گوگل در نهایت ممنوعیت الکس جونز’ ‘InfoWars’ برنامه بعد از Coronavirus ادعا

این InfoWars برنامه حذف شد از فروشگاه Google Play در روز جمعه در پاسخ به یک ویدیو که در آن نظریه پرداز توطئه الکس جونز گسترش دروغ در مورد رمان coronavirus COVID-19.

فقط به عنوان او نشان می دهد رادیو و دیگر سیستم عامل های آنلاین جونز انتشار اطلاعات نادرست از طریق InfoWars برنامه که تا به حال بیش از 100 ، 000 بارگیری در زمان حذف آن از فروشگاه app.

علاوه بر پخش الکس جونز نشان می دهد زندگی می کنند, محصولات نیز به فروش می رسد از طریق این برنامه از جمله مکمل و پودر پروتئین. نیویورک تایمز در بر داشت که جایگزین طب مکمل یک کسب و کار سودآور برای جونز, تولید بیش از 15 میلیون دلار در فروش برای InfoWars در سال 2014.

او ویدئوها شامل تبلیغات برای مکمل است که جونز ادعا می تواند محافظت از خریداران از coronavirus. به جای مکمل های موجود “نانو” یک rebranded نام برای نقره کلوئیدی است که سابقه طولانی در طب جایگزین محافل با وجود تکرار هشدار FDA در برابر آن استفاده کنید. نقره کلوئیدی هیچ اثر شناخته شده در COVID-19 و نه هیچ یک مکانیسم است که توسط آن ممکن است. جونز ساخته شده مشابه ضد ویروسی ادعا می کند در مورد مکمل خمیر دندان و دهان غرغره برای فروش توسط InfoWars, اضافه سلب disavowing ادعا می کند در اطراف خود اثر “در درمان, درمان, پیشگیری و یا کاهش هر بیماری از جمله رمان coronavirus.”

“حالا بیشتر از همیشه مبارزه با اطلاعات غلط در فروشگاه بازی است یک اولویت برای تیم” یک سخنگوی گوگل گفت: سیمی, تایید گوگل تا به حال کشیده InfoWars برنامه از Play Store. “هنگامی که ما پیدا کردن برنامه های که نقض بازی سیاست با توزیع گمراه کننده و یا مضر, اطلاعات, ما آنها را حذف کنید از فروشگاه.”

با توجه به سیمینهایی نی یک ویدیو که در آن جونز enfolded coronavirus به نوعی آمیزه ای از یک دولت جهانی پارانویا موجودات فرازمینی و دیوشناسی مسیحی.

“همه می میرد تحت نظم نوین جهانی به جز شاید یک دهم از یک درصد بر این باورند که آنها در حال رفتن به ادغام با ماشین آلات و ساخته شده اند می پردازد با این interdimensional چیزی که به آنها تمام تکنولوژی” جونز می گوید: در این متخلف تصویری. “شما نمی توانید به مقابله با این بیگانگان که کتاب مقدس می گوید شما در مورد و تا کنون دریافت کردن این سیاره است.”

گوگل ممنوعیت InfoWars برنامه می آید بیش از یک سال پس از جونز بوت از عمده دیگر سیستم عامل های فن آوری از جمله توییتر و یوتیوب و iOS اپل فروشگاه App.

alex-jones-app-infowars
توییتر ممنوع الکس جونز از پلت فرم خود را در سال 2018 پس از او ادعا Sandy Hook Elementary School کشتار که در آن 20 کودک بین شش و هفت ساله کشته شد و یک جعل است.
عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده ERIC BARADAT/خبرگزاری گتی ایماژ

آخرین موج از فن آوری پلت فرم InfoWars ممنوع شد باعث جونز, پخش كردن, بارها و بارها افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد سفید نسل کشی و 2012 Sandy Hook Elementary School جرم تیراندازی که InfoWars موسس به عنوان “غول جعل.”

در مارس 16, Facebook, Google, Microsoft, ق, توییتر, یوتیوب و, لینک, منتشر, مشترک, صنعت, بیانیه که متعهد به مبارزه با “تقلب و اطلاعات غلط در مورد ویروس” و بالا بردن “معتبر محتوا” بر روی سیستم عامل خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de