای تقریبا 15 سال در خواست راهنمایی در مورد چگونه او می تواند کمک به باشگاه است.

“چیست این ؟ ؟ [sic]” او هنوز توییتی. “بیانیه رفتن مانند آنها در واقع پمپاژ پول در تیم زنان. ریخته دختران خود را RTC در حال حاضر ریخته زنان خود را در کنار بیش از حد. @TheGillsFC شما باید شرمنده.

“من در واقع احساس کالایی بیش از آنچه @TheGillsFC انجام داده اند. آن را نفرت انگیز و نباید اجازه اتفاق می افتد. آن زمان برای یک باشگاه در کنت واقعا گام به گام و تعویض بازی دخترانه/فوتبال زنان. من می خواهم به همکاری و کمک به. چه می توانیم بکنیم ؟

“من متولد در جنوب شرق لندن اما گذشته 12/13 سال من کنت بر اساس پس از آن به معنای زیادی به من. به هر حال که من می تواند کمک به من 100% خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im