بانک جهانی مورد مداقه قرار دادن خود را در هنگ کنگ مشتریان برای دموکراسی روابط

ثروت جهانی مدیران در حال بررسی این که آیا مشتریان خود را در هنگ کنگ که روابط را به این شهر طرفدار جنبش دموکراسی در تلاش برای جلوگیری از گرفتار شدن در تیررس چین جدید امنیت ملی در قانون به شش نفر با آگاهی از این موضوع است.

بانکداران در Credit Suisse Group AG, HSBC Holdings Plc جولیوس بائر Gruppe UBS AG و گروه AG در میان دیگران گسترش نظارت خود را تحت برنامه هایی که صفحه نمایش مشتریان به صورت سیاسی و روابط دولت و در معرض آنها را به اضافی سعی و کوشش نیاز این افراد گفت.

تعیین نام سیاسی در معرض افراد می تواند آن را سخت تر و یا در دسترس نباشد جلوگیری از مردم از دسترسی به خدمات بانکی با توجه به آنچه که بانک می یابد در مورد فرد منبع ثروت و یا معاملات مالی.

چک در برخی از مدیران ثروت را درگیر ترکیب از طریق نظرات مشتریان و همکاران خود را در مکان عمومی و در رسانه ها و رسانه های اجتماعی پست در اخیر این افراد گفت. قانون جدید ممنوع آنچه در پکن توصیف گسترده به عنوان تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان برای مجرمین.

این منبع که نخواست نامش فاش شود به دلیل حساسیت وضعیت گفت: گسترش نظارت از مشتریان نیز اعمال می شود به هنگ کنگ و مقامات چینی که تا به حال اجرا این قانون در راستای هر تحریمهای آمریکا علیه آنها.

یک بانکدار در یک ثروت جهانی مدیر است که دارای بیش از 200 میلیارد دلار (£160 میلیون) در دارایی گفت: حسابرسی از مشتریان خود بازگشت می تواند تا آنجا که 2014 در برخی موارد به اندازه یک مشتری موضع سیاسی پس از هنگ کنگ 2014 طرفدار دموکراسی “چتر” جنبش است. معترضان در زمان استفاده از چتر برای محافظت از خود از گاز اشک آور و اسپری فلفل توسط پلیس مستقر.

رویترز نمی تواند یاد بگیرند که هویت هر یک از افرادی که تا به حال با آن مواجه پیشرفته موشکافی و یا اینکه آیا بانک ها تصمیم گرفته بود به هر اقدامی در برابر مردم عنوان سیاسی در معرض.

آلبرت هو جانباز هنگ کنگ دموکرات اجرا می شود که یک شرکت حقوقی و کمک می کند تا سازماندهی سالانه شمع افروزی برای یادبود از قربانیان 4 ژوئن 1989 در میدان تیان آن من كردم گفت او می ترسید که مردم مانند او ممکن است به صورت “مشکلات در زمان آمده است.”

“وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید, در واقع, مگر اینکه شما بس مالی خود را و فعالیت های بانکی در هنگ کنگ” هو گفت او مواجه اضافی موشکافی از بانک خود را به عنوان هفته گذشته است. او کاهش یافته است به افشای نام خود را در بانک.

HSBC کاهش یافته است به نظر به طور خاص در قانون تامین و یا هر حرکت آمریکا برای تحریم مقامات محلی است. در یک ایمیل فرستاده بیانیه آن گفت: “ما در حال حاضر دقیق مجموعه ای از سیاست ها و دقیق فرآیندهای در محل که به ما اعمال می شود در سطح جهان است.”

کردیت سوئیس جولیوس بائر و UBS کاهش یافته است به نظر.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه هنگ کنگ قدرت پولی گفت: مالی hub پیاده سازی ضد پول شویی مورد نیاز “بر اساس استانداردهای بین المللی از جمله با توجه به سیاسی در معرض افراد.”

“مربوط به استانداردهای بین المللی و راهنمایی ما به صنعت بانکداری تغییر نکرده” این شهر عملا بانک مرکزی گفت.

چین وزارت امور خارجه به دفتر رابط در هنگ کنگ و دولت شورای هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

بانک ها در تمرکز

بانک جهانی به مدت طولانی به بررسی زمینه های مشتریان خود از جمله غربالگری آنها را برای سرمایهگذاری به برآوردن الزامات قانونی. سیاستمداران و مقامات دولتی و مدیران ارشد در شرکت های دولتی و همچنین اعضای خانواده خود را به طور معمول در نظر گرفته شده سیاسی در معرض افراد.

قوانین به معنای اجرای قوانین مانند تحریم های بین المللی و برای جلوگیری از مردم را از استفاده از سیستم بانکی برای شستن بد بدست ثروت است.

بانک حرکت به موضوع حامیان هنگ کنگ جنبش دموکراسی به مشابه نظر می آید در زمانی که موضع برخی از شرکت های چینی قانون کشیده شده موشکافی از غرب قانونگذاران و فعالان است.
HSBC در هنگ کنگ


اعتبار: گتی ایماژ AsiaPac

HSBC و استاندارد چارترد Plc که در حمایت از امنیت ملی, قانون, برای مثال, با آن مواجه اند انتقاد از مقامات که اقدامات خود را فعال پکن به تضعیف حاکمیت قانون در این مستعمره سابق بریتانیا.

دو لندن-دفتر مرکزی بانک ها گفت: آنها معتقد بودند این قانون خواهد بازگرداندن ثبات در هنگ کنگ است.

هر دو در هنگ کنگ و مقامات چینی گفته اند که این قانون حیاتی برای پلاگین سوراخ در امنیت ملی و دفاع رد و انتقاد از دولت از جمله ایالات متحده و بریتانیا که چین به نقض وعده خود برای حفاظت از هنگ کنگ آزادی برای 50 سال پس از تحویل سال 1997.

نظارتی خطرات

برخی از مدیران ثروت در هنگ کنگ می گویند که آنها نگران نظارتی و شهرت خطرات را به بانک خود را اگر اتهامات تحت جارو قانون تامین آورده در برابر برخی از آنها به لحاظ سیاسی مرتبط مشتریان سه تا از این منابع گفت.

بالای اجرایی در منطقه ای مدیریت ثروت گفت که شرکت خود را در معرض خطر و انطباق تیم آماده لیست بالا 10 دلار هنگ کنگ افراد شناسایی شده در رسانه های محلی به عنوان طرفدار دموکراسی گذراند در عرض چند روز از تصویب این قانون در تاریخ 1 ژوئیه سالگرد تحویل.

اجرایی گفت: شرکت خود بررسی آن پایگاه داده داخلی به دیدن اگر آنها تا به حال موجود در رابطه با هر یک از آنها و “کاملا رها” به دیدن آنها نیست.

عناصر متعددی از قانون مقابله با مصادره دارایی های, از جمله مقررات مربوط به یک واحد پلیس قدرت بیشتری به مسدود و مصادره وجوه و اموال و همچنین قدرت بیشتری برای به دست آوردن اطلاعات است. شرکت همچنین می توانید به صورت مجازات اعم از جریمه و تعلیق به از دست دادن مجوزهای کسب و کار.

یک مدیر سرمایه گذاری در هنگ کنگ بر اساس صندوق های تامینی گفت: انتظار مردم بیشتر به آمده و تحت بررسی از بانکداران خود را در حال حاضر. “من فکر می کنم که اگر حتی یک نسیم دموکرات در آمد از طریق درب که مایل به سرمایه گذاری شما می شود فکر طولانی و سخت پس از این قانون” مدیر صندوق گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit