اقتصاد جهانی خواهد رنج می برند برای سال آینده’ می گوید OECD

بی بی سی جهان | No comments

جهان را در سال برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان همکاری و توسعه اقتصادی هشدار داده است.

فرشته Gurría, OECD دبیر گفت: شوک اقتصادی بود که در حال حاضر بزرگتر از بحران مالی است.

او به بی بی سی گفت که “افکار واهی و پوچ” به این باور است که کشورها را به گزاف گویی به سرعت.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه از سوی دولت به rip کردن هزینه های قوانین برای اطمینان از سریع تست و درمان ویروس.

آقای Gurría گفت: های اخیر هشدار داد که جدی شیوع بیماری می تواند نصف جهانی رشد اقتصادی به 1.5 درصد در حال حاضر نگاه بیش از حد خوش بینانه است.

در حالی که تعدادی از ضرر و زیان شرکت و شکست نامشخص باقی مانده است آقای Gurría گفت: کشور خواهد بود برخورد با اقتصادی خرید اینترنتی “برای سال آمده است”.

او گفت: بسیاری از اقتصادهای بزرگ دنیا خواهد سقوط به رکود اقتصادی در ماه های آینده تعریف شده به عنوان دو دوره متوالی از رکود اقتصادی.

“حتی اگر شما نمی توانید در سراسر جهان رکود اقتصادی شما در حال رفتن به دریافت یا بدون رشد یا رشد منفی در بسیاری از اقتصادهای جهان از جمله برخی از آنهایی که بزرگتر و بنابراین شما در حال رفتن به دریافت نه تنها رشد کم این سال, اما همچنین آن را به نگاهی دیگر به انتخاب کنید تا در آینده,” او اضافه شده است.

شوک بزرگ

آقای Gurría گفت: عدم اطمینان اقتصادی ایجاد شده توسط این ویروس شیوع معنای اقتصاد شد و در حال حاضر درد و رنج بزرگتر از شوک در طول 11 سپتامبر حملات تروریستی و یا بحران مالی 2008.

او گفت: “و دلیل آن این است که ما نمی دانیم چه مقدار از آن را برای رفع بیکاری زیرا ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن برای پایان دادن به بیکار. همچنین ما نمی دانیم چه مقدار از آن را رفع صدها نفر از هزاران نفر از شرکت های کوچک و متوسط که در حال حاضر رنج می برند.”

دولت ها در سراسر جهان گرفته اند اقدامات بی سابقه ای برای حمایت از کارگران و کسب و کار در طول شیوع بیماری است.

سیاستگذاران در انگلستان متعهد به پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان قادر به کار با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

آقای Gurría به نام دولت به rip کردن قرض گرفتن قوانین و “پرتاب همه چیز ما در این” برای مقابله با بحران.

با این حال او هشدار داد که بزرگتر کسری بودجه و بدهی های بزرگتر شمع نیز وزن در شدت مدیون کشور برای سال آمده است.

هیچ بازیابی سریع

آقای Gurría گفت که تنها چند هفته پیش سیاستگذاران از G20 باشگاه کشورهای ثروتمند اعتقاد بر این بهبود را ‘V’ شکل کوتاه مدت کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی به دنبال به سرعت توسط یک جهش در رشد.

“این در حال حاضر پس از آن عمدتا واهی” او گفت:.

“من موافق نیستم با این ایده از یک” V ” شکل پدیده … در حال حاضر ما می دانیم که آن را برای رفتن به یک ‘V’. آن را به بیشتر از موارد مانند ‘U’ با یک سنگر در پایین قبل از آن را به دوره بهبود. ما می توانیم از آن جلوگیری به دنبال مانند یک ‘L’ اگر ما را به تصمیم گیری درست است.”

OECD خواستار چهار جانبه برنامه ریزی برای مقابله با شیوع بیماری از جمله ویروس رایگان, تست تجهیزات بهتر برای پزشکان و پرستاران و نقل و انتقالات پول نقد به کارگران از جمله خود اشتغالی و پرداخت مالیات تعطیلات برای کسب و کار.

آقای Gurría در مقایسه با سطح جاه طلبی به طرح مارشال – که کمک به پرداخت هزینه برای بازسازی اروپا پس از جنگ جهانی دوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>