طلا بدنسازی فایل برای ورشکستگی با توجه به کروناویروس تعطیلی

طلا را در ورزشگاه اتحاد برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد. آن 700 ورزشگاه در سراسر جهان باز خواهد ماند به عنوان آن به نظر می رسد به بازسازی در طول coronavirus همه گیر است که عملا خاموش کردن کل اقتصاد ایالات متحده.

ماه گذشته طلا, بدنسازی برای همیشه بسته شده حدود 30 شرکت متعلق به ورزشگاه در طول COVID-19 شیوع. این شرکت در آن زمان گفت: این تصمیم بود “برای حفظ قدرت و رشد پتانسیل های تجاری و همچنین اطمینان از ادامه زنده ماندن این شرکت در دهه های آینده.”

این شرکت گفت: این پرونده دوشنبه نمی خواهد که بیشتر تاثیر را بر روی آن عملیات جاری و برنامه ای برای خروج از ورشکستگی در ماه اوت. “این شرکت خواهد بود به دنبال تصویب دادگاه به ادامه پرداخت کنندگان, فروشندگان و کارکنان در دوره عادی در رفتن به جلو اساس” آنها توضیح داده شده است. “نه تنها عامل باعث شده است که آسیب بیشتری به کسب و کار ما از زمان COVID-19 جهانی همه گیر.”

طلا بدنسازی تاسیس شد در ونیز کالیفرنیا سابق بدنسازان جو و طلا “شده است جهان اعتماد تناسب اندام اقتدار را برای بیش از 50 سال” با توجه به وب سایت خود را.

بیش از آخر هفته مدیر عامل این شرکت خطاب به شرکت وضعیت مالی در یک فیلم ویدئویی در یوتیوب.

یک پیام از طلا بدنسازی, رئيس جمهور و مدیر عامل آدم Zeitsiffتوسط طلا بدنسازیدر
YouTube

همچنین دوشنبه, پوشاک, شرکت J. Crew برای پرونده فصل 11 ورشکستگی به دلیل رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس. این هم برنامه ای برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان stay-در-خانه سفارشات و سلامت دیگر محدودیت های مربوط به COVID-19 برداشته می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر