گوگل دودل جشن روز زمین 50th Anniversary با یک بازی و راهنمایی در مورد چگونه برای کمک به نجات زنبورها

روز زمین جشن سالانه قدمت آن به تاریخ 22 آوریل 1970 حمایت از حفاظت از محیط زیست با موضوع های مختلف در هر سال. در این سال زمین است روز سالگرد 50th و 2020 را موضوع اقدام آب و هوا و گوگل دودل در جشن امروز با یک بازی و راهنمایی در مورد چگونه به صرفه جویی در زنبور عسل است.

با همکاری زنبور عسل و محافظت از امروز گوگل دودل ویژگی های یک بازی که در آن کاربران راهنمای زنبور عسل آن را به عنوان pollinates گل در حالی که یادگیری حقایق سرگرم کننده در مورد زنبور عسل و تاثیر آنها بر جهان است.

مقدمه به روز زمین گوگل دودل می گوید: “خوشحال 50 سالگرد روز زمین! امروز ما جشن سیاره ما و یکی از آن کوچکترین مهم ترین ارگانیسم های زنبور عسل!

“آیا شما می دانید ؟ گرده افشانی توسط زنبور عسل باعث می شود دو سوم از جهان محصولات ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان 85 درصد از جهان گیاهان گلدار.”

در بیانیه ای بنیانگذار و مدیر اجرایی محافظت از زنبور عسل, Guillermo Fernandez, توضیح افکار خود را پشت زمین بعد گوگل دودل و به اشتراک گذاشته شده راهنمایی در مورد چگونه برای کمک به زنبور عسل در حالی که اجتماعی فاصله.

فرناندز گفت که او تاسیس زنبور عسل به عنوان محافظت از او “می خواستم برای کمک به نجات زنبور که گرده افشانی 1 در 3 گزش از غذایی که می خوریم و حیاتی برای [یک] زیست سالم. وجود دارد 20,000 گونه از زنبورها در سراسر جهان که انجام این کار ضروری.

“در آمریکای شمالی در حال حاضر 1 در 4 4,000 بومی زنبور عسل گونه های در معرض خطر انقراض است. در یک مقیاس بزرگتر جهان بقا بستگی به آنان است.”

علاوه بر این Fernandez می خواستم برای کمک به جوامع محروم بود او در طریق دادن کندوهای زنبور عسل و زنبور عسل بومی خانه به سازمان هایی مانند باغ به مدارس.

Google Doodle Earth Day
گوگل دودل جشن زنبور عسل در سالگرد 50 از زمین روز است.
گوگل

فرناندز می گوید: “من از مهاجرت به آمریکا از کوبا در سن یک. محله من در آن بزرگ شده بود و شلوغ شهری, منطقه ای که در آن یک سوم از جامعه چند قومی در فقر زندگی می کردند.

“پیدا کردن میوه های تازه یا سبزیجات به غذا خوردن در کنار غیر ممکن است: نزدیکترین سوپر مارکت عمدتا مجهز فرآوری مواد غذایی و رستوران های محلی بودند فست فود های زنجیره ای. نبود یک درخت یا باغ در چشم; تنها پارک پر بود از بتن است.”

فرناندز توضیح می دهد که 13.5 میلیون نفر در ایالات متحده زندگی می کنند در “مواد غذایی بیابان” با یک سطح پایین از مواد غذایی سواد و فقیر درک چگونه به خوردن یک رژیم غذایی متعادل با توجه به کمبود بودجه روبرو نظام آموزش و پرورش محدود و فضاهای سبز.

ساکنان این جوامع رنج می برند می تواند از چاقی و دیابت و آسم به علت تغذیه نامناسب و تخریب محیط زیست است.

با دادن این جوامع خانه زنبور فرناندز می گوید: زنبور عسل محافظت می “کاهش مالی و موانع آموزشی (نگهداری کندوهای زنبور عسل است که هزینه سرمایه گذاری است که نیاز به آموزش)” و “می توانید دسترسی به منابع است که به نوبه خود در تولید مواد غذایی و بهبود محیط زیست و مردم را هم.”

در زیر برخی از مشاوره از زنبور عسل محافظت در چگونه برای کمک به نجات زنبورها با برخی از چیزهایی که شما می توانید در حیاط خلوت خود را در این روز زمین.

چگونه برای کمک به زنبور عسل در روز زمین

  • حمایت از زنبورداران محلی با خرید به صورت محلی ساخته شده از عسل و موم محصولات.
  • اهدای زمان و یا بودجه های محلی گروه های زیست محیطی برای حمایت از تلاش های حفاظت.
  • ایجاد پناهگاه های امن برای بومی زنبور عسل با ارائه در معرض دست نخورده خاک و یا جعبه تودرتو است که شما می توانید خرید و یا خود را.
  • ایجاد یک زنبور داخل حمام با پر کردن کم عمق birdbath یا کاسه را با آب تمیز و سنگ که میبینم از آب است. زنبورها خواهد شد زمین در سنگ برای نوشیدن در معافیت از جستجوگری و گرده افشانی.
  • گیاه گرده افشان باغ که می تواند در یک جعبه پنجره یا یک حیاط برای تنوع بخشیدن به منابع تغذیه زنبور عسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net