• PGA تور لیدر

Matt Kuchar بود در بهترین اما آیا به اندازه کافی برای حفظ برتری در دور دوم در پیدایش باز در روز جمعه به عنوان Rory McIlroy و Adam Scott بزرگ از loomed در آینه دید عقب در شرایط زمستان در جنوب کالیفرنیا.

در روزی که میزبان مسابقات تایگر وودز frittered دور چندین عکس با برخی از فقیر گوه بازی کرد و نه عکس از سرب Kuchar وارد یک احترام دو-تحت-par 69 در Riviera در لس آنجلس.

در جستجوی 10th, PGA Tour, پیروزی Kuchar نوشته شده و نه تحت 133 کل و برطرف شد و نه به تحمیل هر گونه خسارت عمده بر روی خود است.

“این قطعا نیست من بهترین مسائل امروز است. قطعا خوشحالم که در محل باشگاه وانجمن (با 69)” در آمریکا گفت: پس از تامین دو شات استفاده بیش شمال Irishman McIlroy (67) و آمریکایی هارولد وارنر (68) و گلن آلن کلارک (68).

استرالیا سابق جهان بدون 1 اسکات شات پایین ترین نمره از روز یک دیو-رایگان 64, به پیوستن به یک گروه سه ،

Kuchar اذعان کرد او نیاز به تیز کردن بازی خود را بیش از آخر هفته به شانس واقعی برنده شدن است.

“من به آن درایو بهتر است,” او گفت:. “دو زیر بود بدجور نمره خوبی برای راه من سوار آن امروز است.

“این است که یک زمین گلف است. بازی دفاعی است که بسیار سرگرم کننده است. این احساس مانند نیمی از سوراخ من انجام شده بود چیزی از خشن و فقط در تلاش برای پیدا کردن یک محل که در آن من تا به حال یک شات مناسب و معقول در ساخت par.”

McIlroy را کاملا آتش در تمام سیلندر یا, اما آیا به اندازه کافی به کار و راه خود را به برابر مقام دوم.

“من به یک زن و شوهر سست عکس در اینجا وجود دارد, اما من فکر راه من در اطراف زمین گلف و این چیزی است که این محل است همه چیز در مورد گفت:” جهان شماره یک.

“من احساس بسیار خوبی در مورد بازی من است.”

بیشتر به عقب جنگل مقدار زیادی از کار را به انجام به شانس ارسال چه خواهد بود یک رکورد 83 PGA Tour پیروزی در یک مسابقه که در آن او هرگز برداشته جایزه.

او کبود با برخی از درهم و برهم گوه بازی که منجر به دو شیطان در 15 سوراخ و یک دیو در سوم.

“من ساخته شده برخی از اشتباهات بد وجود دارد. سه اتفاقی عکس با قاچ چیزی است که من به ندرت به انجام,” او گفت: پس از تیراندازی 73 یک نمره به پایان رسید که یک اجرا از 13 دور متوالی از پر و یا بهتر است در تور PGA.

سازمان دیده بان PGA Tour در آسمان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de