جهانی Coronavirus مرگ و میر در حال حاضر بیش از 11500 نفر و نزدیک به 279,000 آلوده در سراسر جهان

نیوزویک | No comments

این COVID-19 ویروس همچنان به گسترش در سطح جهانی با موارد تایید شده در حال حاضر بیش از 278,000 در سطح جهانی با بیش از 11500 نفر مرگ و میر. حداقل 89,000 مردم از بهبود عفونت به, تاریخ, بر اساس آخرین آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

اسپانیا تلفات افزایش یافت که دولت بریتانیا اعلام کرده است و بارها و رستوران ها خواهد شد و چین ارائه منابع و تخصص به کشورهای دیگر است. در اینجا خلاصه ای از تحولات کلیدی در سراسر جهان است.

تلفات در اسپانیا و ایتالیا

سربازان شده اند پیش نویس در به اجرا درآوردن این مستند در ایتالیا و اروپا را بدترین آمار کشور است. روز جمعه مقامات اعلام شده است 627 جدید مرگ و میر در ساخت این بزرگترین تلفات در هر نقطه در جهان از شیوع کروناویروس آغاز شد.

در اسپانیا و اروپا دوم بدترین آمار کشور پس از ایتالیا, مرگ و میر رسیده 1,326 که از صبح روز شنبه در حالی که وجود دارد 1,612 مردم در بخش مراقبت های ویژه.

آمار و ارقام از کشور اسپانیا, وزارت بهداشت اعلام کرد که تعداد تایید coronavirus موارد رسیده 24,926 از 19,980 در روز جمعه بیش از یک سوم از موارد گزارش شده در مادرید منطقه است.

Hand sanitizer
یک کودک داده شده است ضد عفونی کننده دست در بیمارستان نگرانی از COVID-19 coronavirus شیوع در سراسر جهان در باندا آچه در 21 مارس سال 2020 است. دولت ها در سراسر جهان اجرای اقدامات سخت تر برای مقابله با شیوع کروناویروس.
CHAIDEER MAHYUDDIN/گتی ایماژ

رستوران ها و کافه ها در U. K نزدیک

نخست وزیر بوریس جانسون دستور بسته شدن میله باشگاه ها و رستوران ها آغاز کردند. سالن اجازه داده می شود برای فروش غذای آماده مواد غذایی و نوشیدنی. اجتماعی فاصله اقدامات خواهد بود بررسی هر ماه.

در مواجهه با یک surmounting از دست دادن شغل صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد که دولت خواهد پرداخت 80 درصد از دستمزد و هزینه های از این کارگران furloughed به دلیل بحران تا حد دلار از 2900 یک ماه به توقف شرکت از شلیک به مردم است.

در ضمن سوپر مارکت ها می گویند که آنها نیاز به استخدام هزاران نفر بیشتر کارکنان برای مقابله با بی سابقه تقاضا است.

بزرگترین زنجیره ای تسکو گفت: این امر استخدام 20,000 کارگران موقت و تا به حال راه اندازی یک استخدام درایو این هفته است. در ضمن Asda شد استخدام 5000 نفر و تمرکز بر کسانی که شغل شده اند تحت تاثیر این ویروس اخبار بی بی سی گزارش داد.

Pub sign
یک نشانه در پنجره یک میخانه در کاردیف بریتانیا پس از آن اعلام شد که کافه ها و رستوران ها را بسته است. نخست وزیر بریتانیا اعلام کرد که این محدودیت برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.
متی Horwood/گتی ایماژ

اتحادیه اروپا شل قوانین کسری بودجه برای اولین بار

برای اولین بار در تاریخ اتحادیه اروپا با تعلیق قوانین آن است که محدود چقدر دولت در بلوک می تواند قرض گرفتن به طوری که آنها می تواند مقابله با تاثیر اقتصادی coronavirus. تحت قوانین اتحادیه اروپا, دولت موظف به تلاش برای تعادل بودجه و کاهش بدهی عمومی سالانه تا زمانی که کمتر از 60 درصد از تولید ناخالص داخلی.

اما کمیسیون اروپا که نظارت اتحادیه اروپا قوانین پیشنهاد کرده است که برای فعال کردن “به طور کلی فرار بند” بنابراین دولت می تواند انجام آنچه از نظر مالی لازم برای مقابله با کروناویروس به عنوان کشورهای در سراسر این قاره صورت مستند و محدودیت های مسافرتی.

اتحادیه اروپا و وزرای امور مالی را رسمی معامله در ملاقات بعدی خود را, به این معنی که پول آن کشور صرف مبارزه با کروناویروس را نمی توان در محاسبات خود از کسری بودجه و بدهی.

در بیانیه کمیسیون اروپا گفت: “این اجازه خواهد داد که کشورهای عضو به انجام اقدامات به اندازه کافی برای مقابله با بحران, در حالی که خروج از بودجه مورد نیاز است که به طور معمول اعمال می شود تحت اروپایی مالی, چارچوب” رویترز گزارش داد.

این نمودار توسط ana ortega زیر مقایسه تعداد coronavirus موارد با بهبود.

COVID-19 cases compared to recoveries March 18
تعداد COVID-19 موارد نسبت به بهبود.

چین فراهم می کند Coronavirus تخصص و منابع

چین افزایش ارائه آن به کشورهای دیگر با ارسال حیاتی لوازم پزشکی مانند ماسک تست کیت و لباس های محافظ.

پکن همچنین اعزام کارشناسان پزشکی برای کمک به coronavirus شیوع آن را به عنوان به دنبال منحرف کردن انتقاد که آن را کشیده بود پای خود و سنن و ویروسی شیوع, اجازه می دهد آن را به گسترش AP گزارش شده است.

صربستان جمهوری چک فیلیپین و لیبریا در میان کشورهای برای دریافت محموله از لوازم ضروری از چین نیز که اهدا 20 میلیون دلار به سازمان بهداشت جهانی برای COVID-19 تلاش. جولیان کو یک استاد حقوق در دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین در نیویورک گفت: AP, “دولت چین را شکست… کمتر خواهد بود به شدت مشاهده شده در نور از شکست دولت های دیگر برای پاسخ موثر به عنوان به خوبی.”

کروناویروس در تایلند پس از حوادث کیک بوکسینگ

در تایلند بیش از 100 نفر شده و قرارداد coronavirus پس از آنها با حضور در کیک بوکسینگ بازی در یک استادیوم در بانکوک در مارس 6, AP گزارش داد

از مجموع ملی تایید موارد 411, 104 ناشى از سه بوکس استادیوم در پایتخت تایلند و حتی باعث یک پیام فوری در Instagram توسط موی تای ستاره متی دین Chanthavanij.

کشور رفته است و نه به مستند اگر چه محدودیت قرار داده شده است در محل از قبیل بستن مدارس و به تعویق انداختن یک تعطیلات ملی.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا شده است برای انتقاد از عدم شفافیت بیش از شیوع و گفته است که بحران هنوز آمار فاز سه که جرقه سخت تر محدودیت.

بانکوک فرماندار Aswin Kwanmuang گفت که این شهر مراکز بوکس استادیوم و بازی های آرکید بسته خواهد شد برای 22 روز از یکشنبه, اخبار بی بی سی گزارش داد.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه. ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
  یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>