Glyndebourne لغو 2020 فصل تابستان و راه اندازی مجازی جشنواره

برگزارکنندگان تایید کرده اند که معتبر Glyndebourne جشنواره نمی خواهد بروید در این تابستان. آنها قبلا لغو تمام اجراهای تا و از جمله جولای 14, اما این جشنواره بود که با توجه به ادامه تا اوت 30.

مجازی جشنواره Glyndebourne خانه باز شده است اعلام کرد که در جای خود آن آغاز خواهد شد در آوریل 24. Opera طرفداران قادر خواهد بود به جریان یک ظهر گذشته تولید در 5 بعد از ظهر هر جمعه. این برنامه خواهد شد با مایکل Grandage را Le nozze di Figaro, به دنبال جاناتان کنت دون جیووانی و Nicholas Hytner را Così fan tutte.

خانه باز خواهد بیشتر شامل طرح های برای فعال کردن جشنواره را برانگیخت به از نو خلق کردن Glyndebourne تجربه از خانه های خود. اگر چه وجود خواهد داشت هیچ لباس رسمی, کد بینندگان تشویق می شوند “به مرحله دور از خود را روز به روز مستند زندگی حفاری به کمد خود را و گرد و غبار کردن بهترین ساز و برگ”. Glyndebourne مواد غذایی رستوران همکاران برگزار خواهد شد زندگی می کنند “Glyndebourne خانه باز پیک نیک” آشپزی نسخه ی نمایشی در مارس 23.

استفان Langridge, Glyndebourne و مدیر هنری گفت: “ما همچنان مصمم برای به اشتراک گذاشتن در کلاس جهانی opera با مردم این تابستان; در حالی که همه گیر است و ما مجبور به رها کردن ما تئاتر برای من خوشحال می شود قادر به اعلام Glyndebourne خانه باز و بشاش بزرگ موسیقی و تئاتر به طور مستقیم به خانه های مردم.

“برای Glyndebourne خود را, با این حال تاثیر Covid-19 همه گیر خواهد شد و ویرانگر است. به عنوان یک بودجه خصوصی خیریه که دریافت هیچ کمک مالی برای جشنواره ما متکی به گیشه درآمد.
لیدیا Teuscher به عنوان سوزانا و سالی متیوز به عنوان کنتس Almaviva در Le Nozze di Figaro


اعتبار: Alastair Muir

“برای ما هنرمندان و فصلی کارکنان این به معنی از دست دادن معیشت خود را. کمک های مالی خود را به ما کمک خواهد کرد برای حمایت از آنها و اطمینان از Glyndebourne آینده برای همه است.”

رابین Ticciati, Glyndebourne موسیقی کارگردان افزود: “در حالی که آن را قلب شکستن قادر به انجام زندگی می کنند برای ما مخاطبان این تابستان من چنین امید برای آنچه که همه ما احساس می کنید به عنوان یک جامعه زمانی که ما از ظهور این زمان مشکل.

“نیاز به زنده موسیقی و اپرا مطمئنا رایت همیشه روشن تر است.”

اطلاعات بیشتر در خانه باز Glyndebourne و تاثیر Covid-19 در این جشنواره می توان یافت در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de