گوگل دودل جشن روز بین المللی زنان با انیمیشن تصویری به تصویر می کشد 100 سال از حقوق زنان

نیوزویک | No comments

امروز گوگل دودل جشن روز بین المللی زنان با ویدئو انیمیشن به تصویر می کشد زنان در سراسر نسل و از سراسر جهان است.

هنرمندان مهمان جولی ویلکینسون و Joyanne Horscroft از Makerie استودیو مصور چند لایه 3D کاغذ ماندالا بود که پس از آن متحرک توسط ماریون Willam و دافنه Abderhalden از DRASTIK GmbH.

متحرک ماندالا ویژگی های سیاه و سفید لایه مرکزی است که منعکس کننده زنان از سراسر جهان در اواخر 1800s به 1930s در میان جنبش کارگری. این ویژگی در لایه دوم به تصویر می کشد زنان از 1950s به سال 1980 بود که هم زمان مهمی برای برابری جنسیتی.

International Women's Day Google Doodle
گوگل دودل جشن روز بین المللی زنان با انیمیشن تصویری.
گوگل

در نهایت لایه بیرونی نشان دهنده زنان از دهه 1990 تا به امروز جشن پیشرفت بیش از 100 سال از حقوق زنان و جنبش است. این نشان دهنده راه زنان باید شکسته از طریق فرهنگی نقش های جنسیتی به تعریف آنچه در آن به معنی یک زن در جامعه ما است.

لایه بندی از زنان از ادوار مختلف از فمینیسم و جنبش حقوق زنان نشان دهنده چگونه هر نسل جدید از زنان می ایستد بر دوش کسانی که فداکاری های ساخته شده اجازه می دهد زنان امروز را در موقعیت آنها در امروز.

گوگل در بیانیه ای گفت: “در اینجا به زنان در سراسر بخش های صنایع سازمان ملل سنین و فرهنگ که باقی بماند خستگی ناپذیر را به اتهام همراه—سنگ فرش راه را برای نسل های آینده آمده است. مبارک روز جهانی 2020!”

الهام بخش در پشت روز جهانی گوگل دودل

در یک Q&A با گوگل دودل Makerie استودیو گفت: “به عنوان یک زن duo, ما لینک به این خاص ابله روشن بود—ما دوست داشتن فرصتی برای جشن گرفتن چنین روز مهمی در مورد آنچه که دقیقا به ما اجازه داده است به زندگی و حرفه ما است.”

DRASTIK GmbH استودیو گفت: “وجود دارد خیلی فکر قرار داده و به هر یک از 35 کاراکتر و چگونه آنها قرار داده شد در ماندالا. با شروع از مرکز آن پیاده ما از طریق دوره های زمانی مختلف به تصویر می کشد و مسائل زنان رو به رو شد در این زمان.

“ما بزرگترین غذای آماده از آثار هنری است که به ما یادآوری چگونه زنان مبارزه و تکامل یافته از طریق تاریخچه بنابراین ما می توانیم زندگی می کنند زندگی ما زندگی می کنند. بدون این زنان جهان خواهد نگاه بسیار متفاوت است.”

صحبت در مورد الهام بخش در پشت این گوگل دودل Makerie استودیو گفت: “ما جلب بسیاری از الهام بخش از تاریخچه روز بین المللی زنان و فروتن ریشه نشان میدهد که چگونه جنبش نمایی رشد کرده در طول سال.

“ما عاشق ایده های بصری به نمایندگی از تعدادی از زنان درگیر در هر مرحله از Suffragettes برای زنان امروز و به تصویر کشیدن چگونه خود را برای آزادی به تدریج در حال گسترش به عنوان جنبش تکامل یافته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>