Glee ستاره Naya Rivera مرگ شد, تصادف معاینه پزشکی می گوید

Naya Rivera مرگ رد شده حادثه توسط بازرسان پزشکی در کالیفرنیا است.

بازیگر را در بدن بهبود از دریاچه Piru در جنوب کالیفرنیا در روز دوشنبه پس از او گزارش شده بود از دست رفته پس از یک سفر قایقرانی با او چهار سال در جولای 8.

کامل کالبد شکافی در حال حاضر انجام شده با 33 ساله ریورا مرگ اعلام یک حادثه است. او غرق در این شهرستان ونتورا دفتر معاینات پزشکی گفته است.

هیچ صدمات ناشی از ضربه و یا شواهدی از بیماری پیدا شد و هیچ نشانه ای وجود دارد که الکل یا مواد مخدر در ریورا مرگ به پزشکی قانونی گفت.

اما نمونه های از بدن خواهد شد برای سم شناسی, تست آنها اضافه شده است.

ادامه مطلب: Glee شد یک تن-ناشنوا ترسناک نشان می دهد – اما Naya Rivera ساخته شده است آن را بخوان

ریورا خانواده به اشتراک گذاشته ادای احترام: “ما سپاسگزار برای فوران عشق و دعا برای Naya, Josey و خانواده ما در طول هفته گذشته گفت:”: “مهلت.

“در حالی که ما در غم از دست دادن ما افسانه ما خوش شانس به افتخار او ابدی میراث مغناطیسی و روح. نیا شگفت انگیز بود استعداد بود اما حتی بیشتر فرد, دختر, مادر و خواهر.”

ضمن تشکر از امدادگران کمک به یافتن بدن او خانواده افزود: “بهشت را به دست آورد ما لودگی فرشته. ما با مهربانی درخواست کنید که به حریم خصوصی ما احترام گذاشته شود در طول این زمان بسیار دشوار است.”

پس از خبر مرگ او تایید شد, مراسم تجلیل از ریخته اند در ریورا بود که بهترین و شناخته شده برای بازی cheerleader سانتانا لوپز در تلویزیون موزیکال-کمدی Glee از 2009-2015.

نشان می دهد سازندگان, Ryan Murphy, Ian Brennan و Brad Falchuk مشترک خود ادای احترام و اعلام کرد قصد دارد برای ایجاد یک صندوق برای پسرش Josey Hollis.

در یک بیانیه مشترک آنها در ستایش کار خود را در نشان می دهد و گفت که او یک “شادی را به نوشتن برای شادی مستقیم و شادی به اطراف باشد”.
ریورا شخصیت در Glee محبوب بود با طرفداران


اعتبار: ایسنا

تجسم خود را از Santana آشکارا همجنسگرایان شخصیت که ثابت بسیار محبوب با طرفداران به عنوان پیشگامانه.

سازندگان گفت: “این یکی از اولین بار آشکارا لزبین, دبیرستان, رابطه دیده می شد در شبکه های تلویزیونی و Naya درک آنچه ‘Brittana’ به معنای بسیاری از زنان جوان بودند که دیدن خود را نشان داده شده در تلویزیون برای اولین بار.

“Naya همیشه مطمئن ساخته شده است که سانتانا در عشق به بریتنی بیان شد با عزت و قدرت و با نیت خالص. نیا بود که همیشه نقل مکان کرد توسط دختران که رسیده به خود را به او بگویید چقدر سانتانا و بریتنی را دوست دارم آنها را تحت تاثیر قرار.

“Naya تعهد به آنها و به تمام طرفداران خود – آشکار بود. او تا به حال ترکیب نادر از فروتنی و بی اعتماد به نفس در او استعداد است.”

گوئینت پالترو که به Falchuk, حال تکرار نقش در نمایش و گفت: او در “مطلق شوک و ناباوری”.

او یک کلیپ از سرور و نشاط او را از انجام در کنار ریورا و توصیف آن به عنوان “لحظه های خاص”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de