توافق قانونگذاران اصرار فرماندار ویسکانسین به بازگشایی دوره های گلف است که بسته بودند در میان شیوع کروناویروس

ده ها تن از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نوشته اند به فرماندار ویسکانسین اصرار او برای بازگشایی دوره های گلف در دولت پس از آنها در نظر گرفته شد غیر ضروری کسب و کار و بسته برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

در مجموع 40 دلاری قانونگذاران رهبری هرزه. راب Hutton, امضا نامه ای که فرستاده شد به رژیم صهیونیستی است. تونی Evers‘ در مارس 27 و دیده ویسکانسین امتحان و Milwaukee Journal Sentinal.

این گروه پیشنهاد کرد که گلف شد با تغییرات به آنها را امن تر به بازی در میان COVID-19 شیوع.

رژیم صهیونیستی. Evers مجاز امن تر-در-خانه فرمان اجرایی امضا شده در مارس 24 توسط Andrea نخل وزیر منصوب از ویسکانسین گروه خدمات بهداشتی و درمانی که در بسته های غیر ضروری کسب و کار و همچنین به عنوان مکان ارائه تفریحی و یا فعالیت در فضای باز مانند سینما یا پارک آب است.

بازی از تیم های ورزشی نیز ممنوع شد با سفارش اما فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری و پیاده روی و یا در حال اجرا هستند و هنوز اجازه اگر اجتماعی فاصله به دنبال آن است.

“در حالی که بسیاری از فعالیت در فضای باز باقی می ماند برای مردم برای لذت بردن از جمله پارک دولت این Evers دولت دستور بستن تمام زمین های گلف در ایالت ویسکانسین” Hutton نوشت. “گلف محبوب در خارج از ورزش است و می تواند ورزش خوب برای کسانی که بازی کند.”

این گروه پیشنهاد دستورالعمل جدید اجازه می دهد تا دوره های آموزشی را دوباره باز از جمله نگه داشتن playhouses بسته تنها اجازه می دهد چهار گلف بازان در هر سوراخ و یک گلف باز در سبد خرید و حصول اطمینان از تمام بازیکنان فاصله خود را دارند.

در این نامه همچنین اشاره می کند که ویسکانسین PGA/WPGA Junior, بنیاد, Wisconsin State Golf Association, ویسکانسین, گلف سرپرست انجمن و صاحبان زمین گلف ویسکانسین خود را اضافه شده دستورالعمل های اضافی اجازه می دهد تا بازی را ادامه دهد که Evers می تواند در نظر بگیرید.

این شامل از بین بردن اشیاء است که می تواند لمس مانند توپ واشر با چنگک جمع کردن نیمکت و flagsticksتنها اجازه می دهد به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن پرداخت و داشتن بار توپ را روی گوه حداقل 12 ساعت از هم جدا.

صاحبان زمین گلف در دولت نیز اصرار Evers به آنها اجازه می دهد به بازگشایی ترس کسب و کار خود را نمی خواهد زنده ماندن تا زمانی که امن تر-در-خانه محدودیت را برداشته در آوریل 24.

“متاسفانه همانطور که با تمام غیر ضروری کسب و کار ما را یک ضربه بزرگ به خط پایین با این shutdown” مایک وودوارد مدیر در Norsk باشگاه گلف در مونت هرب گفت میدلتون بار تریبون.

“از دست دادن 45 روز ارزش درآمد غیر ممکن است برای جبران این زمان از سال است. هیچ وقت این است که همیشه خوب است اما زمان برای ما دشوار است به خصوص به عنوان فصل شروع خواهد شد به سطح شیب دار تا به زودی. متاسفانه ما نمی توانیم فقط به درها نزدیک به یک ماه است. البته هنوز هم نیاز به نگهداری و ما هنوز هم متحمل هزینه های دیگر به آماده شدن برای فصل زمانی که فرماندار Evers ” منظور برداشته شده است.”

golf
رویکرد به سبز در 663 متری همتراز 5, 18 سوراخ در ارین Hills Golf Course محل برای سال 2017 باز ما قهرمانی در سپتامبر 1, 2016 در ارین ویسکانسین
دیوید کانن/گتی

در جای دیگر یک درخواست تماس برای Evers اجازه می دهد تا ویسکانسین گلف بازان به بازی در دوره های جذب حدود 65,000 امضا.

“کسب و کار و نگهداری از زمین گلف باید همچنان انجام می شود و یا آنها را” از دست دادن این دوره است.’ برای آنها را به انجام این کار بدون هیچ گونه درآمد در آینده را خراب کردن آنها” شرح در Change.org درخواست می خواند.

Evers‘ شده است تماس, برای اظهار نظر ،

وجود دارد بیش از 368,000 تایید موارد COVID-19 در ایالات متحده با حدود 11,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در مجموع 19,865 مردم موفق به بازیابی از ویروس.

این نمودار ارائه شده توسط ana ortegaرا نشان می دهد spread از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا به عنوان از آوریل 6.

Coronavirus COVID-19 United States Statista
Ana ortega

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشاوره در مورد استفاده از پوشش صورت به سرعت گسترش COVID-19

 • CDC توصیه می کند با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در اجتماعی که در آن فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ.
 • یک پارچه ساده صورت پوشش می تواند کمک به سرعت گسترش ویروس توسط کسانی که آلوده و توسط کسانی که نمی نمایشگاه علائم.
 • پارچه پوشش صورت می توان از مد افتاده از آیتم های خانگی. راهنماهای ارائه شده توسط CDC. (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prevent-getting-sick/diy-cloth-face-coverings.html)
 • پارچه پوشش صورت باید شسته شود به طور منظم. یک ماشین لباسشویی کفایت خواهد کرد.
 • عمل حذف امن از پوشش صورت با دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست ها بلافاصله پس از برداشتن پوشش.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de