دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg روز سه شنبه بود برای درمان سيستيت حاد در بیمارستان جانز هاپکینز با توجه به دادگاه از اطلاعات عمومی است. کوله سیستیت حاد است “خوش خیم کیسه صفرا بیماری” با توجه به دفتر و Ginsburg برنامه ای برای شرکت در دهان استدلال چهارشنبه.

“عدالت اموزش Bader Ginsburg تحت درمان غیر جراحی برای کوله سیستیت حاد یک خوش خیم کیسه صفرا بیماری این بعد از ظهر در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور مریلند” بیانیه ای از دیوان عالی کشور گفت. “زیر شفاهی در دوشنبه عدالت تحت عمل سرپایی آزمون در Sibley بیمارستان یادبود در واشنگتن دی سی تایید کرد که او مبتلا به سنگ کیسه صفرا است که مهاجرت کرده بودند به او کیستیک مجرای مسدود کردن آن و ایجاد عفونت است. عدالت استراحت است به راحتی و قصد دارد برای شرکت در دهان استدلال تلفنی فردا صبح از راه دور از بیمارستان است. او انتظار دارد به ماندن در بیمارستان برای یک یا دو روز. به روز رسانی ارائه خواهد شد به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.”

با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر دیوان عالی کشور شروع به شنیدن شفاهی از راه دور از طریق تلفنی این هفته است. استدلال بودند زنده جریاناجازه می دهد هر کسی با دسترسی به اینترنت برای گوش دادن همراه است.

این شکستن داستان. آن را به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de