بازارهای مالی در اروپا و آمریکا همچنان به سقوط با وجود تازه اقدام فدرال رزرو برای حمایت از اقتصاد آمریکا است.

بانک مرکزی ایالات متحده گفت: این امر به اندازه خرید بدهی دولت به عنوان مورد نیاز برای آرام کردن بازار در حالی که ارائه جدید تامین مالی برای خانواده ها و شرکت های.

سهام در اروپا و آمریکا به طور خلاصه رز در اخبار, اما پس از آن کاهش یافت.

بازارهای شده ضربه نگرانی ها در مورد کند شدن اقتصاد به عنوان مقامات سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus.

در ساخت آن اعلام فدرال رزرو گفت: همه گیر شد “باعث فوق العاده ای مشکلات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان”.

“مهاجم تلاش ها باید در سراسر بخش های دولتی و خصوصی برای محدود کردن ضرر و زیان به شغل و درآمد برای ترویج بهبود سریع پس از اختلالات آباته” آن گفت:.

شاخص Dow Jones و S&P 500 کاهش یافت و تقریبا 3 درصد در باز کردن تجارت در نیویورک و در حالی که نزدک بود بیش از 1.5%.

در لندن FTSE 100 معامله شد بیش از 3% پایین تر در حالی که شاخص های اصلی در فرانکفورت و پاریس شد پایین در حدود 1.5%. قبلا بازارهای سهام آسیا به شدت کاهش یافته بود.

Russ قالب مدیر سرمایه گذاری در AJ بل گفت: “ما واقعا در ضخامت از یک بحران جهانی و بازارهای در حال نشان دادن نشانه کمی از خوشبینی به عنوان جدید معاملاتی هفته اجرایی میشود.

“رویدادهای در حال حرکت چنان سریع است که آن را دشوار است برای سرمایه گذاران به واقعا درک آنچه در جریان است با کسب و کار است.”

سهام ایالات متحده در حال حاضر در حدود یک سوم از اواسط ماه گذشته در حالی که حتی زمینه های سرمایه گذاری به طور معمول دیده می شود به عنوان پناهگاه های امن مانند اوراق قرضه بازار تحت استرس هستند به عنوان سخت-آمار بودجه مجبور به فروش دارایی های خوب برای پوشش ضرر و زیان در جای دیگر.

کاهش می آیند به عنوان کشور در سراسر جهان از جمله انگلستان اعلام کرده اند اقدامات جدید برای کاهش سرعت گسترش ویروس از جمله سفارش مردم به ماندن در خانه و بسته شدن کافه ها و رستوران ها.

نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد که “اقدامات سخت تر” می تواند به معرفی اگر مردم را ندارد دولت coronavirus مشاوره به طور جدی.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه هشدار داده است که جهان را در سال برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فرشته Gurría, OECD, دبیر کل, به بی بی سی گفت شوک اقتصادی بود که در حال حاضر بزرگتر از بحران مالی بود و آن را “واهی” به این باور است که کشورها را به گزاف گویی به سرعت.

در ایالات متحده فدرال رزرو در حال حاضر کاهش نرخ بهره و مداخله برای ایجاد ثبات در بازار بدهی در تلاش برای کوسن ضربه به اقتصاد است.

روز دوشنبه گفت: این امر گسترش منابع از دولت حمایت بدهی به عنوان مورد نیاز برای حفظ بازارهای مالی مشغول به کار هموار. آن را نیز اعلام کرد قصد دارد برای نرم کردن الزامات مورد نیاز برای بانک ها به آنها را تشویق به نگه داشتن وام در حالی که در نظر گرفتن مراحل است که ارائه می کنند تا به $300bn بیشتر تامین مالی برای کارفرمایان و مصرف کنندگان است. آن است که کار بر روی یک برنامه اعطای وام به کوچک و متوسط کسب و کار به عنوان به خوبی.

اما گسترده تر ما را نجات بیل به ارزش حدود $2tn در حال بحث در کنگره هنوز به پیشبرد پس از دموکرات کنگره گفت: این امر می تواند بیش از حد سخاوتمندانه به کسب و کار.

در آسیا شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و نزدیک به 5 درصد در حالی که چین شانگهای کامپوزیت از دست 2.4%.

نیوزیلند به شاخص شروع روز بیشتر از 10% اما بهبود برخی از زمین نزدیک به 7.6 درصد پایین تر است.

این ASX 200 در سیدنی کاهش یافته است بیش از 7 درصد در اوایل معاملات و بسته 5.6% در پایان جلسه معاملاتی.

در هند که در آن 14 ساعت منع رفت و آمد اعلام شد آن شاخص Sensex کاهش یافت 10 ٪ تحریک a “circuit breaker” و یک 45 دقیقه ای معاملات متوقف شد. آن را ادامه داد اسلاید آن به سقوط 12%.

“این امر می تواند شجاع یا احمق به پایین در سهام بدون چشمگیر پزشکی دستیابی به موفقیت” گفت: Alan رسکین از دویچه بانک.

سیاستگذاران در سراسر جهان شده اند رونمایی همیشه بزرگتر نجات اضطراری بسته – اما امریکا بانک مرکزی رفته بیشتر از هر دیگر.

اعلام هدف سهولت ترس در بازارهای مالی است که بحران مالی در میان بیش مدیون شرکت می تواند بلندی. آن گفت: آن را نمی خواهد محدود کردن مقدار از دارایی های آن اقدام به خرید در بازار از طریق کاهش کمی تلاش برای اطمینان از وجود منابع مالی کافی در سیستم.

اما آن جداگانه برنامه اعلام کرد به طور همزمان – به طور مستقیم به ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک و تلاش خانواده – فقط به عنوان مهم است. برای آن است که مشکلات مالی خود را که می تواند به نوبه خود یک رکود اقتصادی به ماندگاری افسردگی است. این مقادیر عظیم اما به عنوان بحران تشدید بنابراین بیش از حد خواهد بیشتر اقدامات همه سیاستگذاران – نه فقط بانک مرکزی – ممکن است برای ارائه در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net